Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DOGI

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DOGI

  1. Panowie i Panie Ostatnio mało bywam na forum i nie pokazuje sie na spotkaniach gdyż cały czas walcze z eSą żeby wyglądała i jeździła jak wcześniej- ale wszystko ma się ku dobremu Potrzebna bardzo ważna informacja- gdzie w naszym rejonie, województwie albo jeżeli nie to poza województwem znajdę duuuuużo używanych części- słyszałem o jakimś gościu który gdzieś poblisku ma mase części do Audi ??? Szukam konkretnie kompletnej półosi prawej 8D0407272AR - dziś jak zapytałem w aso to mnie zmroziło 1700 zeta jeżeli przyniose starą Będę wdzięczny za wszelkie kontakty
  2. tak tylko jest ona raczej kluczem niestandardowym ale już nabyłem W imbus dopiero sie zaopatrzę bo nie byłem pewien i dzięki za pomoc
  3. Witam Was! A więc wymieniam zwrotnice po dzwonie i mam pytanie- chcę zdemontować zacisk ze zwrotnicy jest on na dwóch śrubach- nie jest to ani 17 które nie wchodzi ani 19 które jest za luźne - w jaki sposób odkręcić te 2 śruby?? I przy okazji zapytam o rozmiar imbusa na środku koła ? Czy jest to może 17?
  4. a u mnie wyjazd w góry odpada - skoda która we mnie dziś wparowała ma kasacje a co bedzie z S4 się okaże........... ;( ;( ;(
  5. dlatego pisze że po blisku- oj jak sie zrobi ciepło i zacznie sie zabawa na woszczycach to znowu przyjadą ładne zabawki nowo sezonowe
  6. wstawiłem strone wcześniej wstawiam jeszcze raz:
  7. nie od gregora tylko ode mnie Pane nie pij już
  8. Panowie konkurencja nam w pobliżu rośnie i kilka dni temu taka zabawka wyjechała z garażu
  9. oczywiście nie nadrabiam bo za dużo znowu tego żeśta nadrukowali. Przeczytałem jedynie stronke na której Pucek napisał coś o piwku- forum nie nadrabiałem więc nawet nie wiedziałem że moja kolej-gdybym wiedział to wczoraj bym coś przywiózł ale na pierwszego spota po okresie wolnym oczywiscie przywioze moje zaległości Miron dzis wyjechałem pierwszy raz na naszą A1 i z powrotem od dębieńska z racji sprzyjających warunków pierwszy raz przetestowałem te padło- nie wiem czy we wszystkich eSach były blokady ale dziś na rówym terenie padło 280km/h- przy zwalnianiu serducho mi nieźle waliło auta jadące koło 130-140 z mojego punktu wyglądały jakby stały w miejscu- swoją drogą ciekawe co oni widzieli
  10. Szoki normalnie 2-3 godziny minęło od spota a tu już 10 stron nabitych- masakra sie Wom w doma nudzie we święta to się na flipery idżcie poklupać
  11. Pany robita jakiego świątecznego spota bo 150 stron mi się nie chce nadrabiać
  12. Egon zderzak z esy już przygotowany pod malowanie, odbój ogarnięty dobrze że tylko nam tym się skończyło- a 4 metrowy maszt prawie padł
  13. trzeba korzystać ze śniegu ja dziś uderzam na pierwsze nauki jazdy Q
  14. no i to mi się podoba, a wiele ludzi jest takich że porobią auta nie wiadomo jakie albo kupią sobie jakie m3 i nie chcą się spróbować for fun bo mają tysiąc powodów. Miron przesiądziesz się na a5 i zaś bede miał na noc
  15. dzisiejsza relacja z padaki: ciężko jest utrzymać telefon w ustach
  16. Pucek tera gniecie ładnie tak jak to robiła przez jakieś 2-3 dni na początku jak ją kupiłem Co do śniegu jo tam nic nie widza- a przydoł by sie już
  17. Akurat nie widziałem bo byłem na strzyżeniu pały Dziś wyjechałem ją pierwszy raz od kilku dni już w pełni zdrową- nowe N75 siedzi Dzisiejszy pomiar na GPS 0-100km/h: 5,48 sek Fioletowy buj sie błoga
  18. Po pierwsze dzięki za spota co prawda krótko ale konkretnie , potem byłem na oglądaniu walki i teraz już jestem nieco podcięty Egon dzięki wielkie za piwko, weszło dobrze. Darek duże podziękowanie za Vagowanie, grunt że definitywnie udało nam się znaleść czemu nie ładowało- i jutro z rańca zamawiam nowe N75- jedynie prosiłbym Cię o podesłanie logów z dziś. Miło było również mi powitać kolejnego kolegę Olovskiego z Hondy Śląsk w gronie A4 Klub. A co do samej walki -pudzian zrobił niezły maras z Najmana- najlepszy moment był jak miał go na dechach i zaczął mu takie cepy okładać na sali był wtedy jeden szał radości :>
  19. Panowie Rysins, Domjenick Darek i Gregor- dzięki Wam wielkie za wszystkie wskazówki Dziś na spocie z Darkiem zabraliśmy się do niej- adaptacja zrobiona ale logi nadal szły daremne... Więc otwarliśmy maskę, śrubokręt w dłoń i ściągłęm z N75 tylko jeden wężyk ten prawy który idzie do WG... Logowanie i pik rzy coś lekko ponad 3000 obr- 1.3-1.4 bara- i wskok na tryb awaryjny..... 2 próby przepływka też dobre wartości zaczęła robić... A więc miejmy nadzieje że problem rozwiązany ,nieszczelności nie ma turbiny pompują, jak trzeba tryb awaryjny się włącza. Jutro jadę do ASO po nowe N75 bo nie wierze w czyszczenie starego....
  20. akurat N75 dziś wypinałem to wiem tylko nic o tej rurce od WG nie wiem i mam nadzieje że jakoś do niej jutro dojdę. Ale według tych obrazków nie trzeba by było odpinać przy samym WG a westarczy jak wypnę Charge pressur dolny w N75 bo prawy jest jakiś kontrolny?
  21. oto foto: czy to któryś z tych równoległych węży czy źle myślę?
  22. podobno słyszałem że 180mg to dobra wartość, przepływka była wymieniana w maju czyli rozumię że po odpięciu przejechać i vagować? Nie bardzo wiem która to rurka jutro zrobię foto silnika może ktoś mi podpowie
  23. Panowie no tu jest mały wycinek z moich logów z dnia dzisiejszego: I przy tym co widzicie powyżej nie wybija żadnego błędu nic nie słychać o trybie awaryjnym... Rysins- czyli mam całkowicie wypiąć n75 i od kostki i od wszystkich 3 wężyków? Patrząc na moje logi to powinienem to wiedzieć już przy niskich obrotach jak jej dołoże że turbinka wstaje i ładuje prawda?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.