Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jozek726

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jozek726

  1. A mi się te blaszki podobają w czerwieni
  2. Spoko Zapytać się można, ale jeszcze bardziej utwierdziłem się w przekonaniu że to zajebiaszczy kolor :banan: Nie można nie zwrócić uwagi na ten kolor Chociaż są ładniejsze
  3. Dzięki, widziałem identycznego jak józka avanta na trasie Inowrocław - Toruń, myślałem może że to on, dzięki za info, taki to od razu wyróżnia się w kolumnie aut No ja mam GCH i nie lacialem tamtędy
  4. 3 maja https://www.facebook.com/events/660224850756082/
  5. ktoś do wilczych laskow śmiga 3 mają ?
  6. ktoś leci do Wilczych Lasek ?
  7. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  8. czarne recaro też będziesz sprzedawał ?
  9. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    baszmak poziom Twoich wypowiedzi :
  10. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  11. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na pewno wczoraj już nie było. Fantowski na pewno mnie nie usunął.
  12. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam Szanowne Grono. Rozumiem że zabrano mi moderacje wątku B6 DIVISION i usunięto mnie z niego ( brak miniaturki w pierwszym poście ) tylko nie wiem jakie są tego powody ? Czy szanowne grono może mi to wyjaśnić ? z góry dziękuję.
  13. Panowie coś do chromu ? Musze moje wygechy ładnie wyczyścić; )
  14. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tomek oczywiście ja nie mam nic do Ciebie , broń Boże Baszmak Ty w ogóle się nie odzywaj. Za grozenie ludzią przed BT powinieneś mieć już bawno bana. Wiec albo zamknij jadaczke albo napisze tam gdzie trzeba o te Twoje groźby przed BT.
  15. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tomek wiesz auto Twoje jest kox i w ogóle ale tu chodzi o sam fakt. Gdzie jest komisja do tego powołana ? Sam fanta nie może decydować za tym kto jest przyjmowany.
  16. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tomek się od dawna wita w divisionie Chyba ze miałeś na myśli ze przyjęty do division ? A widzę ze zasady się teraz zmienily fantowski decyduje o wszystkim ? Z jakiej racji ? Osoby które wybierały auta do disizionu zostały zbanowany i zostałem tylko ja wiec z jakiej racji zostałem od tego odsunięty ?????
  17. http://allegro.pl/audi-tt-s-line-8s-kierownica-poduszka-nowa-i5174111616.html ciekawe jak z podłączeniem tego
  18. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/316301-polar-klubowy/ komu?
  19. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    NIKT nie wyleciał z forum za posiadanie swojego zdania. Wierz dalej w fałszywą propagandę, która głoszą wywaleni to daleko zajdziesz. Mogę jedno małe pytanko ? A za co wyleciał Marcino87 ?
  20. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ktoś reflektuje ? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/316301-polar-klubowy/
  21. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    józek jest nie zawodny, pamiętaj
  22. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    podrzuć mi numer ten na PW i zaraz Ci zmierzę
  23. Jaki koszt takiego swapa ? Tak mniej więcej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.