Treść opublikowana przez jozek726
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Chcesz skrina PW jakie do mnie napisałeś ? Bezczelnie kłamiesz na forum publicznym. Tak nie pasuje bo miał bym nie popękany tylko cały. Gdybyś był uczciwy i chciał mi oddać taką kasę którą zapłaciłem za wzmacniacz nie było by całej afery, ale dlaczego ja mam być stratny na tym że wysłałeś mi felerny towar ! ? Dlaczego ja mam Ci wysłać POBRANIEM paczkę za 100 zł jak zapłaciłem za nią 120 zł ? Lata mi to 20 zł i wysyłka tego za pobraniem , chce wam pokazać jak to można być nie uczciwym i robić kogoś w balona na parę złotych, nie wiem co mu po tym. Wyraźnie w ogłoszeniu było napisane że ma być cały nie popękany, nie połamany. Sprzedający mając 2 wzmacniacze robi fotkę, na pierwszy rzut oka jest okej , nie będę pod lupą tego sprawdzał bo wychodzę z założenia że na forum ludzie raczej nie zachowują się w ten sposób. Po czym mi pisze że on ma nie popękany ale chce dopłatę Brak mi słów. A i jeszcze jedno , ja Ci zrobiłem przelew za wzmacniacz, nie dostałem go za pobraniem. A sprzedający jeszcze próbuje mnie naciągnąć na wysyłkę za pobraniem Chyba tylko dlatego żebym był na tym jak najwięcej w plecy. Tak, popękany wzmacniacz nie gra tak dobrze jak nie popękany. Jakoś nie widzę że by oddał mi siano, wysyłką za pobraniem ( NA NIŻSZĄ KWOTĘ JAK ZAPŁACIŁEM ZA TOWAR !! ) a potem nie odbierze towaru bo będzie miał taki kaprys albo nie będzie go akurat w domu i co ? Nie znam człowieka , jak już mnie raz nakręcił to zaraz może to zrobić drugi raz.
-
B6 DIVISION
haha no tak to nie da rady
-
B6 DIVISION
Po Polsku też mam https://drive.google.com/file/d/0B0TFcr-1fDDCaC1RU2lWUmJ0XzQ/view No proszę , elegancko dzięki
-
B6 DIVISION
Ok , dzięki przetłumacze sobie to bo niemieckiego nie znam w ząb. A najlepiej nie ustawić wszystkiego na auto ?
-
B6 DIVISION
Jak masz USA to pozmieniaj wartości adaptacji klimatronica na Europe/Reszte świata bo na rynkach USA/Japonia wprowadzone są kodowania na tamtejszy klimat . A czym to się różni wiesz ?
-
B6 DIVISION
No bo przymrozilo było -12 i pewnie dlatego ale aż się przestraszyłem; )
-
B6 DIVISION
a mogły klapki przymarznąć ? Bo wziąłem od 16 do 28 tak z 2 razy i wszystko wróciło do normy , bo auto stało na dworze
-
B6 DIVISION
Nie leci ciepłe powietrze z nawiewow, WTF ?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
siemka Panowie, najlepszego w tym 2016
-
3.0/quattro/webasto/RNSe/eibach/18"/grzana szyba przednia
nawet na foto widać jak się człowiek przyjrzy że szyba ma inny kolor
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Witam , wszystkich w starym roku i tak smutnym dziale niestety i ja muszę tu swoją notatkę sporządzić , jednocześnie prosząc prezesa o jakiś odzew do tego użytkownika. Szukałem wzmacniacza dla kolegi , antenowego do sedana, trochę ciężko na rynku wtórnym o nie dlatego dałem ogłoszenie : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/342460-wzmacniacz-antenowy-audi-a4-b6-8e5035225s/#entry4691157 ja można przeczytać w ogłoszeniu : Nie popękany, nie połamany. Po czym dostaje PW że alex181266 posiada taki wzmacniacz, ok , ustaliliśmy kwotę ( 120 zł ) http://a4-klub.pl/index.php?/user/2702-alex181266/ Pytając go o to czy wzmacniacz nie jest popękany dostałem info że jest sprawny w 100 % i nawet dostałem foto : jak widać fo foto, nie najlepszej jakości nic podejrzanego nie widać. Po czym przychodzi paczka rozpakowuje towar i okazuję się że sprzedawca nie lubi mówić prawdy : Po wymianie kilkunastu PW , usłyszałem np że kupiłem go na interes, a szczerze po co ja go kupiłem to już tylko i wyłącznie moja tylko sprawa , mogłem go nawet kupić żeby go do kosza wywalić. Pisał mi że ma jeszcze jeden idealny ale kosztuje 200 zł i jak chce ten idealny nie popękany to muszę mu dopłacić. Chciałem normalnie w świecie zwrócić towar. Wielkie problemy ze strony sprzedającego. Zaproponował mi że mam mu to wysłać za POBRANIEM na kwotę 100 zł Chłop chyba jest trochę nie poważny, dałem za wzmacniacz 120 zł , mogę uszanować to że zapłacić za wysyłkę 12 zł. Aczkolwiek wiedział że wysyła mi popękany wzmacniacz, całość powinna wrócić do mnie na konto ale ciul zgodziłem się ponieś koszta wysyłki w jedną i druga stronę. Dokładnie 12 zł jak na druku z poczty polskiej. Chce zwrot za wzmacniacz 108 zł i odeślę wzmacniacz. I nie chodzi mi tu o kilka złotych tylko o fakt cwaniactwa i nie uczciwości sprzedającego. Sam nie raz co sprzedam, nikogo nigdy nie oszukałem, towar zawsze jest dobrze opisany żeby potem nie było właśnie takich sytuacji. Z góry dziękuję za pomoc w załatwieniu tej sprawy. Pozdrawiam
-
[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
Mi szkoda był by go przykrywać , o ja lubię patrzeć na auto
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
kto tu chciał siatkę do bagażnika bo ktoś do mnie pisał a nie pamiętam kto ?
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
Jakie komendy przyjmuje SDS ?
-
"Niezdrowy" klekot silnika 2.0 TFSI w A4 B7
Panowie a orientuje się ktoś jaki jest koszt wymiany łańcucha w ASO ? Koszt samej robocizny ?
-
A4 B7 2.0T Q by darek181289
dzięki za info
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Żarówki są ledowe ale szczegółów dokładnie nie znam bo juz były wstawione w aucie, wiem ze robiła to jakaś firma
-
A4 B7 2.0T Q by darek181289
kupiłeś nówkę z ASO ?
-
A4 B7 2.0T Q by darek181289
wymieniłeś pokrywę zaworów na nową ? Dlaczego ? ciekło z niej czy co ?
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Takie prezenty to ja lubię
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Elegancko a jak tam recaro ? masz już coś ?
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Świetna auto mi do pełni szczęścia brakowało by panoramy
-
Zalety i wady 2.0TFSI
z tego co słyszałem to ogromne , już mam zamówiony i zobaczymy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Panowie NAJLEPSZEGO !!!!!