Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jozek726

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jozek726

  1. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kurfa ten kolor
  2. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://olx.pl/oferta/audi-a4-b6-sedan-w-pakiecie-s4-gwint-18-8-5j-bixy-CID5-ID91Yeb.html#72d6b339aa
  3. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  4. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://allegro.pl/subaru-impreza-spec-c-type-ra-2004-tylko-300szt-i5161427919.html szkoda że kierownica nie po tej stronie
  5. trzymam za słowo, jazda autem bez dachu bezecna , paczy do góry a tu niebo
  6. Dzięki No kolor jest taki fekowy że szkoda gadać Wojtek no mogło by być ciekawie, tylko taka oklepana trochę ta felga
  7. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  8. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  9. Piękne auto a jazda cabrio bezcenna
  10. Panowie dzięki za spota i za frekwencję
  11. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  12. A co to za różnica ile ma ? To temat ile ma się przebiegu? Jedni mogą mieć 150 tys i tak rozwalony fotel z racji tego że nie są szczupli , robią bardzo małe trasy i często wychodzą. Kwestia indywidualna.
  13. No i fajnie Kto może niech wpada
  14. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  15. To jest nas 4 na razie
  16. To 14 pod HSW kto jeszcze będzie ?
  17. Jak chcecie to wpadnę tylko konkretna godzina musiała by zapaść
  18. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładnie to jest co innego. Mam 2 sztuki tego jak co.
  19. A to chyba wiem gdzie to Tesco jest Wladi nie chcesz mojego auta zobaczyć i się podjarać ?
  20. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Skoro sam się cisniesz do kolby to niech stracę
  21. 14 ? tam pod hala ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.