Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jozek726

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jozek726

  1. w taka pogodę to żadne auto nie było wyjściowe po za Przemka
  2. myślałem że zgubiłem bo jak wracałem nie dzwoniła ale jest na swoim miejscu
  3. Dzięki Panowie i do następnego kto nie był niech żałuje
  4. Ja na 90 % będę jutro około 12.30 tam też tylko auto będę mail brudne bo to jest kawałek do was [emoji14]
  5. ja bym wolał note bo ta ciekna obudowa w s6 strasznie źle się trzyma i przy dłuższym trzymaniu jest kibel straszny, wrzyna się aż w ręce
  6. Siema to jak w tą niedziele ? gdzie się spotykacie dokładnie i o której ? najpierw salon czy to każdy osobno? zostaje 12.30 pip na broniewskiego ?
  7. Chyba się zgadza :-) dzięki
  8. numer tej gumy bym potrzebował wypadła mi jak montowało zarników i juz jej nie znalazłem :-/ za pomoc z góry dzięki
  9. niebieski uffff
  10. jaki kolor wlotów będzie ?
  11. No pomarańczowa to tak średnio ale zobacz jak u mnie przyciemnione wyglądają fajnie takie foto bo innego nie mam
  12. Dlaczego pomalowałeś odblaski ? Naleśniki u mnie też są , powiem szczerze że wole recaro
  13. a jak sie czujesz jak nie musisz juz codzinnie dolewać oleju ? a z kąt wiesz że nie musi ? Jeszcze nic nie wiadomo
  14. Są i one , jutro zamontuje Dzięki Tomek
  15. Elegancko obserwuję co się będzie dalej dziać
  16. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oki dzieki za odp pasek mam wszystko mam ale czyba coś złamane bo nie jestem w stanie tego tam wpiąćnaciepane z GT-I9195 Na koncu taśmy powinien byc cycek to wpięcia w te otwory a idzie kupić sam ten pasek nowy ?
  17. U kogo Fajna czerwona landryna kiedy jakieś ciekawe koło wpadnie? już się rozglądam
  18. jozek726 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tylnie lampy w b7 wykrecamy jak w b6 ?
  19. Za cienki w uszach jesteś. Bez odbioru bo konwersacje z Tobą nie mam zamiaru.
  20. trojramienna?Nie ma grzanej trojramiennej
  21. $ a jak mam mieć b8 w wersji bieda edyszyn to nie chce po za tym mam też sporo innych wydatków ale później planuje B8
  22. o już lepiej, widzę prawie wszystkie ale carbon masz z S4 nie RS4 No to sporo brał
  23. mi się foty nie pokazują wszystkie , ile brał tego oleju że zrobiłeś remont ?
  24. Pisz do WANDEJ on to profesjonalista , doradzi i kupisz u niego w bardzo dobrej cenie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.