Treść opublikowana przez jozek726
-
B8 TrOOOOp
http://allegro.pl/kabel-przejsciowka-jack-3-5mm-aux-na-usb-otg-host-i5442790333.html Jak dam taką przejściówkę będzie chodzić mi usb ?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
- B8 TrOOOOp
Kolega, widzę, ostro wziął się za rezanie Rzuć okiem: http://audienthusiasts.com/Project_GBCooler.html Oj ja juz rezam i rezam [emoji6] tylko teraz b8 [emoji41] Dzięki [emoji106]- B8 TrOOOOp
Ma ktoś pod ręką numerki do gratow żeby zrobić klimatyzowany schowek ?- "plastiki" osłony silnika
to nie jest to o co mi chodzi , chodzi mi o ten czarny duży plastik z prawej strony- "plastiki" osłony silnika
Pomoże ktoś z numerkami, potrzebuje te 2 części, ta z lewej to pewnie taka gąbka tak ? a z prawej to plastikowa nakładka ? sorry miałem tylko takie foto ale widać o co chodzi wygłuszenie mam : 03L103954- Jakiej firmy szyba przednia?
- Błąd keyless ?
a ja mam dzięki za odpowiedz- Błąd keyless ?
Dzięki Panowie , skasowałem błąd ale pomogło to dosłownie za 3-4 otwarcia i dalej nie działa, wymiana czujnika na pewno pomoże Panowie a to widać czy klamka jest kompletna z keylesem ? http://allegro.pl/a4-b8-8k0-12r-klamka-drzwi-prawy-tyl-i5848697802.html#thumb/2- Jakiej firmy szyba przednia?
Czy w b8 występowały grzane przednie szyby ?- Zegar radiowy w liczniku
A trzeba zdjąć zderzak całkowicie ?- Błąd keyless ?
to czujnik w klamce na 100 % wszystkie są takie same musisz wyjąc i sprawdzić ,na pewno masz czujnik w silikonie i sylikon pęk ,możesz kupić na allegro za 240 czujnik continentala ,bądź wysuszyć swój silikonowy dobrze i zabezpieczyć go sylikonem np.sanitarnym A możesz mi podesłać link do tego czujnika ? Dzięki WRC [emoji106]- Błąd keyless ?
Nie działa mi keyless. Po podłączeniu kompa wyszło takie oto coś. Winny jest czujnik w klamce tak ? Jaki on ma numer ? Bo rozumiem ze różnica między klamkami jest na pewno ?- Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
Mam oto takie lusterko z asystentem pasa ruchu : chciałbym wpiąć pod niego kamerkę samochodową mio i pytanko, pin 1 to + a 2 to masa ?- B8 TrOOOOp
dzięki ale chyba nie jechałeś b8 bo bym na pewno widział- B8 TrOOOOp
Wczoraj widziałem ładna a4 w Twoim mieście na srebrnych alusach wzór rs4 b7. Twoja? To by się zgadzało [emoji41]- A4 B8 Avant Lift Quattro - Cz II -215PS 460Nm By Dynosoft
Zapowiada się ciekawie , czekamy na foty- B8 TrOOOOp
[emoji41] [emoji41] [emoji41]- B8 TrOOOOp
Tak jak w profilu- B8 TrOOOOp
Ja osobiście wolałem dołożyć z 5 -7 tyś do auta i mam w nim można powiedzieć wszystko , same stołki z pamięcią co mam są tyle warte co dołożyłem. A gdzie b&o , webasto , aktywny tempomat ACC ,line assist o quattro czy klimie 3 strefowej już w ogóle nie wspominając. Także warto dołożyć przy zakupie niż potem dokładać osobno. Co prawda takich aut jest bardzo mało ale idzie kupić.- Nagrywanie DVD dla MMI 3G HIGH
WRC ale zobacz koledze śmiga z karty pamięci A on ma 3G+ to dlatego- Nagrywanie DVD dla MMI 3G HIGH
kurcze nagrałem sobie ściągnięty z YT klip, skonwertowałem na AVI i wrzuciłem na kartę pamięci, nie widzi klipów ? Dlaczego to ? wcześniej jak był normalny klip w formacie MP3 to tylko widziało sam utwór co robię źle ?- B8 TrOOOOp
A możesz mi dokładnie powiedzieć gdzie ? O ot dobrze bo myślałem że coś nie źle chodzi u mnie- B8 TrOOOOp
Panowie mam pytanko, czy idzie jakoś wyłączyć opcję składania lusterek z pilota ? I czy składają Wam się oby dwa usterka równo, w tym samym czasie ?- B8 TrOOOOp
mówiłem już 15 razy przyjedz zobacz.. to nieeee.. Przyjadę to się zdziwisz - B8 TrOOOOp