Treść opublikowana przez Seski
-
[B7 BKE] Nie dogrzewa silnika
sprawdź czy po skasowaniu znowu ci wyskoczy ten błąd i sprawdź czy na 100% dobrze ułożyła się uszczelka jak zakładałeś termostat... może po prostu tylko tam coś się źle ułożyło i przepuszcza...
-
[B6 AWX] Syczenie podczas jazdy od 1200 do 2000 tyś obr.
poszukaj gdzieś na wężach podciśnienia albo IC
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
pajda wczoraj ok. 12:00 jak wjeżdżał do fasion housa...
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
łosz ku*wa dobrze że ściszyłem głośniki... zawsze wiedziałem że tu większość jest miękkim huyem robiona [br]Dopisany: 05 Maj 2011, 21:31_________________________________________________ Będziesz? nawet Adam Król będzie :naughty: no tak Adaś przy swojej to nie ma wyjścia... ona lubi takie klimaty... :gwizdanie:- [B5 AJM] Wskaźnik temperatury w desce
deska nie jest dokładna dlatego często instalują ludzie dodatkowe wskaźniki- [B6 AWX] Wymiana termostatu
zabierz się kolego od dołu za niego powinno być łatwiej- Spoty Katowice i okolice
łosz ku*wa dobrze że ściszyłem głośniki...[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 21:30_________________________________________________w ogóle co to za romantyk z taką muzyką...?- Spoty Katowice i okolice
eee a co to? a nie jesteś chory...?- Spoty Katowice i okolice
o tak mi przypomaniales to zajrze co ciekawego an zbiorniku [br]Dopisany: 05 Maj 2011, 21:15_________________________________________________ to jakieś chyba dobre dostałeś... fajniusie pewnie zostały Ci jeszcze z maydaya :gwizdanie: Na Mejku ich jeszcze nie miałem przygotowujesz się na nowy sezon i sprawdzasz shit...?- Spoty Katowice i okolice
o tak mi przypomaniales to zajrze co ciekawego an zbiorniku [br]Dopisany: 05 Maj 2011, 21:15_________________________________________________ to jakieś chyba dobre dostałeś... fajniusie dlatego avata zmieniłeś...? o tak mi przypomaniales to zajrze co ciekawego an zbiorniku są fajne, nowe fotki ale że które...?- Spoty Katowice i okolice
o tak mi przypomaniales to zajrze co ciekawego an zbiorniku [br]Dopisany: 05 Maj 2011, 21:15_________________________________________________ to jakieś chyba dobre dostałeś...- Spoty Katowice i okolice
do tego trzeba dojsc samemu nie no masturbował się nie będę szkoda ręki to może jednak można wziąć pomocniczkę...? pooglądaj sobie na YT "Było sobie życie" - od czegoś trzeba zacząć hmmm chyba na RT... świntuch- Spoty Katowice i okolice
trzeźwy jesteś...?- Spoty Katowice i okolice
do tego trzeba dojsc samemu nie no masturbował się nie będę szkoda ręki to może jednak można wziąć pomocniczkę...? pooglądaj sobie na YT "Było sobie życie" - od czegoś trzeba zacząć hmmm chyba na RT...- Spoty Katowice i okolice
że niby, którą? w twoją raczej apeuszu nie... a ja masz coś tajnego do przekazania to pisz na PW...- Spoty Katowice i okolice
a ma kontrakt z NFZ-em...? nie, ale zna zbigniewa nowaka - rece ktore lecza no i gitara... darmowa operacja plastyczna teraz jeszcze trzeba rozreklamować chłopaka...- Spoty Katowice i okolice
do tego trzeba dojsc samemu nie no masturbował się nie będę szkoda ręki to może jednak można wziąć pomocniczkę...?- Spoty Katowice i okolice
a ma kontrakt z NFZ-em...?- Spoty Katowice i okolice
o fak :polew: :polew: dobree bary sa dla lamusow pod mostem...? pod afrodytą i babilonem a co ? a nic też chce sprawdzić jak to jest... jak zmezniejesz to cie moze zabierzemy a to nie powinienieś mnie zaprawić w boju żebym zmężniał...?- Spoty Katowice i okolice
bary sa dla lamusow pod mostem...? pod afrodytą i babilonem a co ? a nic też chce sprawdzić jak to jest... najpierw musisz zostać mężczyzną: czyli mutacja, zarost i te sprawy.... aaa czyli długo jeszcze...? Akjam zna szefa wszystkich szefow :gwizdanie: myslisz ze sie nabiora na to juz 4raz? 3 mecze graliśmy u siebie, teraz gramy 3 na wyjeździe. taki system play off :gwizdanie: DObre i działa... :gwizdanie:Qrrwa siedzę w robocie i żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce! :naughty: wez sie do roboty No przecież robię... a ciebie czasem wypuszczają z tej pracy...? czy cały tydzień musisz je*ać żeby dostać 3h wolne na spota we wtorek...? No tak jest ale wtedy mnie stać na McDonalda albo grilla w przeciwieństwie do Ciebie. A tak wogóle to dobrze oddycha Ci się prostym nosem? no w sumie widzisz to zawsze jest jakieś rozwiązanie... a co do nosa to ciężko bo mam katar... Lepiiej być smarkatym niż mieć krzywy nos! przekonałeś się już... i tak podobno najgorsze jest naprostowanie... :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
myslisz ze sie nabiora na to juz 4raz? 3 mecze graliśmy u siebie, teraz gramy 3 na wyjeździe. taki system play off :gwizdanie: DObre i działa... :gwizdanie:Qrrwa siedzę w robocie i żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce! :naughty: wez sie do roboty No przecież robię... a ciebie czasem wypuszczają z tej pracy...? czy cały tydzień musisz je*ać żeby dostać 3h wolne na spota we wtorek...? No tak jest ale wtedy mnie stać na McDonalda albo grilla w przeciwieństwie do Ciebie. A tak wogóle to dobrze oddycha Ci się prostym nosem? :polew: albo smarkałeś czerwonymi kozami :evil: jeszcze mi się nie zdarzyło... :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 21:02_________________________________________________ nie k*rwa technomuly przynajmniej jestem zdrowszy, więcej ruchu, zero nałogów (nie wypominać mi kila białego) masturbacja sie nie liczy :polew: :polew:- Spoty Katowice i okolice
bary sa dla lamusow pod mostem...? pod afrodytą i babilonem a co ? a nic też chce sprawdzić jak to jest...- Spoty Katowice i okolice
myslisz ze sie nabiora na to juz 4raz? 3 mecze graliśmy u siebie, teraz gramy 3 na wyjeździe. taki system play off :gwizdanie: DObre i działa... :gwizdanie:Qrrwa siedzę w robocie i żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce! :naughty: wez sie do roboty No przecież robię... a ciebie czasem wypuszczają z tej pracy...? czy cały tydzień musisz je*ać żeby dostać 3h wolne na spota we wtorek...? No tak jest ale wtedy mnie stać na McDonalda albo grilla w przeciwieństwie do Ciebie. A tak wogóle to dobrze oddycha Ci się prostym nosem? no w sumie widzisz to zawsze jest jakieś rozwiązanie... a co do nosa to ciężko bo mam katar...- Spoty Katowice i okolice
bary sa dla lamusow pod mostem...? - Spoty Katowice i okolice