Treść opublikowana przez VPLD
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Jest tłusto!!!!!!
-
Pytanie o AirRide
Ogarnia ktoś temat AirRide? witam mam taki problem z podłączeniem przysików sterowania poduszkami i włącznikiem i wyłącznikiem kompresora, konkretniem to chodzi o podłączenie pinów przycisków sterujacych przez przekaźnik 12V widoczny na foto, podyslam tez przyciski od dołu i włacznik , przycisk posiada 6 pinów, ale nie wiem gdzie mam wpiąć plusy na zawory i ktore piny maja isc od przekażnika i gdzie sie wpinac w przycisk,
-
A4 b6 1.8t Quattro Film str3
jaki tam jest dystans z przodu przy 9J i jakie ET ?
-
Jest jeszcze ten temat a4 ?
Audi A4 b6 quattro, tył zdjęcie : Wojna Północ-Południe - Łódź, Manufaktura 2013
-
Jak wyjąć osłonę tłoczka hamulcowego?
a w jakiej cenie ?
-
Jak wyjąć osłonę tłoczka hamulcowego?
tylko z jednym mam problem już zamowilem, jak cos kiedys bede pisal
-
Jak wyjąć osłonę tłoczka hamulcowego?
ok bo mam wżery na tłoczku
-
Jak wyjąć osłonę tłoczka hamulcowego?
nie chce mi sie jutro tego wyjmować a chciałęm juz z rana zamowic tloczek
-
Jak wyjąć osłonę tłoczka hamulcowego?
sto pro ??
-
Jak wyjąć osłonę tłoczka hamulcowego?
a moze wiesz jaka jest srednica tloczka w a4 b6 1.8 T ?
-
Jak wyjąć osłonę tłoczka hamulcowego?
tak mam cały komplet nowy, czyli ona wchodzi tylko w rowek a to że nie chce zejsc to wina tego że się mocno przykleiła guma to scianki ?
-
Jak wyjąć osłonę tłoczka hamulcowego?
wyciągalem tłoczek i jest tak uszczelka jedna, wyjmuje ja ale osłona tłoczka nadal mocno siedzi , co ją trzyma ?
-
Jak wyjąć osłonę tłoczka hamulcowego?
jaka rdza ?
-
Jak wyjąć osłonę tłoczka hamulcowego?
to wiem ale chodzi mi o to jak się przymocowana ta gumka? bo coś ją trzyma
-
Jak wyjąć osłonę tłoczka hamulcowego?
Witam mam pytanie jak się wymienia reparaturkę (osłonę) tłoczka hamulcowego z przodu? bo patrzyłem jest jedna uszczelna ale coś mocno trzyma tą gumkę. Co ją trzyma jakiś pierścień? Prosił bym o opisanie jak to zdemontować żeby wyjąć osłonę tłoczka hamulcowego.
-
Pytanie o Zawieszenie do A4 B6
tzn zle to opisalem wiem ze jest z tylu niezalezne zawieszenie ale sprezyna odzielnie niz amor, chce zalozyc Eibacha Pro Streeta od Q
-
Pytanie o Zawieszenie do A4 B6
ale sprezyna od Q na tylna belke podejdzie do ośki ?
-
Pytanie o Zawieszenie do A4 B6
przecież przód jest taki sam jak w ośce i nawet nacisk
-
Pytanie o Zawieszenie do A4 B6
Witam czy zawieszenie gwintowane od quattro bedzie pasowało do wersji bez quattro jeśli chodzi o tył? ma to isć do B6 sprężyna leży na belce bez quattro wiec tak samo chyba jest i w quattro? podejdzie gwint do mnie ? nie mam quattro ---------- Post dopisany 12-04-2013 at 10:25 ---------- Poprzedni post napisany 11-04-2013 at 17:16 ---------- ??
-
Problem ze stukaniem zawieszenia
wymieniłem drążki i końcówki i nadal postukuje podejrzewam że to wina twardego gwintu i amorków , bo na serii nie miałem problemów ze stukaniem
-
Odpowietrzenie pompy paliwa
ok dzieki za info i jak wrażenia po wymianie pompy? jest lepiej i moc? lepiej odpala?
-
Odpowietrzenie pompy paliwa
Witam wymienialem pompe paliwa, jak najlepiej ja odpowietrzyc w silniku 1.8 T ? ---------- Post dopisany at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany at 16:27 ---------- tzn chodzi mi jak odpowietrzyc uklad paliwowy po wymianie nowej pompy paliwa w zbiorniku paliwa
-
Pytanie o Filtr Paliwa
Witam w którym miejscu znajdę w 1.8 T a4 b6 filtr paliwa ?
-
Jakie świece do Audi A4 B6/B7 1.8T?
to jakie polecacie?
-
Jakie świece do Audi A4 B6/B7 1.8T?
mam LPG 1.8 T mialem wczesniej zwykłe NGK PFR6Q i nie wiem czy platynowe nie byly by lepsze?