Treść opublikowana przez jozek726
-
B6 DIVISION
Ty mądrala przeczytaj co wyżej napisałem
-
B6 by Armi - sesja s.25
zadzwoń i zapytaj czy ten z b7 jak tak to myślę że za 100 warto
-
B6 DIVISION
automatyczne - samopoziom ale jak poznać to Ci nie powiem
-
B6 DIVISION
To już mądrze prawisz
- B6 DIVISION
-
B6 by Armi - sesja s.25
jak szukasz to masz : http://allegro.pl/tunel-srodkowy-audi-a4-b6-b7-czarny-soul-2din-i5149963802.html niby w stanie idealnym tylko ciekawe czy z b6 czy b7 bo te z b7 są lepsze
-
B6 DIVISION
a pacz, przeoczyłem
-
B6 DIVISION
a to ciekawe , a to się zmienia żeby było ok ? Wladi w ochronie przemalowany na czarno ale j**any dobry jest
-
B6 DIVISION
Vag żadnego błędu nie stety nie pokazuje.Jakie masz koła i a dokładnie rozmiar oponnaciepane z GT-I9195 a ma to coś do tego ?
-
B6 DIVISION
ten to raczej nie
-
B6 DIVISION
Vag żadnego błędu nie stety nie pokazuje. no ale podłącz vaga jak Ci się to zapali i nie gaś auta obstawiam że coś z wtryskiem się dzieje
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
No jo na FB się macaja- B6 DIVISION
Mówiłem przestań cpac bo to winiszcza organizm. ...- B6 DIVISION
raryts , a co masz taką ?- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Tobie zaraz foka wyyebie w kły dobra , niech będzie foczki szare- B6 DIVISION
foki szare mu przyniosły 255- B6 DIVISION
ten to już z tym niebieskim przesadził- B6 DIVISION
ja szukam wszystkiego co było by godne żeby zagościć w moim aucie- B6 DIVISION
Tył mokry więc chyba nie warto... Kolego H4mm3R : po raz kolejny wypowiadasz się na temat mojego ogłoszenia-dla przypomnienia gdy sprzedawałem TEINA to pisałeś w temacie ogłoszenia że nie posiada możliwości podłączenia EDFC- takową posiadało wg katalogu...także na przyszłośc nie rób mi opinii-bo zawieszenie nie jest wylane i nie chce komuś wcisnąć bubla a Ty się od razu specjalistą robisz że wylane.P.S W regulaminie ogłoszeń wyraźnie pisze że cena jest rzeczą sprzedającego a jak komuś nie pasi to niech kupi nowe. A skąd wiesz że w tym wypadku chodzi właśnie o Ciebie? Koledzy nie sprecyzowali że mowa o Twoim ogłoszeniu, a z jozkiem pisałem o zawieszeniu które jest/było na olx i miało właśnie mokre tylne amortyzatory. Więc przez myśl mi nie przyszło że chodzi o Ciebie. Na temat TEINA wyjasniles sprawę i ok, zresztą sam byłem ciekaw jak jest to EDFC montowane.. Więc się nie napinaj bo akurat mnie najmniej obchodzi co tam sprzedajesz. Potwierdzam- [A4 B6] Black S-line Avant w klekocie
ładna jest i fabryka ładnie ją doposażyła w pełny s-line 1,9 tdi w Q- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Pomacam na żywo- B6 DIVISION
ja za dużo Ci nie doradzę bo zbytnio się na tym nie znam- B6 DIVISION
- B6 DIVISION