Treść opublikowana przez jozek726
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Aż jestem ciekawy co tam jeszcze upchniesz
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Panowie mogę prosić o lajka pod napisem "I love you za lidera I ligi" https://www.facebook.com/MKS-Chojniczanka-1930-Chojnice-513654538685699/?fref=ts
-
B8 TrOOOOp
Chce ktoś panel klimy z polifta przeprogramowany do przedlifta ?
- Dupowóz S4 b6
-
Individual avant vol. IV by jozek726 NA SPRZEDAŻ
Lotnisko
-
Individual avant vol. IV by jozek726 NA SPRZEDAŻ
Polatane vol I
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Furka kozak , heble i kolor robi robotę Dobrze że to nie były wtryski oby bezawaryjnie
-
B8 TrOOOOp
Panowie czy dwumas który jest do wymiany może stukać na zimnym silniku ?
-
S7 EDGE a "szkło" , przestroga
na tył mam etui ale na przód przydało by mi się coś. Wolał bym jakieś szkło
-
S7 EDGE a "szkło" , przestroga
Kurde szkoda że nie masz, kiedy będziesz miał ? ta moja folia to trzyma się do d*py No to oczywistość że etui mam ,tylko że folia musi być koniecznie Ale nie widzę tam jakiegoś takiego szkła
-
S7 EDGE a "szkło" , przestroga
Po nabyciu nowego telefonu chciałem się zaopatrzyć w szkło pancerne , tak więc przeczesałem trochę allegro i nie mogłem się zdecydować, wybór jednak padł na : http://allegro.pl/szklo-nano-folia-curved-samsung-galaxy-s7-edge-i6080709732.html?snapshot=MjAxNi0xMS0yOVQyMToyODo0Mlo7YnV5ZXI7NTAzYTFiYjI1NDdmMjVkYTg0ZWEzMTBmZTYyYjRhZWVkMGJjZWU0YzY2NTI2OTEwZDVkNTg4ODZkMWEwYjk2OQ== Chyba najgorsze wydane złotówki w moim życiu , mam wrażenie że koło szkła to nigdy nie leżało , naklejenie tego graniczy z cudem a o trzymaniu się na zaokrągleniach nie wspomnę , masakra. Może jest ktoś na forum kto kupił porządne "szkło" i jest mi w stanie polecić coś dobrego , co nie będzie odstawać na zaokrągleniach. z góry dzięki
-
Individual avant vol. IV by jozek726 NA SPRZEDAŻ
u mnie poprzedni automat był a latał po śniegu bardzo fajnie, ale trochę wprawy trzeba było
-
Individual avant vol. IV by jozek726 NA SPRZEDAŻ
A nie chciałem robić dymu , ale uważam że foto i tak pierwsza liga bo ma klimat Co nie zmienia faktu że nikogo nie obraża to foto itd. a że widać jedno imię i nazwisko to można za tą osobę zmówić "wieczny odpoczynek" i tyle w temacie ale szanuję też zdanie innych.
-
Individual avant vol. IV by jozek726 NA SPRZEDAŻ
- Individual avant vol. IV by jozek726 NA SPRZEDAŻ
wygasło- B6 DIVISION
Pytanko, czy łożysko koła może raz szumieć raz nie ? Czy jak już szumi to cały czas ?- Individual avant vol. IV by jozek726 NA SPRZEDAŻ
Dokładnie 345 zimmermanna juz te nawiercane- Individual avant vol. IV by jozek726 NA SPRZEDAŻ
Do el. Klapy Przód s4 siedzi na aucie , od razu zaczęło hamować foto takie poglądowe na szybko- B6 DIVISION
chyba tak ale głowy nie dam sobie uciąć- B6 DIVISION
dziękówka za zdanie- B6 DIVISION
Wygląda ok nie lepiej podjechać do sklepu? Lub N me.pl zamówić?Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka tu masz raty 0% i tylko dlatego myślę o zakupię przez allegro Wygląda na to że tak: Właścicielem konta Me_pl i Sprzedającym jest TERG S.A. z siedzibą w Złotowie, przy ul. Za Dworcem 1d, zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym – Rejestrze Przedsiębiorców pod nr KRS0000427063 Organ, który zarejestrował działalność gospodarczą Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Spółka posiada kapitał zakładowy w wysokości 37 000 000 zł, NIP Nr 767-10-04-218 Regon 570217011 Jak wejdziesz na stronkę me.pl i kontakt będzie podany ten sam adres i nazwa spółki - TERG S.A. czyli było by w porządku, bo numer kontaktowy mają też taki sam jak na stronie producenta , jutro jeszcze zadzwonię i się zapytam , będę spał spokojnie- System operacyjny Android
telefon z androidem : http://allegro.pl/show_item.php?item=6612423726&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62 a orientuje się ktoś czy to jest oficjalna strona media ?- B6 DIVISION
http://allegro.pl/show_item.php?item=6612423726&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62 Orientuję się ktoś czy to jest oficjalna strona media ?- [A4B8 CDNC] Seiko - Monzasilver Family Wagon
Na innym portalu randkowym mówiłem Ci że jest elegancko no i wypasik kox ale ta Twoja zima to średnio mi leży - Individual avant vol. IV by jozek726 NA SPRZEDAŻ