Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pittbul a4 kielce

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pittbul a4 kielce

  1. a czemu czerwona gora nie moze byc w kielcach gdzies
  2. dopisz mnie postaram sie wpasc mobilek widzialem twoje auto chyba ostatnio na chrobrego
  3. niezły ale Daniela ładniejszy czemu niemam gęb?
  4. o jakie fajne to nasze nowe forum !
  5. do b6 jakbys mial
  6. chodziło mi o to który wóz przerabiasz dezelka czy tego sporteca
  7. z drewna jak zrobi to bedzie akurat ! ty ale ty przerabiasz audine czy traktor?
  8. karol to z czego to Q robisz?
  9. no i co pewnie byles sam :gwizdanie:
  10. to nie ja kupilem chyba ktos inny ten kolor z tym szarym tak srednio mi sie podobal co z tym spotem?
  11. No to moje gratulacje :oklaski: To się będzie lało ooj tak sie lalo ze dla mnie 3 stycznianie bylo w kalendarzu ale nie codziennie rodzi sie czlowiekowi dzieciak to co z tym spotem gdzie i o ktorej ?
  12. panowie musze sie pochwalic przedwczoraj zostalem ojcem
  13. na szybko to mysle ze nic z tego nie bedzie bo na luziku te spociki to lypa
  14. to poszukaj mi tej baterii :gwizdanie:
  15. to jast polska wlasnie
  16. przed samymi kielcami w okolicach cmetarza moze jeszce byc nieciekawie ale tak poza tym to ok
  17. grzanek jak tam z tymi fotelikami?
  18. ja tez bym sie chetnie wybral autko juz pomalowane
  19. no wreszcie jestem po formacie kompa pozapominal mi haslo a ja tez nie pamietalem i qpa szkoda ze na spocik nie moglem wpasc ale sake bylo i nie bylo jak postarm sie nastepnym razem
  20. no ja nie objecuje że bede po sie popsułem w wypadku na rowerze i mam połamane żebra i obojczyk szkoda bo na ostatnim nie byłem i trza by sie z wami zobaczyc
  21. patryk widzialem cie dzisiaj na miescie fajna naklejka z tylu :good:te lacze to zima czy juz lato zarzuciles?
  22. karol pamietaj tez o wycieraczkach a ty tomku o blendach a spocik na tygodniu wieczorkiem :good:pomysł
  23. no wlasnie ja tez bym sie zjawil tym razem moze swoim nie zony
  24. rozmawialismy w "czterech koniach" o takim plastiku który jest na końcu ramienia wycieraczki b6 mówiłeś że ci z angola zostały te ramiona a mi sie upi....ił
  25. stolkien pamietasz o tej wycieraczce dla mnie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.