Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pittbul a4 kielce

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pittbul a4 kielce

  1. a gdzie sie podziewasz?
  2. noo kox:hi: a do fotek to pogoda jakas musi byc sensowna jednego to mozesz zobaczyc teraz na zywca mozemy zmontowac jakis szybki mini spot a na drugi trza poczekac az sloneczko ladne juz bedzie:wink: Tadeusz zadzwonie do ciebie na dniach bo robote bede mial dla ciebie
  3. na ch...j ci ta kiera TT Marcinku? a co do spota to ja moge podjechac ale touranem
  4. nikt bo to wąglik:wink:
  5. chopy skąd wy bieżecie tyle czasu na te spoty non stop spot co wy rodzin nie macie:polew::polew:
  6. szukam jakiejs fajnej b6 avant dla kolegi jakby ktos cos wiedzial
  7. ja znowu gosci :-( lipa ---------- Post dopisany at 15:05 ---------- Poprzedni post napisany at 14:10 ---------- A na koniec wieczorem sie rozchorowalem. taa ja wiem
  8. piatekjuz jutro pisac sie pany pogoda ok moze sie cos rozkreci !
  9. no to wielkie gratulacje !
  10. tadek ja mam toyote ty mitsubishi to se mozemy sami spota zorganizowac ;-)
  11. qr** bylo dzwonic po mnie
  12. mowisz jest QATTRO jest zabawa !!
  13. jakby sie jutro jkis spot kroil to dajta znac na sms 888-391-448
  14. autograf złożony ziom!
  15. co to jest polikerka?????
  16. widze ze fotki u mnie na osiedlu robione ale wozu nie kojaze jak chcesz to moge popytac
  17. wielkie gratki filip !!
  18. zachacz zone tylko dobrze zeby ci nie trzeszczala ze sie z chlopakami bujasz po jakis spotach ;-) to ktory ten piatek?
  19. stolkien z wozkiem bedziesz?
  20. wpadłbym !
  21. mam do sprzedania ladnego smarcika jakby ktos chcial 2001r 600 turbo benz
  22. panowie szukam beczek 200l na paliwo niema kto odsprzedac
  23. tylko na ta plaze wjada tylko Q a reszta? TOMASZ jak tam z ta klima?
  24. no gratulacje tatusiu !! teraz to sie bedzie dzialo ja juz cos o tym wiem moja ma juz 3 miesiace ,moze bedziemy razem z wozkami smigac ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.