Treść opublikowana przez gigiindahouse
-
[B5 AFN] Problem z silnikiem (olej w zbiorniczku oraz nie grzeje wentylacja)
Tomaszv8 tylko nie wiem czy czytałeś że miałem tą akcje z olejem że mi kontrolka się zaświeciła czerwona tylko nie wiem czy to ma coś wspólnego... Więc co proponujesz???
-
[B5 AFN] Problem z silnikiem (olej w zbiorniczku oraz nie grzeje wentylacja)
A więc głowica i inne elementy nie były jeszcze zamontowane gdyż nie znaleziono usterki, a skoro te elementy jak chłodniczka oleju czy głowica i uszczelka pod głowicą są OK więc jedynym powodem który został jest iż coś jest z blokiem, zaznaczam iż oleju było multum i prawie cały mi z silnika uciekł. I stało się to prawdopodobnie nagle. Zastanawiałem się czy czasem nie złożyć wypłukać itp całość i sprawdzić czy dalej ucieka ale skoro jest już jest do tego stopnia rozkręcona to już lepiej chyba sprawdzić ten blok, albo?
-
[B5 AFN] Problem z silnikiem (olej w zbiorniczku oraz nie grzeje wentylacja)
A więc głowica została sprawdzona na szczelność i na 100% jest ok. Natomiast usterka wystąpiła nagle. I nie wiadomo póki co jaka jest jej przyczyna.
-
[B5 AFN] Problem z silnikiem (olej w zbiorniczku oraz nie grzeje wentylacja)
Głowica była sprawdzona w specjalistycznym zakładzie który się tym zajmuje.
-
[B5 AFN] Problem z silnikiem (olej w zbiorniczku oraz nie grzeje wentylacja)
Więc głowica była sprawdzana i jest w porządku, a od lipca do listopada nie były ponieważ auto stało w garażu (ja go mam od lipca 2007 ale jezdze dopiero od listopada.) Uszczelka była sprawdzana poza tym jest metalowa więc w zasadzie nie ma możliwości żeby to była ona.
-
[B5 AFN] Problem z silnikiem (olej w zbiorniczku oraz nie grzeje wentylacja)
No napisze napewne sam jestem ciekaw co jest nie tak... moze pod koniec przyszlego tygodnia cos wiecej bede wiedzial...
-
[B5 AFN] Problem z silnikiem (olej w zbiorniczku oraz nie grzeje wentylacja)
Autko mam od lipca 2007 ale jezdze nim od listopada... No nic pozostalo mi chyba sprawdzic ten blok i w sumie od razu taka mala kapitalka, skoro wsio bedzie rozkrecone.
-
[B5 AFN] Problem z silnikiem (olej w zbiorniczku oraz nie grzeje wentylacja)
Chlodniczka oleju sprawdzona i jest sprawna tak samo glowica byla zdjeta i tez sprawna, uszczelka pod glowica rowniez ok... Dlatego tez pytam czy ktos juz czegos podobnego nie mial... Teraz mechanik tylko blok do sprawdzenia bo innej opcji nie ma... tzn jest ze ktos przez przypadek by olej do ukladu chlodzenia wlał ale to nie możliwe.
-
[B5 AFN] Problem z silnikiem (olej w zbiorniczku oraz nie grzeje wentylacja)
Witam tak jak w temacie nie wiadomo co się stało zaznaczam że zbiornik wyrównawczy był cały w oleju i zaświeciła mi się raz czerwona kontrolka z oleju ale nalałem oleju i normalnie jechał. Tylko później przestało grzać ogrzewanie. Sprawdziłem i w zbiorniczku olej był. Po oddaniu do mechanika i sprawdzeniu zbiorniczka głowicy i uszczelki wszystko ok został blok. Miał ktoś coś podobnego? Mechanik jeszcze mnie się pytał czy czasem nie pomyliłem i do zbiorniczka nie wlałem oleju lecz nic takiego nie zrobiłem. Macie koncepcje lub ktoś miał coś podobnego? Bo inaczej to tylko mi zostało blok do sprawdzenie itp.
-
Serwis przy salonie MAGRO Rybnik
Z tego co słyszałem do dużo kasują.
-
[RNS-E] Nowe mapy 2008, nowy software
A takie pytanko ile trzeba liczyć kasy tutaj w PL za to ???
