Treść opublikowana przez pittbul a4 kielce
-
Spociki w Kielcach
a gdzie sie podziewasz?
-
Spociki w Kielcach
noo kox:hi: a do fotek to pogoda jakas musi byc sensowna jednego to mozesz zobaczyc teraz na zywca mozemy zmontowac jakis szybki mini spot a na drugi trza poczekac az sloneczko ladne juz bedzie:wink: Tadeusz zadzwonie do ciebie na dniach bo robote bede mial dla ciebie
-
Spociki w Kielcach
na ch...j ci ta kiera TT Marcinku? a co do spota to ja moge podjechac ale touranem
-
Spociki w Kielcach
nikt bo to wąglik:wink:
-
Spociki w Kielcach
chopy skąd wy bieżecie tyle czasu na te spoty non stop spot co wy rodzin nie macie:polew::polew:
-
Spociki w Kielcach
szukam jakiejs fajnej b6 avant dla kolegi jakby ktos cos wiedzial
-
Spociki w Kielcach
ja znowu gosci :-( lipa ---------- Post dopisany at 15:05 ---------- Poprzedni post napisany at 14:10 ---------- A na koniec wieczorem sie rozchorowalem. taa ja wiem
-
Spociki w Kielcach
piatekjuz jutro pisac sie pany pogoda ok moze sie cos rozkreci !
-
Spociki w Kielcach
no to wielkie gratulacje !
-
Spociki w Kielcach
tadek ja mam toyote ty mitsubishi to se mozemy sami spota zorganizowac ;-)
-
Spociki w Kielcach
qr** bylo dzwonic po mnie
-
Spociki w Kielcach
mowisz jest QATTRO jest zabawa !!
-
Spociki w Kielcach
jakby sie jutro jkis spot kroil to dajta znac na sms 888-391-448
-
proszę o oddanie głosu "Za".
autograf złożony ziom!
-
Spociki w Kielcach
co to jest polikerka?????
-
Spociki w Kielcach
widze ze fotki u mnie na osiedlu robione ale wozu nie kojaze jak chcesz to moge popytac
-
Spociki w Kielcach
wielkie gratki filip !!
-
Spociki w Kielcach
zachacz zone tylko dobrze zeby ci nie trzeszczala ze sie z chlopakami bujasz po jakis spotach ;-) to ktory ten piatek?
-
Spociki w Kielcach
stolkien z wozkiem bedziesz?
-
Spociki w Kielcach
wpadłbym !
-
Spociki w Kielcach
- Spociki w Kielcach
mam do sprzedania ladnego smarcika jakby ktos chcial 2001r 600 turbo benz- Spociki w Kielcach
panowie szukam beczek 200l na paliwo niema kto odsprzedac- Spociki w Kielcach
tylko na ta plaze wjada tylko Q a reszta? TOMASZ jak tam z ta klima?- Spociki w Kielcach
no gratulacje tatusiu !! teraz to sie bedzie dzialo ja juz cos o tym wiem moja ma juz 3 miesiace ,moze bedziemy razem z wozkami smigac ;-) - Spociki w Kielcach