Treść opublikowana przez jozek726
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Bardzo długo mi w LEDzie przeskakuje piosenka ? czym to może być spowodowane, karta do bani ?
-
B6 DIVISION
zupełnie się z Tobą zgadzam aczkolwiek za Twoją 25 bym dał od razu
-
B6 DIVISION
1. To moje byłe auto, z ceną oszalał ;) miał już ją za 36 wystawione i nie sprzedał , pewnie nie sprzeda :D 2. szukam tdi , chociaż sztuka była ładna , sprzedana już 3. Ciekawe auto , na chwile obecną za drogie na to co sobą reprezentuje wyposażenie ;) śledzę olx i resztę portali randkowych ale jakoś bez szału ;)
-
B6 DIVISION
Panowie szukam A4 b6 AVF , mile widziany s-line, quattro. Jak by ktoś wiedział o czymś ciekawym dajcie znać na PW. Będę wdzięczny ?
-
B6 DIVISION
kogo polecacie do swapu skrzyni multi na manual ? pacjent AVF
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Panowie jaka musi być przejściówka ze zwykłego radia na RNSe ?
-
B6 DIVISION
Panowie przejściówka ze zwykłego radia na RNS-e , może ktoś podrzucić jaka ma być ?
-
[AVF] A4 B6 Avant S-line Plus - Sprzedane
Perfekcja, to co lubię najbardziej super autko
-
B8 TrOOOOp
bo mam 20 szutk , oddam za 40 zł jak by ktoś chciał
-
B8 TrOOOOp
Panowie spinki tapicerki drzwi w jakich cenach nowe są ?
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
dzięki za MEGA pomoc !
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
wiec jaka najlepsza wersja jak okażę się że napinacz do wymiany ? ?
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
https://allegro.pl/nowy-oryginalny-napinacz-058109088h-1-8-1-8t-20v-i6784740098.html myślicie że to na pewno oryginał i warto kupić ? albo cały zestaw tu : https://allegro.pl/zestaw-napinacz-lancuch-uszczelki-audi-vw-1-8t-ory-i6784740115.html co myślicie ?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
tzn ? jakie to są z zegarem radiowym ?
-
B6 DIVISION
Panowi każde b6 powinno mieć przy zegarach "palemkę" ?
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
witam. Panowie jest ktoś z Legnicy i by miał chwilę żeby podjechać mi rzucić okiem na auto, oczywiście nie za darmo ja mam całą polskie do przejechania
-
B6 DIVISION
Panowie jest jakaś metoda na odblokowanie podłokietnika tył ? kurde zablokował się i nie idzie go ściągnąć ?
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Bardzo ładne auto, to nie czasem ten egzemplarz co był uderzony w dupkę ? Po za tym ten avus wygląda staro , dał bym avusa III od razu lepiej by było , no i jak dla mnie ten tylny zderzak porażka
-
Audi A4 1.8T Avant "S4" misano red
piękna szkoda że nie quattro
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Witam, Panowie czemu w RNS piosenki , np set który ma 30 minut zaczyna się zawsze od początku po wyjściu z auta i wejściu ponownie ?- B6 DIVISION
Panowie jest ktoś kto by mógł mi obejrzeć autko w Bielsku Białej ?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witam , Paniewie jest ktoś kto by mógł mi obejrzeć autko w bielsku -białej ?- B7 Crew
- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z