Treść opublikowana przez jozek726
-
[B7 BGB] 2.0 TFSI quattro by IroN_87
maluj, ja sam będę malował też
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
http://allegro.pl/d1s-prime-5000k-zarowka-xenon-ksenon-35w-85v-f-vat-i5305190821.html chłopaki polecali jeszcze coś takiego
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
No hamer ma 4850 bo ja potrzebuje d1s są jeszcze 5500k ale osram i dużo droższe Tom mi się nie spieszy i tak jak coś będę zamawiał to dopiero po niedzieli
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
A masz foto jak świecą Ci ? Odblaski mam z przodu przyciemnione a oryginalnie to pomarańczowe
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
a barwa ?
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
jakie żarniki kupiłeś ?
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
już wcześniej miałem wrażenie że świeci coś w czerwony ale dziś się okazało że faktycznie zaczęło świecić typowo czerwony
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Dziś taka stacja
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
- Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Jak juz będę kupował to coś z wyższej półki- Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Oj tak jest plan na recaro za jakiś czas ale to odległe plany na razie [emoji6]- Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Wina quattro i pełnego zbiornik paliwa jest w planie gwint także tego- Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
felga oryginał Audi DTM aktualnie zimówka- 2,0TFSI - apetyt na paliwo, opinie silnik, skrzynia itd
Mi pali w mieście około 13 litrów, wiadomo że jak mu będziesz cisnąć od świateł do świateł to spali Ci więcej. Quattro + tiptronic. Przy kupnie zwracasz największą uwagę na łańcuch zmiennych faz rozrządu no i spalanie oleju ale to spalanie nie powinno być tragiczne Wiadomo TFSI to nie założysz gazu. A tak to użytkuję od jakiegoś czasu i jestem zadowolony, po za tym że muszę wymienić łańcuch to jest ok a koszt wymiany to jakieś 1,5 tyś- Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Wpadły nowe listwy S4 na razie taki kolor, docelowo pójdą w czerwony- B6 DIVISION
Biggman miał takie kostki. A czemu Ci się wskazówki na biało nie podswieltaja ?- B6 DIVISION
Jak się wyciąga wskazówki z licznika ? Bo nie chce nic urwać ?- [RS4 B7] back in black str.5 :)
ramki na czarne chcesz wymieniać ?- A4 B8 2015 1.8 TFSI - S-Line Sport Edition Plus - Competition Plus - Misanorot Perleffekt
ładaaaaa kolor- [B7 BGB] 2.0 TFSI quattro by IroN_87
listwy bym pomalował w kolor- Ibis white A5 8T sportback 3.0TDI S-Tronic 315PS 632Nm
Petarda wypas fajny- Auto nie odpala po wyjęciu zegarów
rozkodował się- Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
to czym sie roznia te silniki b7 i b8? sorry za wtracenie Jozek auto oczywiscie super;D marzylo mi sie czerwone b7, jeszcze w takim wypasie pozdrawiam:) Różnią się sporo , w B8 te silniki spalają więcej oleju niż paliwa ( np. 1 litr na 1000 km ) . Trzeba zrobić konkretny remont tzw STAGE II. Tu masz więcej, poczytaj W b7 nie ma takiego problemu http://a4-klub.pl/index.php?/topic/281311-panika-olejowa-bierze-olej-20-tfsi/page-1 - Individual avant vol. III B7 USA by jozek726