Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jendker

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jendker

  1. Mnie sie podobaja te ktore Maqk pokazal na foto ( te same sa w pierwszym linku A-rek'a i w drugim linku g_egorz'a) widzialem je live i sa wyjechane na maxa! Na alle cena mnie deko... Widzialem je tez na ebay, ale cena byla bardziej do zaakceptowania - ok 600pln.
  2. ja niestety nie mam dostepu do ETKi dlatego poprosilem zeby tu wrzucic jakis skan z ETKi albo na priva:)
  3. Jesli ma ktos dostep do ETKi to prosilbym wyszukac uklad wydechowy do B7 2.0T 2007r. bo ja znalazlem taki twin za 100£ z przebiegiem 36k mil, wiec cena atrakcyjna raczej... zeby tylko przypasilo do B6...?
  4. dzieki truckmaniac za pomoc chyba bede musial poszukac jakis rysunkow aby porownac oba tłumiki...
  5. Wczoraj czytalem ten dzial do 3 nad ranem i moze juz oczy szwankowaly, ale nie zauwazylem takiego tematu. Owszem widzialem tutorial swapa tłumika z 1.9 TDI na 2.5, ale o benzynce nic nie wylokałem. Nic zerkne jeszcze raz uwazniej moze faktycznie przeoczylem:) pzdr
  6. Witam. Zbliża sie moj urlop i chcialbym zaczac poprawiac wyglad swojego wozu. Kapcie na 18 juz zalozone i teraz chcialbym zrobic cos z tylem, bo jest conajmniej niezadowalajacy - jedna rura. Mam okazje kupic caly tlumik wraz ze zderzakiem od 1.8T '04 za na prawde niewielkie pieniadze:) Jedno mnie zastanawia : czy bedzie trzeba cos przerabiac zeby zapiac ten wydech do mojego 2.0? pzdr
  7. Mnie uciekla okazja zakupu calego srodka (dark grey) oprocz foteli i tapicerki drzwi od RS4 '07 piane zlapalem bo zalicytowalem na 4 sek przed koncem aukcji, ale ktos mial lepsze wyczucie poszlo za 205 GBP:/ Normalnie bol mam straszny;) Co do tych fotek to masakra - fura w srodku jest zaje%$#@&! Na zewnatrz hmm...Osobiscie szukam takiego przedniego zderzaka jak u Ciebie. Znalazlem na ebay ale kolo chce 360GBP za przod i 220 za tyl. Korci mnie strasznie, bo chce miec ori ale do ceny musze doliczyc jeszcze lakier, bo kolor inny:/ I zastanawiam sie nad alternatywa...tylko jaka? Generalnie uwazam ze masz farta, ze taki wozek trafiles - graty!!!
  8. Witam wszystkich! Od roku jezdze A4 B6 wczesniej A6 C5 multi. Mieszkam na wyspach od ponad 5 lat, mam nadzieje ze sa tu jakies osoby mieszkajace w UK i beda okazje do spotow/zlotow:) pzdr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.