Treść opublikowana przez jozek726
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kto chętny na taki wypad ? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/363009-wakacje-2016-albania/
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Kto chętny na taki wypad ? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/363009-wakacje-2016-albania/
-
Spociki Łódzkie
Kto chętny na taki wypad ? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/363009-wakacje-2016-albania/
-
Spocik Lubuski :)
Kto chętny na taki wypad ? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/363009-wakacje-2016-albania/
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Kto chętny na taki wypad ? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/363009-wakacje-2016-albania/
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kto chętny na taki wypad ? http://a4-klub.pl/index.php?app=forums&module=post§ion=post&do=new_post&f=137
-
B8 TrOOOOp
Kto chętny na taki wypad ? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/363009-wakacje-2016-albania/
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
Kto chętny na taki wypad ? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/363009-wakacje-2016-albania/
-
Wakacje 2016 - Albania
Witam wszystkich, jest plan na wakacje 2016 - Albania. Termin wyjazdu to 10.08 powrót 20.08. Miejscowość do której zmierzamy to okolice Himare. Bez rezerwacji hotelu, wyjazd jest w "ciemno" ale z tego co się orientuje ze znalezieniem hotelu nie powinno być żadnego problemu. ( na miejscu podejrzewam że będzie taniej, można negocjować cenę itd ) Jedziemy busem który już jest zarezerwowany na ten termin. Jest nas 6 osób (3 pary) i szukamy jeszcze jednej pary która ma ochotę na taki wypad Nie jest to nasz pierwszy wypad bo już takie akcje , tylko że bardziej spontaniczne były organizowane. Mniej więcej koszt takiego wypadu to około 2500 zł na osobę. ( wszystko zależy od tego jak będzie się szaleć wiadomo, ale tej ceny przy "normalnym" życiu wakacyjnym nie powinniśmy przekroczyć). Osoby zainteresowane zachęcam do kontaktu ze mną , zapewniamy świetny klimat i miłą atmosferę Zachęcam ludzi którzy byli już w tym kraju, do udzielania cennych informacji.
-
klamki RS4
tak jak w temacie , potrzebuje numerki wszystkich 4 klamek
-
B8 TrOOOOp
Przód , tył ? jaka cena ?
-
B8 TrOOOOp
Jakie macie lampki led tablicy rejestracyjnej ? polećcie coś
-
B8 TrOOOOp
Dzięki , a zdradza jeszcze jak dobrze je zdjąć ?
-
B8 TrOOOOp
ile są warte listwy boczne s-line ?
-
B8 TrOOOOp
Czy w jakiś silnikach CAHA występował oryginalnie bagnet olejowy ?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
kto jak kto ale Ty powinieneś wiedzieć gdzie
-
B6 DIVISION
Kto skasował mój post ?
-
Błąd keyless ?
są jakieś 2 rodzaje czujników ? czy jeden model 4G8927753 jest do b8 ?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Na spontanie są najlepsze
-
szyberdach, panorama - harczy, nie dziala poprawnie
Prawdopodobnie wystarczy nasmarowac prowadnice smarem i wszystko wróci do normy.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Bula dopiero teraz ale spot udany Jazda cabrio bezcenna
-
B8 TrOOOOp
Jak najlepiej wyciągnąć fotochrom żeby nic nie połamać ? Bo kiedyś w b7 pękł mi fotochrom
-
B8 TrOOOOp
4F0959565A5PR Panowie ten przełącznik pasuje do b8 ? Wiem że do b6/b7 podejdzie ale do B8 też ?
-
B8 TrOOOOp
Załóżmy, że kupisz taką przejściówkę. Podłączysz do AUX, włożysz pendrive... i co dalej? No właśnie że chyba nic, bo nie sądzę że lista piosenek mi się wyświetli na wyświetlaczu ale musiałem się upewnić