Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jozek726

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jozek726

  1. Aż jestem ciekawy co tam jeszcze upchniesz
  2. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Spadaj [emoji14]
  3. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie mogę prosić o lajka pod napisem "I love you za lidera I ligi" https://www.facebook.com/MKS-Chojniczanka-1930-Chojnice-513654538685699/?fref=ts
  4. jozek726 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Chce ktoś panel klimy z polifta przeprogramowany do przedlifta ?
  5. szacun
  6. Furka kozak , heble i kolor robi robotę Dobrze że to nie były wtryski oby bezawaryjnie
  7. jozek726 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie czy dwumas który jest do wymiany może stukać na zimnym silniku ?
  8. na tył mam etui ale na przód przydało by mi się coś. Wolał bym jakieś szkło
  9. Kurde szkoda że nie masz, kiedy będziesz miał ? ta moja folia to trzyma się do d*py No to oczywistość że etui mam ,tylko że folia musi być koniecznie Ale nie widzę tam jakiegoś takiego szkła
  10. Po nabyciu nowego telefonu chciałem się zaopatrzyć w szkło pancerne , tak więc przeczesałem trochę allegro i nie mogłem się zdecydować, wybór jednak padł na : http://allegro.pl/szklo-nano-folia-curved-samsung-galaxy-s7-edge-i6080709732.html?snapshot=MjAxNi0xMS0yOVQyMToyODo0Mlo7YnV5ZXI7NTAzYTFiYjI1NDdmMjVkYTg0ZWEzMTBmZTYyYjRhZWVkMGJjZWU0YzY2NTI2OTEwZDVkNTg4ODZkMWEwYjk2OQ== Chyba najgorsze wydane złotówki w moim życiu , mam wrażenie że koło szkła to nigdy nie leżało , naklejenie tego graniczy z cudem a o trzymaniu się na zaokrągleniach nie wspomnę , masakra. Może jest ktoś na forum kto kupił porządne "szkło" i jest mi w stanie polecić coś dobrego , co nie będzie odstawać na zaokrągleniach. z góry dzięki
  11. u mnie poprzedni automat był a latał po śniegu bardzo fajnie, ale trochę wprawy trzeba było
  12. A nie chciałem robić dymu , ale uważam że foto i tak pierwsza liga bo ma klimat Co nie zmienia faktu że nikogo nie obraża to foto itd. a że widać jedno imię i nazwisko to można za tą osobę zmówić "wieczny odpoczynek" i tyle w temacie ale szanuję też zdanie innych.
  13. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pytanko, czy łożysko koła może raz szumieć raz nie ? Czy jak już szumi to cały czas ?
  14. Dokładnie 345 zimmermanna juz te nawiercane
  15. Do el. Klapy Przód s4 siedzi na aucie , od razu zaczęło hamować foto takie poglądowe na szybko
  16. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chyba tak ale głowy nie dam sobie uciąć
  17. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dziękówka za zdanie
  18. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wygląda ok nie lepiej podjechać do sklepu? Lub N me.pl zamówić?Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka tu masz raty 0% i tylko dlatego myślę o zakupię przez allegro Wygląda na to że tak: Właścicielem konta Me_pl i Sprzedającym jest TERG S.A. z siedzibą w Złotowie, przy ul. Za Dworcem 1d, zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym – Rejestrze Przedsiębiorców pod nr KRS0000427063 Organ, który zarejestrował działalność gospodarczą Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Spółka posiada kapitał zakładowy w wysokości 37 000 000 zł, NIP Nr 767-10-04-218 Regon 570217011 Jak wejdziesz na stronkę me.pl i kontakt będzie podany ten sam adres i nazwa spółki - TERG S.A. czyli było by w porządku, bo numer kontaktowy mają też taki sam jak na stronie producenta , jutro jeszcze zadzwonię i się zapytam , będę spał spokojnie
  19. telefon z androidem : http://allegro.pl/show_item.php?item=6612423726&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62 a orientuje się ktoś czy to jest oficjalna strona media ?
  20. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://allegro.pl/show_item.php?item=6612423726&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62 Orientuję się ktoś czy to jest oficjalna strona media ?
  21. Na innym portalu randkowym mówiłem Ci że jest elegancko no i wypasik kox ale ta Twoja zima to średnio mi leży

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.