Treść opublikowana przez jozek726
-
B8 TrOOOOp
jak to a 2,0 tdi nie szło w quattro ?
-
B8 TrOOOOp
Na właśnie tak dziwnie to wygląda , a podwójny wydech kiedy szedł ? W quattro tylko ?
-
B8 TrOOOOp
http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-quattro-240km-ful-opcja-ID6yjgNr.html Panowie przedni zderzak s-line , tylni też ? ale brakuje tu listew bocznych , dobrze mówię ?
-
B8 TrOOOOp
Są 2 wersje - klima 1-strefowa i 3-strefowa. Jeśli się nie mylę, 1-strefowa wyświetla temperaturę na wyświetlaczu głównym. http://otomobile.pl/zdjecia/2125f9defdd4cec35089504ebcd2756a/Audi-A4-B8-20-TDI-143KM.jpg http://autowizja.pl/photos/old/testy/audi_a4_avant_2.0_tdi/wnetrze/audi_a4_avant_3.jpg Dzięki , teraz wszystko jasne
-
B8 TrOOOOp
No fakt , dzięki A były jeszcze opcje ze zwykłą klima i klimatronikiem ? Klimatronik miał normalnie wyświetlone stopnie na panelu a klima nie miała takiej opcji ?
-
B8 TrOOOOp
siemka Panowie , takie pytanie mam , tylko się nie śmiać od razu [emoji12] dlaczego niektóre b8 nie mają przycisków do MMI tu przy gałkę zmiany biegów ? Jakaś ubosza wersja czy jak ?
-
Dach cabrio otwierany z pilota
http://a4-klub.pl/index.php?/user/50305-kkam/ odezwij się do niego ,wiem że robił takie moduły. Solidny chłopak powiedz że jozek726 polecał
-
[All B6] Avant Rns-E, Bix-Y, Webasto, Solardach ;) Eibach, 320 MM
auto sprzedane ?
-
B6 DIVISION
to miałem na myśli mówiąc, sprawy techniczne. skrót myślowy nic już nie mówię bo mnie znienawidzicie Dziękuję dobranoc. Józek, naprawdę nie kumam po co takie teksty.. Wybacz ale jesteś bardzo mało kumaty w takim razie. Jozek miał pewnie na mysli ze ktoś na siłe próbuje wskrzesic atmosfere która była tu kiedyś ale obawiam sie ze : https://www.youtube.com/watch?v=llOM-z8xPFU Wygrał
-
B6 DIVISION
to miałem na myśli mówiąc, sprawy techniczne. skrót myślowy nic już nie mówię bo mnie znienawidzicie Dziękuję dobranoc. Józek, naprawdę nie kumam po co takie teksty.. Wybacz ale jesteś bardzo mało kumaty w takim razie.
-
B6 DIVISION
Dziękuję dobranoc.
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Jak zawsze kox robota
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
- Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Czas pokaże- Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
A to widzimy się jutro- B6 DIVISION
kurde a zobacz na fotach wyglądał rewelacyjnie Kurde dobrze że go nie kupiłeś.- Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Na sobotę jestem umówiony z kupcem- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
co za burak skasował wczorajszego mojego posta ?- gopro hero 4 & gopro hero 4 - różnice
W 4 tez brak :/- Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Siemka. Auto do obejrzenia w czersku woj. Pomorskie. Jesteś 3 osoba czy nawet 4 która musi albo auto sprzedać albo trochę dobierać kasy- B6 DIVISION
Ile chcesz , Twój towar Twoja cena.- B6 DIVISION
Panowie potrzebuje osprzętu xenona w środku, chodzi mi o kable, ma ktoś coś ?- "Niezdrowy" klekot silnika 2.0 TFSI w A4 B7
Części z aso ?- 2.0 TFSI Quattro S-Tronic
zalał bym 98 i pojechał jeszcze raz bo by mi to spokoju nie dało - Individual avant vol. III B7 USA by jozek726