Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrikos28

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrikos28

  1. [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 13:44_________________________________________________idę w końcu zjeść dzisiaj jakieś śniadanko
  2. To mamy tą samą sytuację ja też mam nocke dzisiaj zaczynam nockomanie Wiec jutro będziemy na śpiocha śmigać z zamkniętymi oczmi
  3. no tak to akurat wiem ,że Wy wiecie :gwizdanie: Mi Miron nie podał widocznie wie, że nie muszę robić przelewów, aby być jego kolegom wiesz, nie chce straszyć NOWYCH, zawsze jeden głupek więcej na spotach i poluzuje ci wiązania w desce jak juz bedziesz troche szalał :gwizdanie:
  4. a Ty byś sie chwalił burakiem Ps. Keżor go zna osobiście Burakiem bym sie nie chwalił :gwizdanie: A Keżor skąd go zna zarywał do niego
  5. no tak to akurat wiem ,że Wy wiecie :gwizdanie: Mi Miron nie podał widocznie wie, że nie muszę robić przelewów, aby być jego kolegom
  6. SoMeS, poczuj moje dobre serce, 1 kpl jak dla Ciebie za 99 zł promocja!!!
  7. A to Ci niespodzianka Miron chyba nigdy sie nie zwierzał że ma brata i w dodatku na A4 klub jest :gwizdanie: Tylko troche go skrzywdziliście tym AFFem
  8. na 2000 to chyba znów trzeba odwiedzić chatę Polaka... mnie teraz przez te 2 tygodnie nie będzie myslę,że ze dwa miesiące Cię nie będzie :gwizdanie: Kości długo się zrastają żarcik
  9. [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 11:18_________________________________________________spadam na Gliwice W końcu jedziesz do miasta
  10. tak patrzę na tą emotke i co widzę tam jest jakiś floletowy tylko ten drugi kto to Guru jak możesz :polew: [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 00:25_________________________________________________
  11. ja też już do wyrka żonka coś słabo śpi .... .... więc może śpijcie dobrze dziewczyny i chłopaki :gwizdanie:
  12. Jeszcze do tego fetyszysta lepiej tak niż Homo [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 00:18_________________________________________________
  13. Ok Ok Już sobie idę a wy sobie tu gruchajcie ......... A będziemy [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 00:10_________________________________________________ Z niego zawsze był taki pedancik dzięki Niemu gliwickie tak dobrze stoją :gwizdanie: :notworthy: Patrikos mi tam nic nie staje jak go widzę ale spoko jestem tolerancyjny tylko po prostu już do mnie na spotach nie podchodź :polew: Guru Ty tylko o jednym przydało by ci sie trochę .... :bicz: :bicz3: :bicz3:
  14. Ok Ok Już sobie idę a wy sobie tu gruchajcie ......... A będziemy [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 00:10_________________________________________________ Z niego zawsze był taki pedancik dzięki Niemu gliwickie tak dobrze stoją :gwizdanie: :notworthy:
  15. a Ty dalej chcesz tak wyglądać??? A co mam się ciebie bać chamie trochę szacunku, Ciebie pisz z dużej litery, chcesz oglądać podkład czy tą kość słoniową? Ja nie zaczynam zdania z małej litery żeby potem pisać dużą no tak, przepraszam nie znam pisowni dajcie se po strzale i bedzie Nie jeździsz na spoty to nie wiesz o co chodzi Patrikos jak tylko moge lub jestem w stanie to jezdze
  16. To był kapelusz Guru ten w Twoim Apu , ten na tylniej kanapie :gwizdanie:
  17. a Ty dalej chcesz tak wyglądać??? A co mam się ciebie bać chamie trochę szacunku, Ciebie pisz z dużej litery, chcesz oglądać podkład czy tą kość słoniową? Ja nie zaczynam zdania z małej litery żeby potem pisać dużą no tak, przepraszam nie znam pisowni dajcie se po strzale i bedzie
  18. :polew: :polew: Patrikos, a co, Guru zostawił Ci go na łóżku czy obok na dywanie? nic podobnego :gwizdanie: widziałem ostatnio jego zastepczy kapelusz w Twoim Apu na tylniej kanapie :gwizdanie:
  19. o kurw* zapomniałem .... .... chyba jednak nie pojadę na białe szalenstwo bedzie szlaban :gwizdanie:\
  20. guru masz łupież nie podnoś czapki :gwizdanie:
  21. nie ma z kim pisac to i ja uciekam :polew: tak poważnie to też jutro od rana mam kilka rzeczy do załatwienia :gwizdanie:
  22. normalnie sahara :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.