Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jozek726

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jozek726

  1. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ty mądrala przeczytaj co wyżej napisałem
  2. zadzwoń i zapytaj czy ten z b7 jak tak to myślę że za 100 warto
  3. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    automatyczne - samopoziom ale jak poznać to Ci nie powiem
  4. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To już mądrze prawisz
  5. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    brzydkie to koło
  6. jak szukasz to masz : http://allegro.pl/tunel-srodkowy-audi-a4-b6-b7-czarny-soul-2din-i5149963802.html niby w stanie idealnym tylko ciekawe czy z b6 czy b7 bo te z b7 są lepsze
  7. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a pacz, przeoczyłem
  8. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a to ciekawe , a to się zmienia żeby było ok ? Wladi w ochronie przemalowany na czarno ale j**any dobry jest
  9. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Vag żadnego błędu nie stety nie pokazuje.Jakie masz koła i a dokładnie rozmiar oponnaciepane z GT-I9195 a ma to coś do tego ?
  10. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ten to raczej nie
  11. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Vag żadnego błędu nie stety nie pokazuje. no ale podłącz vaga jak Ci się to zapali i nie gaś auta obstawiam że coś z wtryskiem się dzieje
  12. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  13. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No jo na FB się macaja
  14. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mówiłem przestań cpac bo to winiszcza organizm. ...
  15. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    raryts , a co masz taką ?
  16. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oryginał
  17. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tobie zaraz foka wyyebie w kły dobra , niech będzie foczki szare
  18. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    foki szare mu przyniosły 255
  19. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ten to już z tym niebieskim przesadził
  20. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja szukam wszystkiego co było by godne żeby zagościć w moim aucie
  21. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tył mokry więc chyba nie warto... Kolego H4mm3R : po raz kolejny wypowiadasz się na temat mojego ogłoszenia-dla przypomnienia gdy sprzedawałem TEINA to pisałeś w temacie ogłoszenia że nie posiada możliwości podłączenia EDFC- takową posiadało wg katalogu...także na przyszłośc nie rób mi opinii-bo zawieszenie nie jest wylane i nie chce komuś wcisnąć bubla a Ty się od razu specjalistą robisz że wylane.P.S W regulaminie ogłoszeń wyraźnie pisze że cena jest rzeczą sprzedającego a jak komuś nie pasi to niech kupi nowe. A skąd wiesz że w tym wypadku chodzi właśnie o Ciebie? Koledzy nie sprecyzowali że mowa o Twoim ogłoszeniu, a z jozkiem pisałem o zawieszeniu które jest/było na olx i miało właśnie mokre tylne amortyzatory. Więc przez myśl mi nie przyszło że chodzi o Ciebie. Na temat TEINA wyjasniles sprawę i ok, zresztą sam byłem ciekaw jak jest to EDFC montowane.. Więc się nie napinaj bo akurat mnie najmniej obchodzi co tam sprzedajesz. Potwierdzam
  22. ładna jest i fabryka ładnie ją doposażyła w pełny s-line 1,9 tdi w Q
  23. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja za dużo Ci nie doradzę bo zbytnio się na tym nie znam
  24. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a to wybacz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.