Treść opublikowana przez jozek726
-
B8 TrOOOOp
panel to tak ale ekran/wyświetlacz ma jakiś inny też ? Lepszy czy coś ?
-
B8 TrOOOOp
3G high i 3G+ mają joystick a 3G high a 3G+ jak rozpoznać , 3G+ było tylko w poliftach ?
-
Zegar radiowy w liczniku
No fakt , dzięki ale jestem gapa Mam , czekam i zobaczymy [emoji106] dzięki za pomoc. Palemki nadal brak , moduł do wymiany ? Bo innego chyba nic nie.
-
MOJA BESTIA A4 B8 S-LINE
to chyba aktywny tempomat Tak to aktywny tempomat (radar)A jak włączyłes ta wizualizacje ? Bo też mam u siebie ale wizualizacji na mmi brak. manetka po prawej stronie włączasz w Fisie ,a na MMI nie ma No tak na FIS , popiepszylo mi się dzięki , sprawdzę potem [emoji106]
-
MOJA BESTIA A4 B8 S-LINE
to chyba aktywny tempomat Tak to aktywny tempomat (radar)A jak włączyłes ta wizualizacje ? Bo też mam u siebie ale wizualizacji na mmi brak.
-
MOJA BESTIA A4 B8 S-LINE
Co masz na 7 zdjęciu na fisie włączone ?
-
Zegar radiowy w liczniku
Dzięki , bardzo [emoji106] Tylko jak włączę setup patrz co mi się pojawia :
-
Zegar radiowy w liczniku
A dasz mi instrukcje jak włączyć ten zegar w mmi ?
-
Zegar radiowy w liczniku
A jaki kod we wlepce ? Ale auto jest dobrze wyposażone także powinno być Sprawdzone , zegar radiowy na pewno jest.
-
Zegar radiowy w liczniku
Brakuje mi kontrolki że zegar radiowy dział. Myślicie że padł moduł ? czy coś innego mogło się posypać ? Ponoć te moduły w b8 już lepsze robili.
-
B8 TrOOOOp
ale to mały szczegół że na oko nie zauważyłem , dzięki
-
B8 TrOOOOp
Jaka jest różnica w kratkach poliftowch ? Bo patrze i nie widzę żadnej
-
B8 TrOOOOp
Jest gdzieś instrukcja jak z jukebox usunąć dodać muzykę ?
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
2.0 tdi 170 km quattro jaki to jest kod silnika ?
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
W takim razie zwracam honor [emoji6]Tadam [emoji12] ile dałeś ?
-
B8 TrOOOOp
Panowie czy Kessy trzeba jakoś dodatkowo uruchamiać ? Czy jak po prostu są to działają ?
-
B6 DIVISION
a 250 zł + KW przez to że stan jest piękny, za zwyczaj są porysowane.
-
B6 DIVISION
Takie coś mi zalega jak by ktoś chciał ,idealny stan
-
B8 TrOOOOp
Znalazles cos sensownego?Wysłane z mojego GT-S7710 Na razie nie.
-
B8 TrOOOOp
gdzie na lampach są napisane roczniki ?
-
B8 TrOOOOp
właśnie widziałem G3 na 2 karty pamięci i kartę sim. czyli to jest wersja G3 low mówisz , a g3 + żeby z tego zrobić co trzeba przerobić ?
-
B8 TrOOOOp
w B8 z 2009 roku szło już G3+ ? z wejściem na kartę sim ? Wie ktoś ?
-
B8 TrOOOOp
Jaka jest różnica w lotkach s-line a s4 ? Macie jakieś foto może ?
-
B8 TrOOOOp
myślałem że patrząc na lampę jakoś to rozpoznam