Treść opublikowana przez Seski
-
Spoty Katowice i okolice
dzięki za impreze było ostro... teraz stara się nadrobić jeszcze to co mnie omineło a czuje się troszku słabo... a Magda jeszcze chce żebym do silesi z nią jechał czy coś
-
Spoty Katowice i okolice
dobra ja ide przyszykować coś to wszamania do zobaczenia
-
Spoty Katowice i okolice
ajjj a A4 ma?
-
Spoty Katowice i okolice
ja kończe śniadanie i zaraz się zbieram do Keżora :gwizdanie: :kox: :kox: więc nie za późno tzn mam cie potem odwieść nie przyjeżdżać po cibeie? [br]Dopisany: 01 Maj 2010, 11:54_________________________________________________ taa a bedzie dzisiaj otwarte?
-
Spoty Katowice i okolice
głodny będę
-
Spoty Katowice i okolice
to gitara [br]Dopisany: 01 Maj 2010, 11:44_________________________________________________ a mówili ci zostaw te koxy
-
Spoty Katowice i okolice
tak ale u Keżora w domu ( z rodzicami ) Kędzior już od rana trenuje - stoi przed lustrem i gada sam do siebie starając się nie przeklinać - ale chyba nie pojedzie bo pisaeł mi na PW, że za ch...ja mu nie wychodzi [br]Dopisany: 01 Maj 2010, 11:37_________________________________________________ja liczę, że się wypogodzi i jendak mimo wszystko w domu siedzenie nie będzie konieczne hehe przecież on ma talent tak, z parasolami a też masz w bagażniku...?
-
Spoty Katowice i okolice
witojcie i jakie plany w końcu? zjeżdżamy się?
-
Spoty Katowice i okolice
ehh keine odpowiedź to ide w kimono do jutra
-
Spoty Katowice i okolice
ehe no przyjechać to może i bym się jeszcze na to porwał ale jeśli chodzi o powrót to nawet niema o czym gadać prędzej auto bym u Keżora zostawił dlatego biore kobite
-
Spoty Katowice i okolice
a no chyba ze tak a juz myslalem ze cie naklonie do tego zebys ty przyjechal po mnie
-
Spoty Katowice i okolice
spuścimy trochęwachy i moment się zajara :gwizdanie: to mjusisz przyjechac swoim bo reszta razem ze mna to na gnojówce jedździ spoko będzie pare PB 1. Keżor ON 2. Stanley i Basia ON 3. Bulczas i Monika ON 4. Pucek ?? 5. Kanar ON 6. Miron78 ON 7. Mario i Ola ?? 8. Krolu i Gracia ?? 9. Seski i Magda ON 10. Kędzior i Osoba Towarzysząca ON 11. Guregoru ?? 12. Oko[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 23:56_________________________________________________ cyja
-
Spoty Katowice i okolice
spuścimy trochęwachy i moment się zajara :gwizdanie: to mjusisz przyjechac swoim bo reszta razem ze mna to na gnojówce jedździ
-
Spoty Katowice i okolice
no to gratuluje wam mam nadzieje ze jutro bedzie łatwiej
-
Spoty Katowice i okolice
dobry ci i jak tam grill wkoncu dojechal?
-
Spoty Katowice i okolice
ja moge mam prawie podrodze ok to jak co to będę dryniał albo się jeszcze na forum zgadamy jak cos to może dryndaj bo nie wiem o której wstanę a i nie za mi auta! jest zakaz :D:D
-
Spoty Katowice i okolice
ciekawe jak jutro dojedziecie na grilla Ja moge jutro brac Mirona... dziś on zabierał moje zwłoki na Gliwice a ja jutro jego na Katowice... nie no zwloki po tych dwóch browarach to jeszcze nie byly ale zdjecia pstrykałeś jak w amoku
-
Spoty Katowice i okolice
hmm... białko... ? jak w postaci piersi to ja też poproszę
-
Spoty Katowice i okolice
ja moge mam prawie podrodze
-
Spoty Katowice i okolice
na kole z rudy hmm to wyjedz z godzinę wcześniej
-
Spoty Katowice i okolice
ej jaką wódkę? :> eee o tym myślałem już lepiej nic nie wysyłaj [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 23:21_________________________________________________ ciekawe jak jutro dojedziecie na grilla spoko to 15
-
Spoty Katowice i okolice
http://www.youtube.com/watch?v=7SP6tDejzL0 jakoś mi sie od razu skojarzyło ehem... mówiłem o autach i kobietach... (kobietach w sensie włosów )
-
Spoty Katowice i okolice
hmm o ile się nie myle to bbs LM.. też bym takie chciał... hmm 19' to tylko jakieś 8000pln...
-
Spoty Katowice i okolice
czarne zawsze piękne
-
Spoty Katowice i okolice
no tak ładnie, ciekawe i wogole za***iste ale tematu nie zmieniamy