Treść opublikowana przez zawi
-
[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
A masz moze numery tych wtyczek i pinow?To bardzo bylbym wdzieczny
-
[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
Mam takie pytanie,jak montowales podswietlany kubek i wizytownik to dokupowales wtyczki czy podlaczles jakos inaczej?
-
[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
Moglbys podac numerki tego wszystkiego?Z gory dziekuje
- B7 Crew
- B7 Crew
-
[ALL B7] Moja A4,fotki z nowymi kolkami:-)))
Eibah teraz wspolpracuje z bilsteinem i to jest zestaw bilstein B12,to znaczy amortyzatory bilstein b8(gazowe)plus sprezyny i tu do wybory masz pro-kit lub sportline
-
[ALL B7] Moja A4,fotki z nowymi kolkami:-)))
Kupowalem w polsce na alledrogo :decayed:zderzak z grilem hallogenami,kratkami i zaslepkami kosztowal mnie 2100 z przesylka prawie 800 zl spryski(bo stare nie pasuja),ramka pod tablice bo byla blenda,kierownica powietrza(ktora jak sie okazalo nie pasowala bo moj intelquller ma inne zaczepy i trzabylo docinac ta stara )i malowanie,dlatego wyszla taka cena [br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 11:12_________________________________________________Pytanko do ekspertow,czy ten zawias jest warty tej ceny? KIT BILSTEIN B8+MOLLE PRO-KIT AUDI A4 8E Berlina 2.0TDI | eBay ---------- Post dopisany 06-07-2012 at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany 09-09-2011 at 12:59 ---------- Wczoraj doszly nowe czesci do mojej b7-ki Bedzie jeszcze kompletne sprzeglo z dwumasem oraz zuzyte czesci zawieszenia i moze wpadnie stabilizator przedni od rs4,jak starczy kasiorki ---------- Post dopisany 09-09-2012 at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany 06-07-2012 at 12:25 ---------- Chcialbym uaktualnic posta i tak w pierwszej kolejnosci do autka wpadly nowe tarcze i klocki hamulcowe,zawieszenie bilstein B12,kompletne sprzeglo z dwumasem,zostaly takrze wymienione wszystkie filtry i olej i jak narazie po 2tys km wszystko bangla,a ponizej dodaje fotki na nowym zawieszeniu
-
Sprzeglo od BRD
Ale trzeba cos przerabiac czy pasuje P&P,oczywisci z dwumasem
-
Sprzeglo od BRD
Mam takie pytanko czy pasuje sprzeglo od silnika BRD do BRE,gdyz za nidlugo bede wymienial sprzeglo,a w przyszlosci chcialbym zrobic program i czy orginalne sprzeglo od BRE wytrzyma zwiekszenie mocy silnika?
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Akjam co to za kolorek tych zaciskow? ---------- Post dopisany at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany at 11:20 ---------- Akjam co to za kolorek tych zaciskow?
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
No dokladnie gosciu was bierze pod wlos :gwizdanie:Chociaz owiewki na szybe i pseudo antene to sam wymodzil :polew:bo na pierwszych zdjeciach tego nie bylo
-
[ALL B7] Moja A4,fotki z nowymi kolkami:-)))
Koszt zderzaka to 3200 na gotowo [br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 10:01_________________________________________________ Na zywo nie jest tak zle,bo fotki tego nie oddaja,ale jak sie obnizy to efekt bedzie porazajacy
-
[ALL B7] Moja A4,fotki z nowymi kolkami:-)))
Dzieki za ostrzezenie
-
[ALL B7] Moja A4,fotki z nowymi kolkami:-)))
No i po prawie rocznej przerwie wypadaloby odgrzac kotleta :rolleyes:A mianowicie na autko wskoczyl tylni stabilizator od rs4,ledy w postojowki i zderzaczek s-line,a niedlugo bedzie gleba -30mm i listwy od s4 .Zastanawiam sie jeszcze na lusterkami od rs4 ale to w przyszlosci jak bedzie kasa :> Kilka fotek z nowym zderzaczkiem
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
Wystarczy dorzucic rezystorki i problem z glowy
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
No super wyglada,ja w niedziele widzialem s4 b8 w kolorze khaki mat tez niezle wygladala i nawet walnolem fotki
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
Prosze http://moto.allegro.pl/audi-a4-dtm-spojler-i1605177688.html
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Komplet nakladek bez podstopnicy ma nr 8E1 064 200,a z podstopnica 8E1 064 205,oczywiscie te nakladki sa do manuala
-
[ALL B7] Moja A4,fotki z nowymi kolkami:-)))
Co myslicie o takim modzie http://www.subito.it/accessori-auto/sedili-recaro-a4-s4-savona-21040669.htm
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
Part number: 1ML805903 Dzieki i zycze bezawaryjnej jazdy
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
Furka ladnusia i mody niczego sobie :kox:A wiesz moze jaki ta dokladka od cupry ma numer?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Pisałeś mi na gg, że 6 tyś. :gwizdanie: Wynikałoby z tego, że ma jakieś 100 gier i to wszystkie "NAJ". No, ale dobra nie wiedziałem, że jest tyle top gier.. Biorąc pod uwagę, żę dopiero zacząłeś grać - to zanim przelecisz przez wszystkie tytuły w które warto pograć to te, w które są teraz po 200zł będą kosztować już 40 zł. Więc nie przesadzajmy - gry nie są takie drogie Watpie w to,jak chcesz kupic jakas nowa gierke w itali to musisz zaplacic jakies 50-60 euro,to znaczy zeby wydac 6 tys zl na gry wystarczy kupic jakies 25 gierek a nie sto :gwizdanie: [br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 12:25_________________________________________________ nie radzę. sony już zapowiedziało że będzie banować spiracone konsole słuchaj , Sony w swojej historii zapowiedziało i nie wykonało juz tylu spraw , ze moim zdaniem nie ma sie czym martwić też jestem tego zdania a jak niby sprawdzą że mam spiraconą??? Przecież nikt mi nie każe się z netem łączyć No chyba,ze chcesz sciagnac jakas aktualizacje i wtedy cie beda mieli,lub gdy kupisz nowa wersie nfs zeby dostac bonusy musisz sie zalogowac.Jednym slowem najlepiej kupowac tylko orginaly wszystko chodzi jak talala i dodatkowo masz jeszcze aktualizacje systemu
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Dlaczego nie,juz widzialem gdzies ogloszenie a4 cabrio z scietom kierownica w kolorze szarym :gwizdanie:mysle ze jak poszukasz to znajdziesz
-
B7 Regiment, army, corps, mafia?? ;]
A moze by tak ESKADRA B7
-
[ALL B7] Moja A4,fotki z nowymi kolkami:-)))
Ilu ludzi tyle opini,jedni wola bladynki a inni brunetki