Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jozek726

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jozek726

  1. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  2. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  3. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wladi powinien mieć nick :" Niżej "
  4. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jakoś mi ta gruszka nie leży wiesz, bawiłem się parę razy ale to nie to, może jak bym zaczął używać to bym zmienił zdanie no ale mam s5 i jestem w miarę zadowolony
  5. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://allegro.pl/samsung-galaxy-s6-g920f-32gb-16mpix-lte-lollipop-i5191945272.html kurcze chciałem sobie tel zmienić ale trochę cena mnie przeraza , bo podobno fajny telefonik, poczekam aż spadnie o tysiaka
  6. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładnie , wrzucamy na luz , spinanie się i tak nic nie zmieni.
  7. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Poziek nie podoba mi się Twój podpis, moje dzieci to czytają
  8. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  9. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    MOŻECIE LAJKOWAĆ https://www.facebook.com/565104223620675/photos/a.565169516947479.1073741828.565104223620675/625428354254928/?type=1&theater
  10. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Było zacnie Józwa... kiedyś to powtórzymy ale w Ylu koniecznie bo już tęsknie za ekipą No kasjan coś Ci poszukamy jak będziesz czegoś szukał, tu na pomorzu mogę podlecieć pooglądać fury jak byś coś tam miał na oku, także pamiętaj
  11. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dzięki bardzo
  12. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nitroo weź mi to ogarnij wtedy
  13. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ELITAAAAAA z czwartku
  14. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Józiu w paint-cie wymarz fajna ta fota a ten napis do bani, muszę coś pokombinować
  15. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kto mi usunie datę z tego zdjęcia ?
  16. ja dziś tez w pracy od 7
  17. Będzie się fajnie kręcić kierownica
  18. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Niestety nie :/
  19. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Karol niezastąpiony a chciałem pisać do Ciebie dzięki
  20. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Artur dobrze gada , polać mu Boczki drzwi z sedana nie pasują do avanta?
  21. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chopin a gdzieś uciekł jak ja szedłem po kluczyki do auta ? wp***dol da za to ze musiałem iść na 4 piętro po dupe wiatru
  22. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A na się zawijam zaraz
  23. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  24. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  25. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    z pierdolnięciem http://allegro.pl/audi-a4-2-0-t-quattro-dtm-i5186676904.html przepraszam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.