Treść opublikowana przez jozek726
-
A4B8 mmi3g+Sim,B&O,ADS,
ładnie to Ci siądzie
-
B8 TrOOOOp
ktoś szukał : http://allegro.pl/audi-a4-b8-mata-grzewcza-8k0963557m-i5875652368.html
-
B8 TrOOOOp
No jak to co, High 3G+ jak już coś zmieniać
-
B8 TrOOOOp
pomoże ktoś ? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/377718-numer-kostki/
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
może ktoś ma ? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/377674-przycisk-otwierania-tylnej-kalpy-w-boczek/
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Bartek NAJlpeszego
-
Individual avant vol. IV by jozek726 NA SPRZEDAŻ
Dzięki Tak spas wyposażenia w środku tak jak widać, co prawda na pewno coś dołożę, obiecuję że będzie to ze smaczkiem O:K) Czekamy wiecej zdjec! Podejrzylam ze el. klapa wkrotce wpadnie) Graty już leżą i czekają na montaż
-
Individual avant vol. IV by jozek726 NA SPRZEDAŻ
Dzięki Tak spas wyposażenia w środku tak jak widać, co prawda na pewno coś dołożę, obiecuję że będzie to ze smaczkiem
-
Audi A4 Avant CGLC aka Aduś
fajny wypasik
-
Individual avant vol. IV by jozek726 NA SPRZEDAŻ
mam chromowe
-
B8 TrOOOOp
Nie mów, że chcesz to na auto nakleić? A no tak myślałem sobie
-
Individual avant vol. IV by jozek726 NA SPRZEDAŻ
zima na aucie
-
B8 TrOOOOp
jaka wielkość naklejki na tylne drzwi "quattro" powinna być ? 20 cm ?
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
To lotnisko jest otwarte 24h i nikt tego nie pilnuje?Zgadza się
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja tam jestem elastyczny, mogę podlecieć
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Naparzać 240 km żeby trochę bokiem polatać to mi sie nie widzi BTW spadaj sobie na pomorskie pogaduchy Daj lepszą miejscówkę cwaniaczku
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nie wiem , można się umówić np w borsku
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jak by nawaliło śniegu można się spotkać w jakimś fajnym miejscu żeby podriftować
-
B8 TrOOOOp
Dzięki za jakieś wiadomości , ja to już w ogóle się na tym nie znam :/
-
B8 TrOOOOp
Panowie do czego służy gruszka od turbiny ? Jakie są objawy jak jest uszkodzona ?
-
termostat
Panowie potrzebuje numerek termostatu do A4 B8 CAHA , pomoże ktoś ?