Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cysiek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cysiek

  1. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    :mysli: [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 14:58_________________________________________________jedzie ktoś? no chyba ja sie wybieram
  2. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    dokładnie ledy
  3. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    panowie kiedy ten zlot to wam coś pokażę
  4. po dużych trudach wkońcu jest zenon 6000K.sprawdzałem trzy rożne przetwornice nawet te z can-busem i co się okazało ze najtańsze najlepsze i niema żadnego błedu pompy ABS czy cos [br]Dopisany: 29 Sierpień 2010, 12:00_________________________________________________dziś do mnie przyszła długo oczekiwana paczuszka z ledami
  5. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    no to nie ma problemu jutro jestem aktywny po południu bo jade do lublina
  6. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    ja mam vaga
  7. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    sebek a ja mam poprawke 16 wrzesnia dobra róbmy jutro zlota
  8. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    no to i ja bym sie pokazał na jakims spocie
  9. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    dywaniki sa nawet fachowe i maja na przodzie stepery.znalazłem tez jakis gorny zawias
  10. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    koledzy mam do sprzedania po jednym sezonie dywaniki gumowe z mojej dawnej B5'tki oraz zawias od strony kierowcy dolny(do b5 przed liftem)i boczny czujnik uderzeniowy.jak cos to PW
  11. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    kurcze nie wiem czy sie wyrobie bo będe miał kurs nad firlej i z powrotem
  12. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    no i mi piatek pasi
  13. Po sprzedaży mojego audi A4 B5 lifting.Zaczęły się poszukiwania A4 ale B6 i tylko w sedanie.No i jest 1.9TDI 131KM z końca 2001 roku. Wyposażenie: -bodajże 6(albo 8 ) jaśków -czarna skóra (gruba) -kierownica wielofunkcyjna -pełny FIS -parktronik -el. 4 szyby -el. fotele -pakiet chrom -pakiet oświetleniowy -tempomat -8 głośników i subwoofer -zmieniarka 6 CD -halogeny -lampy angel eyes black + xenon 5000K -tylne lampy led -zawieszenie S-line (-20mm) Mody: -wydech przelotowy(brak katalizatora i środkowego tłumika) -zaślepiony EGR -przedni zderzak zrobiony na US -dekory obklejone "stickerbomb" -hamulce tarcze ATE Power Disc + ceramiczne klocki ATE i są w końcu ledy dymione i alu 18 Nowe zdjecia + karbonowe lusterka STAN OBECNY
  14. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    a no wkońcu kupiłem ale doczekac sie na zlot tu to jak na swieto jakies.jak zrobicie zlot to wpade
  15. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    juz mi chyba z bmw przeszło jak usłyszłem pare cen za czesci do bmw a grupa vag bardzo dobrze wychodzi cenowo za czesci
  16. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    paput tak wyszło ale jesli cene nie bedzie zadawalajaca to nie sprzedam
  17. moich 3 znajomych miało barumy u siebie na autach i nie byli zadowoleni z opon
  18. yyy barumy...chwiejna firma ale u siebie mam jeszcze dobre oponki a narazie to chyba tyle z modyfikacji bo sie spłukałem z kasy na renowacje i opony...
  19. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    no to co robimy dzis tego spota?bo obecnie ide spac i jak wstane to jestem zwarty i gotowy
  20. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    pany kiedy spot bo audi zostało lekko odświeżone
  21. felgi dostały nowy lakier ) i na tyle jest teraz opona 225/50 R16 a przód 205/55 R16
  22. cysiek odpowiedział(a) na cysiek temat w 1.9TDI
    okazało sie łozysko na alternatorze.temat do kosza.
  23. cysiek opublikował(a) temat w 1.9TDI
    mam problem z moją a4 bo coś mi piszczy przy skręcaniu kołami chociaż wymieniłem wczoraj pasek klinowy.na dodatek na luzie coś jakby buczy jak by z łożyska koła pasowego alternatora ale nie jestem pewny czy może nie napinacz paska.może ktoś już tak miał w swoim AJM'ie
  24. no taki mam zamiar ale szkoda mi sie z moja szarlotka roztawac bo sie za***iście jezdzi ale z drugiej strony podoba mi sie tez bmw e46 albo audi B6 A4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.