Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Seski

  1. sprawdź czy po skasowaniu znowu ci wyskoczy ten błąd i sprawdź czy na 100% dobrze ułożyła się uszczelka jak zakładałeś termostat... może po prostu tylko tam coś się źle ułożyło i przepuszcza...
  2. poszukaj gdzieś na wężach podciśnienia albo IC
  3. pajda wczoraj ok. 12:00 jak wjeżdżał do fasion housa...
  4. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  5. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    łosz ku*wa dobrze że ściszyłem głośniki... zawsze wiedziałem że tu większość jest miękkim huyem robiona [br]Dopisany: 05 Maj 2011, 21:31_________________________________________________ Będziesz? nawet Adam Król będzie :naughty: no tak Adaś przy swojej to nie ma wyjścia... ona lubi takie klimaty... :gwizdanie:
  6. deska nie jest dokładna dlatego często instalują ludzie dodatkowe wskaźniki
  7. Seski odpowiedział(a) na dk21 temat w 1.9TDI
    zabierz się kolego od dołu za niego powinno być łatwiej
  8. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    łosz ku*wa dobrze że ściszyłem głośniki...[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 21:30_________________________________________________w ogóle co to za romantyk z taką muzyką...?
  9. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    eee a co to? a nie jesteś chory...?
  10. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    o tak mi przypomaniales to zajrze co ciekawego an zbiorniku [br]Dopisany: 05 Maj 2011, 21:15_________________________________________________ to jakieś chyba dobre dostałeś... fajniusie pewnie zostały Ci jeszcze z maydaya :gwizdanie: Na Mejku ich jeszcze nie miałem przygotowujesz się na nowy sezon i sprawdzasz shit...?
  11. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    o tak mi przypomaniales to zajrze co ciekawego an zbiorniku [br]Dopisany: 05 Maj 2011, 21:15_________________________________________________ to jakieś chyba dobre dostałeś... fajniusie dlatego avata zmieniłeś...? o tak mi przypomaniales to zajrze co ciekawego an zbiorniku są fajne, nowe fotki ale że które...?
  12. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    o tak mi przypomaniales to zajrze co ciekawego an zbiorniku [br]Dopisany: 05 Maj 2011, 21:15_________________________________________________ to jakieś chyba dobre dostałeś...
  13. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    do tego trzeba dojsc samemu nie no masturbował się nie będę szkoda ręki to może jednak można wziąć pomocniczkę...? pooglądaj sobie na YT "Było sobie życie" - od czegoś trzeba zacząć hmmm chyba na RT... świntuch
  14. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    trzeźwy jesteś...?
  15. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    do tego trzeba dojsc samemu nie no masturbował się nie będę szkoda ręki to może jednak można wziąć pomocniczkę...? pooglądaj sobie na YT "Było sobie życie" - od czegoś trzeba zacząć hmmm chyba na RT...
  16. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    że niby, którą? w twoją raczej apeuszu nie... a ja masz coś tajnego do przekazania to pisz na PW...
  17. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a ma kontrakt z NFZ-em...? nie, ale zna zbigniewa nowaka - rece ktore lecza no i gitara... darmowa operacja plastyczna teraz jeszcze trzeba rozreklamować chłopaka...
  18. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    do tego trzeba dojsc samemu nie no masturbował się nie będę szkoda ręki to może jednak można wziąć pomocniczkę...?
  19. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a ma kontrakt z NFZ-em...?
  20. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    o fak :polew: :polew: dobree bary sa dla lamusow pod mostem...? pod afrodytą i babilonem a co ? a nic też chce sprawdzić jak to jest... jak zmezniejesz to cie moze zabierzemy a to nie powinienieś mnie zaprawić w boju żebym zmężniał...?
  21. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    bary sa dla lamusow pod mostem...? pod afrodytą i babilonem a co ? a nic też chce sprawdzić jak to jest... najpierw musisz zostać mężczyzną: czyli mutacja, zarost i te sprawy.... aaa czyli długo jeszcze...? Akjam zna szefa wszystkich szefow :gwizdanie: myslisz ze sie nabiora na to juz 4raz? 3 mecze graliśmy u siebie, teraz gramy 3 na wyjeździe. taki system play off :gwizdanie: DObre i działa... :gwizdanie:Qrrwa siedzę w robocie i żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce! :naughty: wez sie do roboty No przecież robię... a ciebie czasem wypuszczają z tej pracy...? czy cały tydzień musisz je*ać żeby dostać 3h wolne na spota we wtorek...? No tak jest ale wtedy mnie stać na McDonalda albo grilla w przeciwieństwie do Ciebie. A tak wogóle to dobrze oddycha Ci się prostym nosem? no w sumie widzisz to zawsze jest jakieś rozwiązanie... a co do nosa to ciężko bo mam katar... Lepiiej być smarkatym niż mieć krzywy nos! przekonałeś się już... i tak podobno najgorsze jest naprostowanie... :gwizdanie:
  22. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    myslisz ze sie nabiora na to juz 4raz? 3 mecze graliśmy u siebie, teraz gramy 3 na wyjeździe. taki system play off :gwizdanie: DObre i działa... :gwizdanie:Qrrwa siedzę w robocie i żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce! :naughty: wez sie do roboty No przecież robię... a ciebie czasem wypuszczają z tej pracy...? czy cały tydzień musisz je*ać żeby dostać 3h wolne na spota we wtorek...? No tak jest ale wtedy mnie stać na McDonalda albo grilla w przeciwieństwie do Ciebie. A tak wogóle to dobrze oddycha Ci się prostym nosem? :polew: albo smarkałeś czerwonymi kozami :evil: jeszcze mi się nie zdarzyło... :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 21:02_________________________________________________ nie k*rwa technomuly przynajmniej jestem zdrowszy, więcej ruchu, zero nałogów (nie wypominać mi kila białego) masturbacja sie nie liczy :polew: :polew:
  23. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    bary sa dla lamusow pod mostem...? pod afrodytą i babilonem a co ? a nic też chce sprawdzić jak to jest...
  24. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    myslisz ze sie nabiora na to juz 4raz? 3 mecze graliśmy u siebie, teraz gramy 3 na wyjeździe. taki system play off :gwizdanie: DObre i działa... :gwizdanie:Qrrwa siedzę w robocie i żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce! :naughty: wez sie do roboty No przecież robię... a ciebie czasem wypuszczają z tej pracy...? czy cały tydzień musisz je*ać żeby dostać 3h wolne na spota we wtorek...? No tak jest ale wtedy mnie stać na McDonalda albo grilla w przeciwieństwie do Ciebie. A tak wogóle to dobrze oddycha Ci się prostym nosem? no w sumie widzisz to zawsze jest jakieś rozwiązanie... a co do nosa to ciężko bo mam katar...
  25. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    bary sa dla lamusow pod mostem...?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.