Treść opublikowana przez jozek726
-
Wakacje 2016 - Albania
Samolotem to nie jest to , nie ma takiej frajdy po za tym chcemy przejechać ta przełęcz llagara; )
-
Biały Avant s-line, quattro
kolor robi robotę
-
B8 TrOOOOp
Tak już wiem , dogadane z nim
-
B8 TrOOOOp
dzięki, tak są takie same
-
B8 TrOOOOp
Dzięki o proszę nie taki tani ten moduł moduł jest pewnie bez wtyczki do niego ?
-
B8 TrOOOOp
A porzucisz mi dokładnie jaki to jest moduł z tej strony ? bo nigdzie nie mogę znaleźć
-
B8 TrOOOOp
Dzięki, tzn otwiera się z kluczyka i zamyka się z kluczyka dobrze rozumiem, jak jest ten moduł ? Bez modułu otwiera się z kluczyka ale nie zamyka się z kluczyka ?
-
B8 TrOOOOp
Panowie do czego jest potrzebny ten moduł z Kufatec przy montażu el. klapy ?
-
Montaż elektrycznej klapy bagażnika w Audi A4 B8 Avant 2008-2012
Kupię gdzieś wiązkę do klapy ? a może ktoś robi takie wiązki gotowe i sprzedaje ?
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
kasowani inspekcji na liczniku tylko kompem ? wiem że w mmi coś tam można zrobić, zrobiłem ale na liczniku dalej jest inspekcja
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Kto wie czy lampy tym z allroada są takie same ?
-
AUDI A4 2.7 td S4 FL BIAŁAS
moja taka zwykła
-
AUDI A4 2.7 td S4 FL BIAŁAS
Myślałem że to może Twoja żona na zakupy wpadła, tylko że jak już wyjeżdżałem auta nie było Zawsze można się zgadać , nie ma problemu
-
B8 TrOOOOp
Panowie antena radiowa co siedzi w B8 jest to : 8K0919145A ?
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
U mnie klocki na 100 % nie
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
Na pewno ? Ogólnie na skreconych kołach jest wszystko ok. I jest to taki metaliczny dźwięk.
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
No dobra Panowie ale taka sytuacja , prawe koło, wjadę na krawężnik 5 cm z prędkością 10-15 km na godzinę jest stuknięcie, ruszam do tyłu, lekkie przyhamowanie jest stuknięcie, zaobserwowałem właśnie te 2 przypadki w którym mi puknie w prawym kole (pasażer) może to być właśnie ten luz półosi ? Dodam że żadnego luzu w zawieszeniu nie ma.
-
AUDI A4 2.7 td S4 FL BIAŁAS
- B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
Gipson chcesz sam mieszek kupić ?- A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Masz może numery tego wszystkiego ? nigdzie nie ma żadnego wątku- Wakacje 2016 - Albania
dzięki Panowie za info , nikt nie jest chętny na taki wypad ?- B6 DIVISION
kto sprzedawał znaczki quattro na grill te duże ?