Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrikos28

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrikos28

  1. wiesz najpierw spytałem, a pózniej wszedłem na tą stronę z zamówieniem długopisów :gwizdanie: więc trochę d*py dałem ale z lenistwa
  2. Pucek taki pytanie ile wpłacamy za przesyłkę tych długopisów ?
  3. wszystkim Pucek nie daj się za***iście Ci szło
  4. widzisz opis na gg??? ledwo co leżę :gwizdanie: teraz zobaczyłem :gwizdanie: mnie też trochę bolą zwłaszcza nogi , ale nie jest tak żle to kiedy kolejny wypad ja już szukam jakiś nieprzemakalnych gaci :gwizdanie:
  5. Pucek jak tam mięśnie po wczoraj , jeżeli jakieś tam masz :gwizdanie:
  6. jak wam sie tak śpieszy za mnie tez można wpłacić :gwizdanie:
  7. kaskader, kiedy robisz przelew za długopis? :polew: myślę że już dziś będę miał na koncie wypłatę , a jak nie to max jutro zrobie to aż tak spłukany jesteś??? kurde no ja zawsze jakieś 50 zł zostawiam :gwizdanie: różnie to bywa, no w sumie to raczej jutro będzie przelew kasę mam ale w portfelu i w poduszce :polew: na koncie mam 7 złotych ponoć to przynosi szczeście :gwizdanie: bedzie dobrze
  8. kaskader, kiedy robisz przelew za długopis? :polew: myślę że już dziś będę miał na koncie wypłatę , a jak nie to max jutro zrobie
  9. I ja na chwilke w domu :gwizdanie: Dzieki wszystkim za mega wyjazd No i spadam do roboty
  10. ja też jeszcze chwilkę na forum, a pozniej do roboty :gwizdanie: tylko pytanie czy cos tam bede robił jutro z rańca o 7:00 melduje sie u Majkela
  11. :polew:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 16:00_________________________________________________odśnieża parking? żadna praca nie hańbi :gwizdanie: pewnie zbiera na B8
  12. i jak Egon jedziesz :gwizdanie:
  13. Ja sie przyznam ,że tez jestem prawie goły już w tym miesiącu , a wypłata może w środę Jezeli tylko kasa Cię blokuje przed wyjazdem na deskę , myślę że jakoś damy radę , jak myślicie chłopaki Dobrze by było żeby Egon z Nami skoczył , nie zostawimy chłopaka w potrzebie :gwizdanie:
  14. Cena zawsze zależy od tego kto to będzie robił . Serwis zedrze z Ciebie majątek :gwizdanie: ok.500-600zł za element Dobry lakiernik który ceni swoją robotę zaśpiewa od 300zł/element Lakiernik który nie ma jeszcze renomy na rynku pryśnie element od ok. 200zł
  15. bry Pitek [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 15:16_________________________________________________ ale Cie nie ma na liście :gwizdanie: bo ja mialem dac dzisiaj znac To jak tam Egon śmigasz z nami :gwizdanie: tak w ogóle to
  16. wiesz Twój różowy kubraczek zmienia postać rzeczy :gwizdanie: Pucek nie wiedziałem że tez jesteś gejem :polew: no ale gratuluję że wreszcie się przyznałeś
  17. Spoko ja też nie mam spodni narciarskich :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.