Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Seski

  1. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja dzisiaj nie piję :gwizdanie: wiem w czwartki postujesz zeby lepiej w piatek smakowalo aha jak sie na jutro przypadkiem umawiamy? co mowimy laska ze gdzie sie niby zobaczylismy? że gramy gdzieś mecz.... nie, nie na kompie :gwizdanie: tak wiem w barze ochlaj mordy... ja wcześniej też chodziłem na mecze... tylko że do baru na piłkarzyki... [br]Dopisany: 05 Maj 2011, 20:49_________________________________________________ myslisz ze sie nabiora na to juz 4raz? 3 mecze graliśmy u siebie, teraz gramy 3 na wyjeździe. taki system play off :gwizdanie: DObre i działa... :gwizdanie:Qrrwa siedzę w robocie i żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce! :naughty: wez sie do roboty No przecież robię... a ciebie czasem wypuszczają z tej pracy...? czy cały tydzień musisz je*ać żeby dostać 3h wolne na spota we wtorek...?
  2. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja dzisiaj nie piję :gwizdanie: wiem w czwartki postujesz zeby lepiej w piatek smakowalo aha jak sie na jutro przypadkiem umawiamy? co mowimy laska ze gdzie sie niby zobaczylismy? że gramy gdzieś mecz....
  3. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ty sie Synek chyć roboty przepraszam dziennie zapierdalam po 8h a czasami jak dzisiaj nawet dłużej... też mi się coś należy... :gwizdanie: Ty sie Synek chyć roboty albo idz do wanny a ty uważaj żeby ci się w tym kaloryferze kiedyś nie zaklinował...
  4. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja też poproszę ładną rarytaskę...
  5. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja jak zwykle w weekend będę się kształcił...
  6. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  7. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Tak musiało być w ciul ludzi skoro Miron wrócił po 20:30... :polew: Fest udany zlot... :gwizdanie: :gwizdanie: a ty pasibrzuchu gdzie żeś był... :bicz3:[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 21:13_________________________________________________ ja bylem Tak musiało być w ciul ludzi skoro Miron wrócił po 20:30... :polew: Fest udany zlot... :gwizdanie: :gwizdanie: a ty sterczysz w tym oknie jak stara ...podsumowanie spota, bylo ok 15autek w tym 3 nowe osoby zapraszamy na nastepny w sumie mega udany zlot było jakieś 25 osób (w mc donald) i z 18 aut na parkingu (z czego 5 A4-rek) ehem... 6 A ja w ten zimowy wieczór ogladalem Avatara... promocja była w videoworld na Blu-ray za 4,99zł :decayed: Pogoda mnie zniechęciła do ruszania zgrabnego tyleczka z domu... :polew: słabiak... :gwizdanie: :polew:
  8. nie szukajmy dziury w całym każdy troszkę oleju będzie miał... i nie jest to problem... wiadomo dopiero nadmiar oznacza kłopoty
  9. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Tak musiało być w ciul ludzi skoro Miron wrócił po 20:30... :polew: Fest udany zlot... :gwizdanie: :gwizdanie: a ty pasibrzuchu gdzie żeś był... :bicz3:[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 21:13_________________________________________________ ja bylem Tak musiało być w ciul ludzi skoro Miron wrócił po 20:30... :polew: Fest udany zlot... :gwizdanie: :gwizdanie: a ty sterczysz w tym oknie jak stara ...podsumowanie spota, bylo ok 15autek w tym 3 nowe osoby zapraszamy na nastepny w sumie mega udany zlot było jakieś 25 osób (w mc donald) i z 18 aut na parkingu (z czego 5 A4-rek) ehem... 6
  10. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  11. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ale pewnie bedzie ciemno jak w doopie :gwizdanie: a co my świateł nie mamy...?
  12. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ej temperatura jest na plusie... jeszcze grilla zrobimy na podziemnym...
  13. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    czego deszczu...? moje dzisiaj wytrzymały śnieżyce...
  14. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Mirku ja się za wszystkich nie wypowiem ale wydaje mi się za jak zawsze powinni być...
  15. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no pewnie ludzie się zjadą... wolne jest więc nie ma co robić, a pić już nie można bo jutro do roboty...
  16. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja tam na A4 leciałem dzisiaj bokiem... :gwizdanie: na szczęście do barierek miałem kawałek więc udało mi się wyprostować... ale podróż z Wrocławia dzisiaj to jakaś masakra... [br]Dopisany: 03 Maj 2011, 16:46_________________________________________________ps. ja przyjadę tylko dajcie znać jak wjechać na podziemny...
  17. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    A kto wpadnie z mironem????????? BRAWO !!!!! Kochany Braciszek.... :polew: :polew: Miszka się pewnie ucieszy... :decayed: :wallbash: ja już mam dość... idę lepiej się położyć puki jeszcze dojdę... ale jak ty jeszcze dasz rade to nad czym się zastanawiasz... dobranoc...
  18. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a no to sorry... też bym woła pisać... nie no mirek wpadnij po 10...
  19. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie kłócić się tu dzieciaki... po prostu się odwróćcie i dajcie se po szlagu...
  20. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  21. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    GRATULACJE DLA WASZEJ TRÓJKI pozdrów żonę i małego a w ogóle
  22. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 21:20_________________________________________________ to jest h*** jak zobaczyłem w B8 to moja jebnęła takiego focha że :gwizdanie: no takie to już są baby... [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 21:30_________________________________________________ no toć toć... ale RS4... [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 21:30_________________________________________________ tobie by pasował bo wlaisz gruche lewą Ty koleś nie zaczynaj bo wiesz że Cie pojade lirycznie.... :polew:
  23. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 21:20_________________________________________________
  24. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    i co tu taka cisza...?
  25. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    laweta dosc drogo by cie wyniosla:P AAA weźźź z głupszymi od siebie nie gadam... :decayed: to bedziemy mogli rozmawiac caly czas kiedy kupisz sobie wkoncu audi? jak wybadam gdzie jest jakis dobry mechanik w knurowie bo do tej pory nie poznałem żadnego jeźdząc Nismo... nie było trzeba a przed kupnem audi wole juz miec pochytane... :polew: uważaj co mówisz bo ci krolu albo mirek usunie konto... Widzisz wymieniłes dwóch uzytkownikow forum i.... jeden z nich ma zdupione auto... to mówi samo za siebie... oj twój brat musi się za ciebie wstydzić...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.