-
Diagnostyka VAG - kalibracja wskaźnika paliwa
Czołem! Ostatnio przy kasowaniu inspekcji olejowej mój chiński kabelek przekalibrował mi wskaźnik paliwa i teraz praktycznie cały czas jest pomiędzy 3/4 a 4/4 (czasem rośnie w trakcie jazdy). Z tego co wyczytałem trzeba ustawić na nowo charakterystykę opornościową czujnika wskaźnika poziomu paliwa, mam jakby co instrukcję i wartość domyślną. Ktoś ma lepszy (normalny) interfejs i może pomóc w Białymstoku?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Wątpię... wszystkie parametry podobne, straty porównywalne, więc wykres MTM raczej miarodajny.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
źródło: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=568321366539631&set=a.190982640940174.41142.188773417827763&type=1
-
problem z podpięciem pod komputer
po lewej stronie ściany grodziowej
-
Audi s2 coupe 3b
Tzn., że auto ma BOXa czy po prostu przejęzyczenie ?
-
[ B7 BKN] RED DEVIL! Wydech przelot, Projekt 31xPS/6xxNM
Kolor najszybszych aut - najładniejszy Zderzak ty zmieniałeś czy jeszcze poprzedni właściciel? Nie było niespodzianek?
-
Dokładka przód
wieś o.O sama dokładka od Cupry i jest wiele lepiej optycznie.
-
[B7 BKN] S-LINE 3.0 tdi quattro, 6 manual, bose, RNS-E
Wcześniej stała chyba koło 3-4 msc. wystawiona przez os. prywatną to z tego co pamiętam, była koło 1k zł taniej niż przez autoemocion (jeżeli dobrze pamiętam nazwę komisu).
-
[B7 BKN] S-LINE 3.0 tdi quattro, 6 manual, bose, RNS-E
A jak tam stan zewnętrzny auta? Widziałem, że długo stało na allegro za niezłą cenę.
-
[B6 AMB] Specyfikacja
Możecie podać mi co wyróżnia silnik AMB od np. AVJ? Czytałem gdzieś, że są wtryski o większej wydajności (280ccm), co poza tym? Turbina K03, K03s? Szukajka niczego konkretnego nie znalazła.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Do tej pory jeździłem Audi Coupe b4 2.0 16V ACE, ale ostatnio poszło w ludzi. Teraz szukam czegoś poważniejszego, mianowicie A4 b6 1.8T i zarejestrowałem się, żeby zasięgnąć trochę wiedzy od użytkowników tych właśnie aut. Pozdrawiam