Treść opublikowana przez Patrikos28
-
Instalacja gazu w 1.8T i "świecąca turbina"
Więc tak Panowie napiszę ze swojego punktu widzenia Kata mam dobrego bo przed montażem i po montażu LPG Turbawka czerwieni sie podobnie w zależności jak ją rozkręcam Wiec potwierdza się teoria że nadmierne świecenie Turbawki powoduje zapchany "KAT" Jednak i tak zdecydowałem się na montaż Test Pipe 'a gdyż przy planowanym w niedługim czasie Programie pozwoli on na łatwiejsze opróżnianie wydechu ze spalin
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wiatam Nie ma problemu , polecam Elprosys na ul.tarnogórskiej 140 ostatnio tam robiliśmy grupowe hamowanko ludzie byli zadowoleni :> no i pomiary wiarygodne no może nie wszyscy ale to z racji uzyskanego wyniku :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No ja też raczej taki u Re5pecta zapodam Intercooler 550x180x65 mm. (polerowane aluminium) cos takiego miałem upatrzonego więc nie powinno być chyba kłopotu do tego kilka złaczek Samco i będzie dmuchał
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Więc i ja się dopisze do listy A pod jakiego FMICa bedzie to orurowanie ? jakiś konkretny typ czy do ustalenia indywidualnie ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No ta bym był chętny tylko mam motorek APU ale pewnie różnicy dużej nie będzie zaraz Pucek mi napisze że miałem nie robić FMIC'a :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zanim ty będziesz miał S8 to ja już będę miał R8 tongue4 no tak zapomniałem że moja żona będzie miała już R8 , Ona lubi szybkie wózki :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2009, 21:52_________________________________________________No tak Guru niech ten plan Ci wypali Ja nikomu nie zazdroszczę , wiec niech wszyscy kiedyś sie zapiszą na fora R8 i S8
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
gwinta na bank nie włożę bo mam 1BE to wystarczy już dobrze trzyma i nie buja jak na wersalce , może gdyby miał Q to bym pomyślał o gwincie a tak to mam jeden mod mniej Guru zanim Ty kupisz B8 to ja juz bede smigał S8
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Guru co ja wyrezałem :gwizdanie: no fakt nie dużo : dodałem koła 17" S-line wrzuciłem BRC - ale tego do rezania nie mogę zaliczyć ale w poczekalni czeka juz test pipe + DV forga a w dalszych modach będzie tip a na końcu program wiec mody całkiem dobre
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Właśnie Guru nie spoufalaj się Bo twój biały glut to ciągle seria i żadnych modów nie widać więc my rezacze 1.8T patrzymy na ciebie z góry :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Guru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
O czym tam było pisane Pucek Ty wiesz najlepiej co tam było pisane .... dużo tam spamowałeś Zrób Gregorowi skrócik
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No właśnie Gregor zapraszamy do lektury
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No masz racje wyszło by , ale dajmy przykład że nie chciałbym robić programu i robić logów .... .... no bo po co w końcu ma 265 kucy Staję na skrzyżowaniu z dobrze wystrojonym 1,8T a tu zonk 1.8T go zrobiło Życie w nieświadomości że ma sie 220 koniuf
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No racja strojenie na drodze oddaje rzeczywiste rezultaty z przeprowadzonego strojenia , ale wykres z hamowni tez jest bardzo ważny bo pokazuje odzwierciedlenie mocy silnika , a tym samym jakies niedomagania motorku .... widzisz Dogi gdyby nie hamownia jezdził bym dalej 220 konna eSą :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
racja Pucek te 200 to taki wyznacznik tylko ważne żeby po programie furki lepiej jechały , a wykresik na hamowni tylko potwierdzi to że lepiej jadą
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek dobrze gadasz Lepiej poczekac do wiosny z tym programem i strojeniem ,tak żeby na zimowy zlocik było zrobione Ja też mam plan do tego czasu wyrobić się z modami no moze bez FMIC'a ale to sie jeszcze okaże Ale i tak mam nadzieję że ok 200 będzie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ładnie się przywitaliście :> Pucek rezałeś coś dzisiaj , czy mesz dzień bez rezanka :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek przywitaj sie ładnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
widzę że nie było mnie kilka godzin a Wy dalej o piciu .... :gwizdanie: Pucek jeszcze pomyślą , że na gliwickich same ochlaptusy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No tak wreszcie odkryją ciemną stronę miasta
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Knurów pojechał do miasta ,czyli do Krakowa To chłopaki zobacza jak miasto wyglada , jak wrócą to podzieloą sie opiniami z nami
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Widzę że ktoś jednak do Kraka dziś zawita :gwizdanie: To godnie reprezentujcie tam gliwickie No i po powrocie zdajcie relacje co i jak
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spójrzcie na to z innej strony. jakby któryś z nas był na ich miejscu robiłby to samo. polska mentalność dobic do koryta i przez 4 lata nachapać sie ile mozna [br]Dopisany: 13 Grudzień 2009, 11:59_________________________________________________kurewa musze z wami pisac bo na warszawskich wszyscy oprócz Krzyńka jeszcze śpią To widze ze szlachta osrto zabalowala ostatniej nocy ze nie masz z kim pisac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to sami przyjezdni (zreszta ja tez) , nie identyfikujemy sie z nimi choć wala wiecej od nas róznica jest ta ze my walimy za swoja kasę a oni za naszą czyli sa jak takie pijawki :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pewnie nie próżnuje . chociaż patrząc na tych na wiejskiej - tam same próżniaki siedzą No tak okazji do toastów będzie pewnie dużo juz cwicze gardło ćwicz ćwicz bo ekipa ze śląska ma duże możliwości a ty myślisz ze stolica próżnuje ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: pewnie nie próżnuje . chociaż patrząc na tych na wiejskiej - tam same próżniaki siedzą :polew: