Treść opublikowana przez cysiek
-
[B6 AWX] Moja szarlotka 131KM + wirus ledy, xenon, alu 18"
ostatnie mody to: -nowy climatronik -nowe koło dwumasowe -renowacja felg lato ---------- Post dopisany 01-06-2012 at 06:32 ---------- Poprzedni post napisany 03-03-2012 at 06:41 ---------- Nowe mody: lampy przód angel eyes black + xenon 5000K i co mnie zszokowało auta ma nalatane 325kkm i były jeszcze oryginalne wachacze górne, teraz siedza TWR <br /><br /> <br /><br />
-
[B6 AWX] Dziwne zachowanie po całej nocy stania
ta i w wakacje tez??bo mam ten problem juz od wakacji
-
[B6 AWX] Dziwne zachowanie po całej nocy stania
A sprawdzal kolega akumulator...? Acha i jeszcze jedno, u kolegi nie ustawia sie kąta wtrysku... jak by aku padał to bym miał kłopoty z kręceniem a mi nawet pali z pierwszego przy -26Cczyli pany szukać usterki w rozruszniki.dzieki to juz coś bo u nas takie fachury ze szok
-
[B6 AWX] Dziwne zachowanie po całej nocy stania
Witam panowie!mam problem z moja B6.wygląda to tak samochód po całej nocy stania(chociaż w zimie teraz nie koniecznie) kiedy chce odpalić samochód i przekręcam kluczyk na odpalenia auta jest zero reakcji(kontrolki oczywiście się palą) rozrusznika jak by go nie było dopiero po 10-15sek trzymania odzywa się rozrusznik i zaczyna kręcić.jak silnik jest ciepły jest ok.nie wiem co to moze być.jeden z kolegów z forum powiedział ze moze być zle ustawiony kąt wtrysku ale zrobiłem to i nic.POMOCY!!bo mnie juz krew nagła zalewa
-
Spoty Puławskie
ale w Dęblinie nas nie bedzie bo chłopaki nie graja w papa tylko w Kaziku 26
-
Spoty Puławskie
wiem wiem teraz koncert w LBN w Kaziku i Peja tez bedzie
-
Spoty Puławskie
ja mam taki garaż hmm robimy domówke świetny puławski numerek ee widze kowi kawałek moich kolegów sie spodobał a Nowy był na zlocie swoja biała a4
-
Spoty Puławskie
panowie ta bawaria ma ponad 270KM i 330d gosc mowił ze jak miał zepsute esp to przy redukcji z 4 na 3 bokiem stawała musi to chodzic
-
Spoty Puławskie
a która to niby dobra? :gwizdanie: [br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 20:29_________________________________________________ktos obczaja granatową a4 b5 polift na glebie i porsiakach, stoi w Kurowie, to ktoś od nas paput to jest gosc co pracuje na statoil ale dziadzia on jest
-
Spoty Puławskie
kolegów ale nie obiecuje mam znajomego co ma srebna b6
-
Spoty Puławskie
wpadłeś z murzynem ta i wsadziłem go zamiast silnika ekologiczny teraz mam samochod
-
Spoty Puławskie
kowi rozjebałes mi nadgarstki pojde z dobrym humorem do pracy [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 21:01_________________________________________________ to chyba sponsoring kobity albo grubiej dziecka nie spłacam kredyt przez kolejne 30 lat ;/
-
Spoty Puławskie
teraz samochód poszedł na 2 plan mam wazniejsza rzecz
-
Spoty Puławskie
:> jeżdże na glebie, wszystko mnie jeb....e k**wa a gdzie przycisk LUBIE TO
-
Spoty Puławskie
yesss papciu a u ciebie widzę ze gleba po same wachacze bo małe trudności były przy podjeżdzie na myjke
-
Spoty Puławskie
nie ma takich cudów w przypadku kierownicy, do renwacji to można oddać skórzaną tapicerke, ale nie wyślizganą kierownice oddaj do ragamańca na obszycie w perfore kowi jest jest uwierz mi ale jade do tego goscia po niedzieli obszyć gałke zmiany biegów skóra perforowana
-
Spoty Puławskie
nie mam ładnie obszytą fabrycznie i chce skóre na niej odnowić i wiem ze są ludzie co sie tym zajmuja przywracaja malinowy stan takiej kierownicy
-
Spoty Puławskie
panowie potrzebuje kogos kto ładnie odnowi mi skórzana kierownice i gałke zmiany biegów.znacie kogos?bo pierdziele te preparaty z allegro
-
Spoty Puławskie
no ja tez postaram sie byc moze jeszcze ktos ze mna przyjedzie
-
Spoty Puławskie
jest jedno dobre miejsce zrobili drugi odcinek drogi na wolce profeckiej ul.zarzecze i tam jest nowiuteńki asfalt ktory prowadzi do...nikąd i na końcu jest pętla
-
Spoty Puławskie
mysle ze z zawisci bo w gołebiu to nie przebywam.ale niech go spotkam to urwe łep i nasram do szyi!
-
Spoty Puławskie
podejzewamy goscia z czerwonego malucha.spokojnie trafi sie ten pojazd jest na wymarciu
-
Spoty Puławskie
koledzy szukam jakiegos dobrego i w miare taniego lakiernika bo jakas k**wa w gołebiu na kopalni porysowała mi całe drzwi błotnik i maske no po prostu zabieje k**we.jak by ktos cos wiedział o lakierniku to prosze o pw
-
Spoty Puławskie
a pod urzedem miasta nie lepiej? wszedzie blisko
-
[B6 AWX] Moja szarlotka 131KM + wirus ledy, xenon, alu 18"
yesss )