Treść opublikowana przez pittbul a4 kielce
-
Spociki w Kielcach
a czemu czerwona gora nie moze byc w kielcach gdzies
-
Spociki w Kielcach
dopisz mnie postaram sie wpasc mobilek widzialem twoje auto chyba ostatnio na chrobrego
-
Spociki w Kielcach
niezły ale Daniela ładniejszy czemu niemam gęb?
-
Spociki w Kielcach
o jakie fajne to nasze nowe forum !
-
Spociki w Kielcach
do b6 jakbys mial
-
Spociki w Kielcach
chodziło mi o to który wóz przerabiasz dezelka czy tego sporteca
-
Spociki w Kielcach
z drewna jak zrobi to bedzie akurat ! ty ale ty przerabiasz audine czy traktor?
-
Spociki w Kielcach
karol to z czego to Q robisz?
-
Spociki w Kielcach
no i co pewnie byles sam :gwizdanie:
-
Spociki w Kielcach
to nie ja kupilem chyba ktos inny ten kolor z tym szarym tak srednio mi sie podobal co z tym spotem?
-
Spociki w Kielcach
No to moje gratulacje :oklaski: To się będzie lało ooj tak sie lalo ze dla mnie 3 stycznianie bylo w kalendarzu ale nie codziennie rodzi sie czlowiekowi dzieciak to co z tym spotem gdzie i o ktorej ?
-
Spociki w Kielcach
panowie musze sie pochwalic przedwczoraj zostalem ojcem
-
Spociki w Kielcach
na szybko to mysle ze nic z tego nie bedzie bo na luziku te spociki to lypa
-
Spociki w Kielcach
to poszukaj mi tej baterii :gwizdanie:
-
Spociki w Kielcach
to jast polska wlasnie
-
Spociki w Kielcach
przed samymi kielcami w okolicach cmetarza moze jeszce byc nieciekawie ale tak poza tym to ok
-
Spociki w Kielcach
grzanek jak tam z tymi fotelikami?
-
Spociki w Kielcach
ja tez bym sie chetnie wybral autko juz pomalowane
-
Spociki w Kielcach
no wreszcie jestem po formacie kompa pozapominal mi haslo a ja tez nie pamietalem i qpa szkoda ze na spocik nie moglem wpasc ale sake bylo i nie bylo jak postarm sie nastepnym razem
-
Spociki w Kielcach
no ja nie objecuje że bede po sie popsułem w wypadku na rowerze i mam połamane żebra i obojczyk szkoda bo na ostatnim nie byłem i trza by sie z wami zobaczyc
-
Spociki w Kielcach
patryk widzialem cie dzisiaj na miescie fajna naklejka z tylu :good:te lacze to zima czy juz lato zarzuciles?
-
Spociki w Kielcach
karol pamietaj tez o wycieraczkach a ty tomku o blendach a spocik na tygodniu wieczorkiem :good:pomysł
-
Spociki w Kielcach
no wlasnie ja tez bym sie zjawil tym razem moze swoim nie zony
-
Spociki w Kielcach
rozmawialismy w "czterech koniach" o takim plastiku który jest na końcu ramienia wycieraczki b6 mówiłeś że ci z angola zostały te ramiona a mi sie upi....ił
-
Spociki w Kielcach
stolkien pamietasz o tej wycieraczce dla mnie?