Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jozek726

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jozek726

  1. jozek726 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie grill z RS4 pasuje p&p do B7 ? i od czego są te kółka - okrągłe dziury obok tablicy rejestracyjnej ?
  2. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak ściągnąć ta listwę z tylnego zderzaka ?
  3. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :-) przyjdzie czas ;-)
  4. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ile kosztuje McDonald's w tylnie kanapę ?
  5. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zderzak s4 avant bez PDC na sprzedaż na szybko za 799 jak co PW
  6. tak jak w temacie , ma to jakiś numer w ogóle ? Idzie to kupić w ASO ?
  7. dzięki
  8. Po czym to stwierdzasz ?
  9. potrzebuje numer popielniczki black piano , najlepiej sama górę żeby kupić bo wtedy taniej jest
  10. jozek726 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    dzięki za info
  11. jozek726 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Różni się dokłada tylnego zderzaka s4 a s-line ? jak tak jakieś foto poglądowe macie ?
  12. Silnik z tego co wiem był zimny
  13. Ty mi film obiecałeś jak szyba grzeje W b7 tez jest opcja podgrzewanej szyby?
  14. Proszę osoby które posiadają taki silnik o opinie jak jak właśnie ten chodzi , bo ja nie zbyt się znam , z góry bardzo dziękuję https://youtu.be/Q3S4EraGMkg
  15. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a tył ?
  16. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    BEX jakie ma hamulce ? 320 / 288 ?
  17. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ktoś tu jeszcze reza B6 ? Mam ciekawe graty na sprzedaż, przyciski memo, panel grzania tyłu, lustro z kompasem, daszki home link, wzmacniacz sedan. Ktoś coś chce za nim powystawiam ? jak coś ktoś to PW
  18. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    2012 Bridgestone BLIZZAK LM-25 bieżnik 7mm może nawet ciut wiecej. Cena nie wiem dokładnie powiedzmy 1099 zł Oczywiście 4 sztuki wszystkie te same
  19. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Same opony mam
  20. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam taką kratkę jak chcesz za 30 pln Ktoś chętny na zimowki ? Mam bardzo ładne 225/40 r 18 , bieżnika z 7mm i rocznik 12
  21. Ma kasy jak lodu, pewnie to młodego zabawki bo ojciec , właściciel tego wszystkiego zmarł w ostatnim czasie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.