Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pittbul a4 kielce

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pittbul a4 kielce

  1. moze pozejdon chcial kolege wupuscic a co do silki marcin to u michaela na barwinku moze silka sztuki walki itp
  2. ja chcę jedną cry jak mam jeszcze to niema sprawy
  3. patryk moze wkoncu ci podrzuce te naklejki
  4. michal po co si spocik jak ty i tak sie nie zjawiasz
  5. no i spocik ok ! tylko znowu wielu z nas nie dopisało :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 20:53_________________________________________________aaa zauważyliście też że strasznie było ślisko na tych zakrętach jak wyjeżdżaliśmy
  6. ja tez postaram sie zawitac
  7. chlopaki zlamalem dzis przy odśnieżaniu ramię wycieraczki przy mocowaniu do pióra niema ktos na zbyciu strona lewa (pasażera)
  8. ja raczej tez wpadne
  9. a gdzie ta podroz poslubna?
  10. no panowie ja wlasnie niedawno zaliczylem zgon turbinki ele juz po regeneracji a co do spocika to jak w dym bo dawno juz nie bylo
  11. karol sci ile dales za lozysko i gdzie kupiles bo mnie tez cos wyje tyle ze prawe a co do spotu to faktycznie trza cus zorganizowac bo az wstyd
  12. posejdon to rezerwuj mi miejscowke
  13. ja bym sie pisal na ten wyjazd do skaryszewa bede zamawial ramki pod tablice rejestracyjne jest ktos chetny?
  14. po ile wjazd na to A M S ? i o ktorej to trzeba wyleciec?
  15. moze zmontujemy jakiegos spoto-grila na cedzynie albo gdzies
  16. no bylem tam dzisiaj na tym tesco pare hond i omeg bylo ale od nas nikogo nawet nie wysiadalem
  17. ja na 25 sie pisze moze wkoncu bedzie cieplo
  18. Koledzy zdrowych , spokojnych i wesolych swiat zycze i wszystkiego dobrego w nowym roku !
  19. GRZANEK mam problem z zony a3 1,6b na zimnym nierowno chodzi czasem gasnie potem jest OK masz jakis pomysl co to moze byc ? ewentualnie moze bys zerknal Gdzie w Kielcach dorobie niedrogo klucz do audi z imm moze byc nawet sam czip(imm) i zaprogramowanie
  20. no koledzy za***isty spocik (moj pierwszy) niezla frekwencja bylo pare fajnych autek DUDI twoj jest naprawde wypasiony-szacun
  21. Ja tez bede 95%
  22. gdzies na slaskiej albo na legnickiej robia na 1 maja kolo mostu tez
  23. DZO-DZO przeczytalem caly watek jestes niezly kozak powodzenia !
  24. no fajnie by bulo jakby cos takiego wypalilo chetnie sie pisze
  25. witam ! jestem nowy kiedy jakis spocik chetnie sie zjawie pozdro!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.