Treść opublikowana przez jozek726
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
poczekaj może Ci znajdę taniej a za tyle to ja bym Ci swoje sprzedał
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
dzięki a jaki koszt w ASO ich jest ?
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Deficytowy towar wiem, taki lubię ale trafi się wystarczy trochę szukać
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Nie w ASO nie , kupiłem od znajomego z forum
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Tak
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Idzie ale to jest nieopłacalne , więc gazu nie ma i nie będzie Mam wrażenie że ten środek w B7 jest dużo lepiej wykonany po za tym nie wywalił bym US i wrzucił środka EU Coś się tam podreza i będzie dobrze
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Nie carbony sprzedane razem z autem, tu jest inna koncepcja auta, będzie czorny cały w środku też Apetyt na olej ? Wiesz jeżdżąc tym autem nie dolałem jeszcze nic także tego zaniedbana mechanika ? fakt ma do zrobienia łańcuch ale graty będą za nie długo z ASO na zmianę Po za tym większość 2.0 T ma problem z tym łańcuchem ja sobie go ładnie wymienię i będzie miodzio
-
"Niezdrowy" klekot silnika 2.0 TFSI w A4 B7
Jak odpale z rana to słychać takie cykanie przez 3 sekundy , potem ustaje i to jest tylko przy pierwszym opalaniu , rozrząd był zrobiony ale nie przezemnie. Mechanik wymieniał oleje wszystkie paski , rozrząd z napinacz ami tak samo. Ale od razu po zmianie rozrządu tego nie było dopiero teraz jakoś 2 dni temu.
-
"Niezdrowy" klekot silnika 2.0 TFSI w A4 B7
Arek a przy minusowych temperaturach będzie bardziej słyszalny łańcuch?
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
klameczki RS4 już siedzą z białym podświetlaniem
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
To co poprzedni właściciel mi przekazał, osobiście sprawdzę co i jak 2.0 T całkiem fajny silnik fakt zapomniałem , dopisane
-
"Niezdrowy" klekot silnika 2.0 TFSI w A4 B7
Ja po wymianie rozrządu mam wrażenie ze łańcuch zaczął mi głośniej klekotać, zastanawiam się czy to możliwe A graty miałeś z ASO ?
-
[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /
To już chyba faktycznie czas [emoji14]
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Dobra sesja Maciek fajnie ogarnia foto autek :-)
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Mam coś na oku ale nie mam kasy na nie [emoji14]
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Może sobie wyrezam to , tym bardziej ze zderzak będę zmieniał na PDC to przy okazji by pasowało
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Tylko to nie świeci , są to tylko odblaski
-
"Niezdrowy" klekot silnika 2.0 TFSI w A4 B7
Typowo łańcuszek dzwoni nawet z tyłu silnika
-
B6 DIVISION
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/340121-Individual-avant-vol.-III-B7-USA-by-jozek726 Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Z tymi śrubami to nie mój patent , poprzedni właściciel tak zrobił , teraz jest zupełnie inaczej [emoji6] i w usa wersji grill z przodu jest inny i nie ma opcji wcisniecia tablicy jak w EU [emoji6]
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Jędrek felgi aktualnie zostają jako zimowki a na lato zobaczymy Tomek błędna diagnoza zderzak jest w wersji us , jeżeli myślisz ze powinny być odrysowki to nie. W sedanie tak w avancie nie dziwne ale tak jest
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Wiesz co trochę mnie zaskoczyłeś tym pytaniem, szczerze to nawet nie wiem jak to jest u mnie
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Sprzedana już dawno
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Audi A4 B7 2.0 TFSI QUATTRO USA BRILLIANT RED w pakiecie BLACK Wyposażenie: - Kierownica skórzana, 3-ramienna, wielofunkcyjna z manetkami do zmiany biegów - Komputer pokładowy z kolorowym wyświetlaczem - (1BE) zawieszenie sportowe, obniżone o 20mm - Reflektory bi-ksenonowe , skrętne - 4x elektryczne szyby - Klimatyzacja automatyczna, 2-strefowa - Włącznik świateł z funkcją auto - Coming/Leaving Home - Tempomat - Czarna podsufitka s-line - Listwy wewnętrzne BLACK PIANO - Fotele czarna skóra, podgrzewane, w pełni sterowane elektrycznie - Samo ściemniające się, fotochromatyczne lusterko wewnętrzne z kompasem - Lusterka zewnętrzne z funkcją automatycznego przyciemniania, elektrycznie składane - Nagłośnienie BOSE - Pakiet wewnętrzny S-LINE - Pakiet zewnętrzny S-LINE - Pakiet "Black" - Pakiet "Schowek" - Pakiet "Oświetlenie" - Pakiet "siatki" - Servotronic - Szyber dach - Nakładki na pedały RS4 - Oświetlenie tablicy rejestracyjnej LED - Przełączniki PDC , ESP + kubek w chromie - Dezaktywacja poduszki pasażera - Homelink - Fabryczny alarm Plany : - listwy S4 - ściemka szyb - ręczny RS4 - RNS-E LED - lodówka w schowek - spryski mgiełkowe - gwint + nowe koło na lato - dodatkowe osłony silnika - siatka bagażnika - klameczki wewnętrzne RS4 - PDC na tył - ambiente na tył - wycieraczka tył q5 - dokładka tylna s4 + inne końcówki tłumika Coś się tam jeszcze pewnie się narodzi z czasem
-
Meksykańska czerwień - Audi A4 B7 2.0T Quattro
Mam taki sam kolor