Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

teflon

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez teflon

  1. rsmith - to nie wina poduszek wymienilem obie na nowe z aso
  2. Witam was ponownie tez mam AVB i mam te same objawy co rsmith - niestety czekam az ktos rozwiaze problem buczenia i bulu glowy
  3. teflon odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    STANIV - czyli juz nie ma buczenia z okolic filtra??????? jaki był powód wymiany szklanek i wałka I powiem wam ze mam wujka co ma obróbke głowic itd , i też sugerował mi te to może być cos z zaworami ze sie nie domykają do konca i kompresja idzie na dolot dając odgłos buczenia - a na teście kompresji było ok
  4. Czyli rozwiazałes problem czy nie??? czyli juz nie przymykasz recznie klapy od gaszenia tylko podajeszlub zabierasz podcisnienie z zaworu egr tak??
  5. kolega bolo73 ma racje klapa działa prawidłowo , myśle ze czyszczenie egr nie zniweluje buczenia - ale sprubuj . Mam ta same problemy z buczeniem i zastanawiałem sie tez nad zbyt sztywną rurą pomiedzy filtrem a turbo - niestety narazie czekam az mi sie trafi na warsztacie druga a4 to podłoze , o ile tamta też nie bedzie buczeć :>
  6. teflon odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    A jak przegazujesz na postoju to na wyzszych obrotach słychać buczenie coraz głośniej???
  7. teflon odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Ja nadal walcze z tym odglosem , niestety przymykanie klapy nic ci nie da - ten odglos jest strasznie wku.... - dla mnie osobiscie auto audi a4 to przereklamowane badziewie - na codzien jezdze innymi autami : bmw , nowy pasat , golf 5 - tam nie ma takich problemow - buczenie , drgania itd - Audi znaczy komfort - w kabinie jest cicho nie slychac szumu powietrza jak w innych ale problemy z zawieszeniem silnika ,drganimi i buczeniem ma wiele osob w a4 b6 i b7 wiec jaki komfort powinno byc idealnie cicho a tu du... .
  8. Panowie mam pytanie . Ile potrzebujecie przejechać kilometrow w waszych a4 tdi do osiagniecia 90 stopni . Ja przy temperaturze ok 0 stopni potrzebowałem 15km , natomiast teraz przy ok -10 stopni niestety nawet po 30 km nie osiagam 90 stopni na liczniku . Prosze o porade , moze to termostat
  9. kolego boberek - wyminiłes juz te poduszki u siebie?????
  10. Mam ten sam problem co ty - buczenie w aucie i odczuwalne drgania
  11. teflon odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    temat nadal stoi ???
  12. OK . Cena z przełacznik kompletny Q - jest czyjaś nie moja A za reszte to sprzedam po klubowych. Jestem nowy na tym forum i nie znam jeszcze klubowych cen. Pozdrawiam
  13. 1.Przełacznik kompletny od B7 z literą Q , z manetka temp i tasma pod MFL - 600zł 2.sam przełacznik 150zł 3. Tasmy 6 pin b6 i b7 100zł 4.Moduł z literą S 50 zł 5.3-ramienna kierownica skóra MFL bez AIRBAG - 350zł 6.3-ramienna kierownica skóra MFL z łopatami i AIRBAG 1000zł IDEAŁ 7. Manetka tempomatu 50zł jakby trzeba bylo zakodowac kiere czy dopasowac przełacznik - to moge .
  14. do Avanta ??? moge załatwic do avanta z litera Q czyli pod Mulifunkcje , tempomat , Fis z tasma do poduszki 12 pinowa z modelu B7 , Ewentualnie mam tez osobno przełaczniki , modul z literka S i dwie tasmy 6 pinowe - jedna z B6 druga z B7 . Mam jeszcze kierownice 3 ramiona multifunkcja B7 i kierownica multifunkcja 3 ramiona z łopatami stan czesci idealny !!!!
  15. Panowie , jaki ten przełacznik potrzebujecie - mogę załatwic - jak cos to pisać
  16. teflon odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Panowie - czy ktoś uporał sie z tym buczeniem z okolic filtra powietrza.....[br]Dopisany: 25 Październik 2009, 23:31_________________________________________________Panowie - czy ktos uporał się już z tym buczeniem z okolic filtra powietrza
  17. Witam wszystkich właścicieli i fanow marki AUDI Pozdrawiam Mariusz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.