Treść opublikowana przez cysiek
-
Spoty Puławskie
:mysli: [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 14:58_________________________________________________jedzie ktoś? no chyba ja sie wybieram
- Spoty Puławskie
-
Spoty Puławskie
panowie kiedy ten zlot to wam coś pokażę
-
[B6 AWX] Moja szarlotka 131KM + wirus ledy, xenon, alu 18"
po dużych trudach wkońcu jest zenon 6000K.sprawdzałem trzy rożne przetwornice nawet te z can-busem i co się okazało ze najtańsze najlepsze i niema żadnego błedu pompy ABS czy cos [br]Dopisany: 29 Sierpień 2010, 12:00_________________________________________________dziś do mnie przyszła długo oczekiwana paczuszka z ledami
-
Spoty Puławskie
no to nie ma problemu jutro jestem aktywny po południu bo jade do lublina
- Spoty Puławskie
-
Spoty Puławskie
sebek a ja mam poprawke 16 wrzesnia dobra róbmy jutro zlota
-
Spoty Puławskie
no to i ja bym sie pokazał na jakims spocie
-
Spoty Puławskie
dywaniki sa nawet fachowe i maja na przodzie stepery.znalazłem tez jakis gorny zawias
-
Spoty Puławskie
koledzy mam do sprzedania po jednym sezonie dywaniki gumowe z mojej dawnej B5'tki oraz zawias od strony kierowcy dolny(do b5 przed liftem)i boczny czujnik uderzeniowy.jak cos to PW
-
Spoty Puławskie
kurcze nie wiem czy sie wyrobie bo będe miał kurs nad firlej i z powrotem
-
Spoty Puławskie
no i mi piatek pasi
-
[B6 AWX] Moja szarlotka 131KM + wirus ledy, xenon, alu 18"
Po sprzedaży mojego audi A4 B5 lifting.Zaczęły się poszukiwania A4 ale B6 i tylko w sedanie.No i jest 1.9TDI 131KM z końca 2001 roku. Wyposażenie: -bodajże 6(albo 8 ) jaśków -czarna skóra (gruba) -kierownica wielofunkcyjna -pełny FIS -parktronik -el. 4 szyby -el. fotele -pakiet chrom -pakiet oświetleniowy -tempomat -8 głośników i subwoofer -zmieniarka 6 CD -halogeny -lampy angel eyes black + xenon 5000K -tylne lampy led -zawieszenie S-line (-20mm) Mody: -wydech przelotowy(brak katalizatora i środkowego tłumika) -zaślepiony EGR -przedni zderzak zrobiony na US -dekory obklejone "stickerbomb" -hamulce tarcze ATE Power Disc + ceramiczne klocki ATE i są w końcu ledy dymione i alu 18 Nowe zdjecia + karbonowe lusterka STAN OBECNY
-
Spoty Puławskie
a no wkońcu kupiłem ale doczekac sie na zlot tu to jak na swieto jakies.jak zrobicie zlot to wpade
-
Spoty Puławskie
juz mi chyba z bmw przeszło jak usłyszłem pare cen za czesci do bmw a grupa vag bardzo dobrze wychodzi cenowo za czesci
-
Spoty Puławskie
paput tak wyszło ale jesli cene nie bedzie zadawalajaca to nie sprzedam
-
[B5 AJM] Moje Sreberko Avant po lifcie
moich 3 znajomych miało barumy u siebie na autach i nie byli zadowoleni z opon
-
[B5 AJM] Moje Sreberko Avant po lifcie
yyy barumy...chwiejna firma ale u siebie mam jeszcze dobre oponki a narazie to chyba tyle z modyfikacji bo sie spłukałem z kasy na renowacje i opony...
-
Spoty Puławskie
no to co robimy dzis tego spota?bo obecnie ide spac i jak wstane to jestem zwarty i gotowy
-
Spoty Puławskie
pany kiedy spot bo audi zostało lekko odświeżone
-
[B5 AJM] Moje Sreberko Avant po lifcie
felgi dostały nowy lakier ) i na tyle jest teraz opona 225/50 R16 a przód 205/55 R16
-
[B5 AJM] Buczy i piszczy pasek
okazało sie łozysko na alternatorze.temat do kosza.
-
[B5 AJM] Buczy i piszczy pasek
mam problem z moją a4 bo coś mi piszczy przy skręcaniu kołami chociaż wymieniłem wczoraj pasek klinowy.na dodatek na luzie coś jakby buczy jak by z łożyska koła pasowego alternatora ale nie jestem pewny czy może nie napinacz paska.może ktoś już tak miał w swoim AJM'ie
-
[B5 AJM] Moje Sreberko Avant po lifcie
no taki mam zamiar ale szkoda mi sie z moja szarlotka roztawac bo sie za***iście jezdzi ale z drugiej strony podoba mi sie tez bmw e46 albo audi B6 A4
-
[B5 AJM] Moje Sreberko Avant po lifcie
Nowe foto