Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Czarne lampy tył - gdzie kupić?


Maciek80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję czarnych lamp na tył do B6, niestety przeszukałem już większość ofert sklepów tuningowych i nigdzie takich nie ma. Może ktoś z Was ma namiary na miejsce w Polsce gdzie można takie zamówić? Albo jeszcze lepiej - może ktoś ma na sprzedaż ? :>

Chodzi mi o takie lampy jak te:

forumn.jpg w575.png

forum2f.jpg w575.png

I tak na marginesie - co myślicie o takim czarnym stylu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czary wózek, czarne lampy i alusy... :slina: :slina: :slina:

mój ideał

też szukam takich tylko że do B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też szukam takich tylko że do B5

Przecież pojawiają się na allegro. FK i Depo takie robi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat: ŁYSY44 Dzisiaj o 17:06

też szukam takich tylko że do B5

Przecież pojawiają się na allegro. FK i Depo takie robi wink4

te z allegro w porównaniu przy tych ze zdjęcia można powiedzieć że są szare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulek - te smoked z pierwszego linka wyglądają fajnie na tych fotkach ale widziałem je też na allegro i obawiam się, że w świetle dziennym będą wyglądały jak przyciemnione lexusy. A co do tych drugich to też się nad nimi zastanawiałem ale mają pewną wadę - szare obwódki - w Twoim linku tego aż tak nie widać ale te także są na allegro i niestety ten szary rzuca się w oczy.

Wąski - tak myślałem że mogą być malowane albo przyciemniane folią ale łudziłem się, że może jakaś firma nieznana w Polsce takie robi :)

Zastanawiam się jeszcze nad tymi, niestety znalazłem tylko kilka fotek, z czego większość zrobionych wieczorem na zapalonych ledach. Jak dotąd mam tylko jedną fotkę zrobiona w dzień ale nie widać całego tyłu, więc jeśli ktoś z Was widział inne fotki tych lamp na czarnym aucie - będę wdzięczny za linka :)

forum3sml.jpg w512.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te które pokazałeś to są malowane :) dowód Ci zabiorą

dokładnie i to jeszcze przesadnie pomalowane, na moje to za duzo światła przez nie nie przebija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przegląd dasz rade przejść

w Polsce wszystko jest mozliwe :cool1: ale swoja droga za czarne sa. Cristale Black to najlepszy wybór :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe jak te pierwsze się na aucie prezentują :mysli: Bo te z drugiego linka widziałem na żywo i wiocha. A co do tych z linka g_egorza to już były wklejane, wyglądają całkiem całkiem ale niestety maja szarą obwódkę, która na czarnym aucie będzie się rzucać w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie podobaja te ktore Maqk pokazal na foto ( te same sa w pierwszym linku A-rek'a i w drugim linku g_egorz'a) widzialem je live i sa wyjechane na maxa! Na alle cena mnie deko... :shocked: Widzialem je tez na ebay, ale cena byla bardziej do zaakceptowania - ok 600pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...