Treść opublikowana przez jozek726
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w taka pogodę to żadne auto nie było wyjściowe po za Przemka- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
myślałem że zgubiłem bo jak wracałem nie dzwoniła ale jest na swoim miejscu- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dzięki Panowie i do następnego kto nie był niech żałuje- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja na 90 % będę jutro około 12.30 tam też tylko auto będę mail brudne bo to jest kawałek do was [emoji14]- samsung s6 edge plus czy samsung note 4?
ja bym wolał note bo ta ciekna obudowa w s6 strasznie źle się trzyma i przy dłuższym trzymaniu jest kibel straszny, wrzyna się aż w ręce- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siema to jak w tą niedziele ? gdzie się spotykacie dokładnie i o której ? najpierw salon czy to każdy osobno? zostaje 12.30 pip na broniewskiego ?- Guma mocowania zbiorniczka płynu wspomagania
Chyba się zgadza :-) dzięki- Guma mocowania zbiorniczka płynu wspomagania
numer tej gumy bym potrzebował wypadła mi jak montowało zarników i juz jej nie znalazłem :-/ za pomoc z góry dzięki- [ALL B5] Audi S4
niebieski uffff- [ALL B5] Audi S4
jaki kolor wlotów będzie ?- A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
No pomarańczowa to tak średnio ale zobacz jak u mnie przyciemnione wyglądają fajnie takie foto bo innego nie mam- A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Dlaczego pomalowałeś odblaski ? Naleśniki u mnie też są , powiem szczerze że wole recaro- [B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
a jak sie czujesz jak nie musisz juz codzinnie dolewać oleju ? a z kąt wiesz że nie musi ? Jeszcze nic nie wiadomo- Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Są i one , jutro zamontuje Dzięki Tomek- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Elegancko obserwuję co się będzie dalej dziać- B6 DIVISION
Oki dzieki za odp pasek mam wszystko mam ale czyba coś złamane bo nie jestem w stanie tego tam wpiąćnaciepane z GT-I9195 Na koncu taśmy powinien byc cycek to wpięcia w te otwory a idzie kupić sam ten pasek nowy ?- Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
U kogo Fajna czerwona landryna kiedy jakieś ciekawe koło wpadnie? już się rozglądam- B7 Crew
- B5 Battal... co dalej? Tworzymy coś nowego?
Za cienki w uszach jesteś. Bez odbioru bo konwersacje z Tobą nie mam zamiaru.- Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
trojramienna?Nie ma grzanej trojramiennej- Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
$ a jak mam mieć b8 w wersji bieda edyszyn to nie chce po za tym mam też sporo innych wydatków ale później planuje B8- [BWE] 2.0 TFSI quattro S-LINE by grzopi
o już lepiej, widzę prawie wszystkie ale carbon masz z S4 nie RS4 No to sporo brał- [BWE] 2.0 TFSI quattro S-LINE by grzopi
mi się foty nie pokazują wszystkie , ile brał tego oleju że zrobiłeś remont ?- Jaka opona na 18'
Pisz do WANDEJ on to profesjonalista , doradzi i kupisz u niego w bardzo dobrej cenie - Meetingi Kujawsko-Pomorskie