Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jozek726

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jozek726

  1. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://allegro.pl/audi-a4-8k0-a5-lift-kierownica-skora-s-line-i5134989475.html ciekawa kierownica
  2. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://www.mobile.de/pl/marka/audi/model/rs4/vhc:car,pgn:1,pgs:10,srt:date,sro:desc,mke:audi,mdl:rs4/pg:vipcar/206873335.html
  3. Webasto ok, fajnie jak wiesz że o np 7 jedziesz do pracy i ustawisz sobie je na 6.30 i ładnie się grzeje ale jak musisz szybko nie planowanie gdzieś wyskoczyć i szyba jest zamarznięta to nie będziesz czekał aż webasto się nagrzeje , pstrykniesz guziczek i się odmraża , po za tym kolor robi robotę Kto biednemu zabroni bogato żyć
  4. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  5. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  6. Właśnie że szukam, miałem jedną na oku ale okazało się że sprzedana
  7. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Trzymaj z nami to się nie zawiedziesz na pewno [emoji41]
  8. Kto wie co to ? Kolejny modzik się szykuję, z podziękowaniami dla Karola
  9. kibel będzie na 50
  10. na 50 ? Daj spokój daj normalnie 45 bo będzie jak traktor
  11. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    syta to tam jest felga
  12. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja chyba wolałbym do 2.5tdi z q zrobić swapa na 1.9 tylko wyrwać na prawdę wypasione 2,5 tdi i tam władować 1,9
  13. Nowy do 2 tys
  14. Poleć coś godnego polecenia Twoim zdaniem
  15. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  16. To zaproponuj mi coś fajnego i dobrego
  17. ta z najnowszej TT mam wrażenie że by wyglądała śmiesznie w b6/b7
  18. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    właśnie mi nie działa i nie mogę nic sprawdzić
  19. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  20. Poka koło!!
  21. Siemanko , panowie znalazłem w sklepie coś takiego , co powiecie , warto ? Chce do zajdą na codzień nic wielkiego tylko żeby już pojeździć parę lat
  22. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.