Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jozek726

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jozek726

  1. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie sedan czy avant ?
  2. mądra odpowiedź, dzięki kolego, już wszystko wiem
  3. no tak wiem że nie ma ale czy idzie to dołożyć ? o to jest pytanie
  4. Pacjent to licznik USA , mam kolorowy a chce wymienić na kolorowy S4 też wersja USA , pomoże mi ktoś w tym jaki powinienem kupić ? A4 B7 2007 2.0 TFSI
  5. A orientuje się ktoś jak to jest z autami z USA ? Można dołożyć moduł radiowy bez problemu ?
  6. mam na sprzedaz taki moduł do a4 b6 jak by ktoś chciał
  7. Piękna , kolor + panorama przepiękna jaki masz kod lakieru ?
  8. jozek726 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nie ma za dużo co pokazywać, standardowe auto
  9. Daj namiary , pomyślę co się da zrobić z tym fantem
  10. jozek726 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Żeby wyciągnąć lampę trzeba zrzucić zderzak ?
  11. A modul masz ? Jak coś mam taki
  12. Bartek a jak jest w tiptronicu z wymianą oleju ? Orientujesz się , nie widzę na forum informacji o tipie. Jedni mówią że nie wymieniać, drudzy że wymienia się co 80 tyś. Mam pierwszy raz auto z automatem i moja wiedza na ten temat jest słaba niestety
  13. jozek726 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Bo chce takie wrzucić na zimę i zastanawiam się czy to ET będzie ok
  14. jozek726 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ma ktoś może foto jak to na aucie będzie wyglądać ? Chciał bym dać to na zimówki. 5x112 / 18x8J / ET43 / otw. 57.1
  15. Panowie a czym się różną silniki BWE od BWT ?
  16. Co to jest bov ?
  17. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam gdzies diody do klamek ale z a6 c5. Nie wiem czy beda oki[emoji4] Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka To weź zrób foto to będę wiedział
  18. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie ma ktoś diod do klamek na zbyciu ?
  19. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/334929-klapa-audi-a4-b6-avant-usa-rarytas/#entry4628570 nikt nic ?
  20. jozek726 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    W b7 był też taki problem jak w b6 z tym ze lampy paruja ? Bo teraz przy deszczach zauważyłem ze jedna mi paruje :-/
  21. jozek726 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    a co potrzebujesz ?
  22. jozek726 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
  23. jozek726 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    czaje a można założyć do tego blende bez pdc ?
  24. jozek726 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    a masz jakieś foty jakie blendy przychodzą na to ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.