Treść opublikowana przez jozek726
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- B6 DIVISION
i wtedy wlatują do tego żarniki d1s ? Sorry że takie głupoty pytam ale nie miałem z tym wcześniej do czynienia i nie wiem- B7 Crew
kurde co jest nie tak że ich nie widać ? u mnie wszystko jest ok imgur jest blokowany przez większość przeglądarek, jak klikniesz na foto to później normalnie się wyświetla. To nie wiedziałem tego ,dzięki , jestem ciut mądrzejszy- B6 DIVISION
więcej szczegółów jakie masz żarniki ,na ile pinów przetwornica,z góry na lampie powinna być naklejka z rodzajem żarówek tzn mam gołe lampy i chce skompletować żarniki i przetwornice i nie wiem co kupić , żarniki wziął bym od hammera ale przetwornice jaki ? bo do xenonu w b6 wchodzą d2s tak ?- B6 DIVISION
jakie przetwornice kupić do B6 lampa to xenon ? Nie mam o tym zbytnio pojęcia, ktoś podrzuci czymś ciekawym ? potrzebuje 2 sztuki , najlepiej nowe- Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Tak auto wystawione na sprzedaż ale bez ciśnienia jak nie sprzedam a nie oddam za pół darmo to będzie dalej u mnie http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5992425805- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B6 DIVISION
Nowy pomysł na fajny projekt , nie zainwestował jeszcze aż tak dużo to mogę jeszcze sprzedać- B7 Crew
- B6 DIVISION
jak by ktoś coś http://allegro.pl/show_item.php?item=5992425805- B6 DIVISION
http://allegro.pl/audi-a4-b6-modul-podgrzewania-szyby-8e0907133-i5982050620.html nie chce nikt?- gopro hero 4 & gopro hero 4 - różnice
dzięki a powie mi ktoś czy jakaś kamerka gopro ma stabilizację obrazu ?- klamki RS4
- klamki RS4
Panowie potrzebuje numery klamek z RS4 B7 wewnętrznych 4 sztuk , poratuje ktoś ?- A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
co to za końcówki ?- [B6 AMB ] audi ultra sport- DTM recaro,pamiec,el.roleta ,itd...
- [B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
dzięki za info- [B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
ładnie to wyszło, jaki koszt samego malowania felg ? robiłeś to u siebie w CB ?- [B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
ładnie a co było nie tak że regenerowałeś ?- fotel kierowcy
da się to zrobić.- [S4 BBK] - Eska #filmik#. Sprzedam.
kolor na prawdę fajny długo wisiała na allegro a wcześniej dosyć długo stała w komisie koło siedlec. Oby służyła fajny wypasik ale te kratki w błotnikach Nie było skrętnych bixów w b6 koloru bym nie zmieniał bo jest fajny, nietypowy- [B6 AMB ] audi ultra sport- DTM recaro,pamiec,el.roleta ,itd...
Oryginał carbony kosztują tysiaka. Za mniej Ci nikt nie sprzeda- [B6 AMB ] audi ultra sport- DTM recaro,pamiec,el.roleta ,itd...
zwróć uwagę jakie są na allegro , to nie jest oryginalny carbon za te 790 zł. - B6 DIVISION