Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrikos28

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrikos28

  1. tam gdzie mam teraz "Władca Postów" będę miał SPAMER :polew:
  2. bo Miron wie że jak Ty pojedziesz to będzie jeb jeb d*p ciul i pojedziesz na lince :> przeciez ja tylko pytam bo miał być awx :gwizdanie:
  3. właśnie dlatego że to Twoje auto - grzecznościowy wpis [br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 23:44_________________________________________________ja u siebie też w moim aucie to jo jest no.1 no ale niech już zostanie Keżor wrzuciłeś juz jakiś motor do tego auta czy jedziesz na lince
  4. loża jest z tyłu ten obok Ciebie też moze pić tylko ty dymasz za kółkiem :polew:
  5. Królu, to tak jak z dziewicą...jest ciężko, ale da się :polew:
  6. Tak a pro po to ten koleś od tej audicy z tego linka jest
  7. nie no bedzie lajtowo :gwizdanie: jak co to zamiast na karnet i sprzet wydamy na browary w restauracji i kiełbaski :polew:
  8. Diman , Życie jest piękne a z tym gipsem to poczekaj na remont mieszkania na ściany sie przyda :gwizdanie:
  9. gacie łatwiej na nartach rozedrzeć , pewnie będzie dużo miękkiego puszystego śniegu wiec gleby będą przyjemne :gwizdanie:
  10. siemacie tylko od 3.30 mnie nie bylo i f*ck 30 stron do nadrobienia i 4 podczas czytania ja nie wiem co to bedzie jak ja do roboty pojde ale jade z wami cieszycie sie co jasne Diman
  11. jak będę jechał na nartach to ja 5 zjazdów Wy jeden My jeden to super wynik :polew:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 22:48_________________________________________________Diman jest aktywny , a nic nie pisze chyba nabija czas :gwizdanie:
  12. no nie umiem jakoś tak wiesz... kilka razy raptem jeździłem i znacznie lepiej się na nartach czuję bo jednak jeżdżę już trochę Ty bedziesz jechał pierwszy a My z Puckiem będziemy Cie gonić 2x APU za awtomatem
  13. no własnie Somes dawaj na deskę , na niej też sie wyszalejesz :gwizdanie:
  14. stworzymy klimat sanatorium
  15. Ja nie mam nic do stracenia spróbuje najpierw na desce , jak nie będę się czuł w miare dobrze , to najwyżej zmienię na narty . Choć i na nartach nie jezdziłem prawie w ogóle , ale jakoś mi szło
  16. A myślałem ,że na desce :gwizdanie:
  17. wiec i tak jestes w lepszej sytuacji :gwizdanie:
  18. w sumie to lajtowy ten stok będzie się za***rdalać :kox: Somes długo juz śmigasz na desce ?
  19. nawet za małą opłatą
  20. Diman śmiało nie czytaj tego spamu , napisz cos :gwizdanie:
  21. wklejałem cennik :polew:
  22. nie za długi - zerknij na ich strone ile razy moze zjechac taki amator jak ja ? czyli całkowity nowicjusz może lepiej na sztuki jezdzić :gwizdanie: , bo sie okaze że na desce raz zjadę co innego na nartach pewnie bym trochę pojezdzil :gwizdanie: ja już poruszałem ten temat z Puckiem - może się okazać że kupienie całodniowego karnetu to strata kasy - musicie sami przeanalizować jak będzie dla Was najlepiej - może najpierw kupić wjazd jednorazowy i zobaczycie jak Wam będzie szło Być może po jednym zjezdzie oddam parapet i wezmę boazerię :gwizdanie:
  23. nie za długi - zerknij na ich strone ile razy moze zjechac taki amator jak ja ? czyli całkowity nowicjusz może lepiej na sztuki jezdzić :gwizdanie: , bo sie okaze że na desce raz zjadę co innego na nartach pewnie bym trochę pojezdzil :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.