Treść opublikowana przez pittbul a4 kielce
-
Spociki w Kielcach
moze pozejdon chcial kolege wupuscic a co do silki marcin to u michaela na barwinku moze silka sztuki walki itp
-
Spociki w Kielcach
ja chcę jedną cry jak mam jeszcze to niema sprawy
-
Spociki w Kielcach
patryk moze wkoncu ci podrzuce te naklejki
-
Spociki w Kielcach
michal po co si spocik jak ty i tak sie nie zjawiasz
-
Spociki w Kielcach
no i spocik ok ! tylko znowu wielu z nas nie dopisało :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 20:53_________________________________________________aaa zauważyliście też że strasznie było ślisko na tych zakrętach jak wyjeżdżaliśmy
-
Spociki w Kielcach
ja tez postaram sie zawitac
-
Spociki w Kielcach
chlopaki zlamalem dzis przy odśnieżaniu ramię wycieraczki przy mocowaniu do pióra niema ktos na zbyciu strona lewa (pasażera)
-
Spociki w Kielcach
ja raczej tez wpadne
-
Spociki w Kielcach
a gdzie ta podroz poslubna?
-
Spociki w Kielcach
no panowie ja wlasnie niedawno zaliczylem zgon turbinki ele juz po regeneracji a co do spocika to jak w dym bo dawno juz nie bylo
-
Spociki w Kielcach
karol sci ile dales za lozysko i gdzie kupiles bo mnie tez cos wyje tyle ze prawe a co do spotu to faktycznie trza cus zorganizowac bo az wstyd
-
Spociki w Kielcach
posejdon to rezerwuj mi miejscowke
-
Spociki w Kielcach
ja bym sie pisal na ten wyjazd do skaryszewa bede zamawial ramki pod tablice rejestracyjne jest ktos chetny?
-
Spociki w Kielcach
po ile wjazd na to A M S ? i o ktorej to trzeba wyleciec?
-
Spociki w Kielcach
moze zmontujemy jakiegos spoto-grila na cedzynie albo gdzies
-
Spociki w Kielcach
no bylem tam dzisiaj na tym tesco pare hond i omeg bylo ale od nas nikogo nawet nie wysiadalem
-
Spociki w Kielcach
ja na 25 sie pisze moze wkoncu bedzie cieplo
-
Spociki w Kielcach
Koledzy zdrowych , spokojnych i wesolych swiat zycze i wszystkiego dobrego w nowym roku !
-
Spociki w Kielcach
GRZANEK mam problem z zony a3 1,6b na zimnym nierowno chodzi czasem gasnie potem jest OK masz jakis pomysl co to moze byc ? ewentualnie moze bys zerknal Gdzie w Kielcach dorobie niedrogo klucz do audi z imm moze byc nawet sam czip(imm) i zaprogramowanie
-
Spociki w Kielcach
no koledzy za***isty spocik (moj pierwszy) niezla frekwencja bylo pare fajnych autek DUDI twoj jest naprawde wypasiony-szacun
-
Spociki w Kielcach
Ja tez bede 95%
-
Spociki w Kielcach
gdzies na slaskiej albo na legnickiej robia na 1 maja kolo mostu tez
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
DZO-DZO przeczytalem caly watek jestes niezly kozak powodzenia !
-
Spociki w Kielcach
no fajnie by bulo jakby cos takiego wypalilo chetnie sie pisze
-
Spociki w Kielcach
witam ! jestem nowy kiedy jakis spocik chetnie sie zjawie pozdro!