-
[RNS-E] Nowe mapy 2008, nowy software
A skad masz nowe mapy i soft? Pytam bo brat kupił A6 i właśnie chciałby nowe mapy i soft wgrać. Z góry dzięki za info.
-
[B5 AFN] rozrząd
Mnie też to czeka... z wymiana oleju filtrów i paska wyjdzie mnie gdzieś miedzy 800-900zł. No ale mus to mus.
-
[ALL B7]Przeróbka lamp w audi b7 i ledy z R8
Takie dodatkowe led'y z tego co pamietam idzie na ebay kupic. ale trzeba by bylo pokombinowac z umiejscowieniem...
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
Powiem że mam 6000k i nie narzekam na to jak oświetlają droge, w sumie całkiem całkiem...
-
[B5 AFN] My A4 - Czas Tuningu
Witam witam, kurcze nie jest lekko, póki co sciagnolem z karoserii wszelkie nalepki ktore byly wlasciciel ponaklejał - fotki zrobie w poniedzialek, i odkładam kase na przednie lampy z FK a to z tego wzgledu ze valeo to trzeba ciac a jakos mi sie nie chce . Z felgami narazie sie wstrzymam poczekam poodkladam troszke kasy i kupie na przyszly sezon.[br]Dopisany: 04 Sierpień 2007, 15:14 _________________________________________________W końcu zamontowałem sobie nawigację Becker Traffic Pro z czerwonym podświetleniem w super stanie. Zdjęcia zapodam jutro. Teraz jedynie szukanie lamp przednich i alu felg... Trzeba się spieszyć, wiosna tuż tuż.[br]Dopisany: 05 Styczeń 2008, 16:48 _________________________________________________No i w końcu się coś dzieje, kupiłem soczewki z FK Automotiv. Jutro bądź pojutrze foto relacja. Pozdrawiam.[br]Dopisany: 14 Styczeń 2008, 23:59 _________________________________________________No i już mam hehe Xenonki 6000k
-
[B5 ABC] Dzielone lampy fk opinie na ich tamat
Jestem uzytkownikiem FK od niedawna i powiem ze osobiscie mi sie bardzo podobaja... teraz jedynie xenon na H7 i bedzie git
-
[B5 ADR] Przednie lampy?? Wielki znak zapytania??
No lampki nie za specjalne. Jeśli chcesz serie to tylko Valeo, natomiast jeśli coś innego to FK Automotiv. Pozdrawiam.
-
[B5 AFN] Problem po podłączeniu radyjka.
Tylko że jak podłączam to mi straszne szmery w tylnych głośnikach się robią. Sam się dziwię dlaczego.
-
[B5 AFN] Problem po podłączeniu radyjka.
Witam podłączyłem sobie w końcu nawigację Becker i mam problem jak dobrze podlączyć masę ma ktoś może jakieś wskazówki. Słyszałem że najlepiej od akumulatora bezpośrednio ale jak to zrobić? Do podłączenia tego radia używam przejściowki co jest na allegro, gdyż nie działały mi głośniki z tyłu... Z góry dzięki za pomoc.
-
[B5 1Z 1,9 TDI] Audi A4 - D&S Design - LAMPY FK BLACK+XENON HID 8000K-NOWE FOTY
Jak dla mnie bardzo fajnie wygląda te autko... a grill ala RS4 świetnie by pasował do twojego samochodu. Pozdrawiam.
-
[B5 AFN] Lampy przód na prezent. Jakie wybrać?
A ja fundusze już mam ale szukam jakiś VALEO. Ma ktos namiary tak do 800 zl??
-
Jak to pogodzić ładne granie i navi?
Mówisz o dobrym dzwięku , a na MP3 ci zalezy?
-
[B5 AFN] Lampy przód na prezent. Jakie wybrać?
Muszę wybrać prezent Chodzi mi dokładnie o lampy na przód, myśle o takich jakie były w S4 czyli takie dzielone ale z soczewka, lub z FK Automotiv. Takie które będą bez przerabiania. No chyba że DEPO.
-
[ALL] Nawigacja/Radio Becker Traffic pro - pytanie
Witaj mam tę nawigację również i fakt faktem nie mam PL menu mam natomiast mapy Polski jednak jak dla mnie są słabe. Ale jeśli chodzi o mapy niemiec czy czech, sa swietne. Napisz na GG:1916089 Pozdrawiam.