Treść opublikowana przez Seski
-
Spoty Katowice i okolice
kędzior to jak coś to napisz mi essa bo nie wiem kiedy będę miał znowu kontakt ze światem... [br]Dopisany: 08 Maj 2010, 14:05_________________________________________________o proszę pucku to cenne info to może i ja się pojawię :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
:szukaj: nie mam czasu bo mi bakteria zaraz w laptoku wysiądzie a prąd wyłączyli... chyba zapłaciłem? :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
dobry ponownie co to się dzisiaj kroi? niech mi ktoś powie coś w skrócie
-
Spoty Katowice i okolice
dobry wam
-
[B5 AFN] Pytanie do posiadaczy B5 AFN
a ja myślę że nie można liczyć spalania na złotówki tylko na litry powinno się liczyć... ale powinien palić ok 6 litrów... jeśli chodzi o ostra jazdę to też proponuję liczyć na litry (najlepiej na tzw. dotankowanie...) a dawkę najlepiej ustalić "zalecaną"
-
Spoty Katowice i okolice
wczoraj jeszcze miałeś :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
nom wygrałem takie cuś http://www.turtlewax.com.pl/sklep/extreme-nanotech-speed-wax-nanotechnologiczny-wosk-samochodowy-p-146.html to kiedy grupowe woskowanie... :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
hehehe ale nieładne :gwizdanie: za nisko siedzi to auto wjechał specjalnie na trawe i tak tylko widać :> co za lamus czyżby airride...?
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
amciu przyszło 3mejcie się będę jak zjem i odpoczne... [br]Dopisany: 03 Maj 2010, 13:20_________________________________________________ lubi tylko inaczej nie przejmuj się- Spoty Katowice i okolice
Nie, nie. Gwoździe to tylko wysypuję na specjalne okazje, normalnie jest czysto :polew: a to wkręty rozrzucasz na co dzień na niechcianych gości codziennych wkręty, a na weekendowych 5 calowe gwoździe... :polew:- Spoty Katowice i okolice
ty się martw żeby ich nie narzucał tam- Spoty Katowice i okolice
Tam gdzie nie leje to śmierdzi gnojem i ten smród odgania nawet deszcz u mnie jednak pada, nie przyjrzałem się dokładnie :polew: :polew: :polew: :polew:- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
no to teraz w Będzinie- Spoty Katowice i okolice
u mnie leje...- Spoty Katowice i okolice
możemy się na muchowcu umowić :gwizdanie: tylko czy dojadę tam na rowerze :gwizdanie: dojedziesz spokojnie- Spoty Katowice i okolice
o widzę że wreszcie coś się bardziej rozwinęło... wogole u was też leje...? :/ diman ciebie nie pytam bo tam musi lać- Spoty Katowice i okolice
będziemy się tak cały czas witać? :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
no było dobrze [br]Dopisany: 03 Maj 2010, 10:58_________________________________________________ dobry- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
i czyje auto było w basanie? [br]Dopisany: 02 Maj 2010, 18:26_________________________________________________dobra ja muszę się zbierać do tej silesi bo mi nie da żyć... a tak mi się nie chce ;(- Spoty Katowice i okolice
mieczak [br]Dopisany: 02 Maj 2010, 18:17_________________________________________________ciekawe czemu Oka wczoraj niebyło nie wiem ale akjam też nie dojechał... chyba wyrąbany po pracy był wkoncu teraz muszą nadrabiać stracony tydzień przez wulkan- Spoty Katowice i okolice
no zdjęcia kapitalne (szczególnie te o poranku :D) [br]Dopisany: 02 Maj 2010, 18:14_________________________________________________ a ja nie walne piweczka bo coś mnie brzuszek boli... - Spoty Katowice i okolice