Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zawi

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zawi

  1. A masz moze numery tych wtyczek i pinow?To bardzo bylbym wdzieczny
  2. Mam takie pytanie,jak montowales podswietlany kubek i wizytownik to dokupowales wtyczki czy podlaczles jakos inaczej?
  3. Moglbys podac numerki tego wszystkiego?Z gory dziekuje
  4. zawi odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Zwykle
  5. zawi odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Koledzy mam takie pytanko,czy ma ktos numery wizytownika i uczwytu na napoje z podswietleniem?
  6. Eibah teraz wspolpracuje z bilsteinem i to jest zestaw bilstein B12,to znaczy amortyzatory bilstein b8(gazowe)plus sprezyny i tu do wybory masz pro-kit lub sportline
  7. Kupowalem w polsce na alledrogo :decayed:zderzak z grilem hallogenami,kratkami i zaslepkami kosztowal mnie 2100 z przesylka prawie 800 zl spryski(bo stare nie pasuja),ramka pod tablice bo byla blenda,kierownica powietrza(ktora jak sie okazalo nie pasowala bo moj intelquller ma inne zaczepy i trzabylo docinac ta stara )i malowanie,dlatego wyszla taka cena [br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 11:12_________________________________________________Pytanko do ekspertow,czy ten zawias jest warty tej ceny? KIT BILSTEIN B8+MOLLE PRO-KIT AUDI A4 8E Berlina 2.0TDI | eBay ---------- Post dopisany 06-07-2012 at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany 09-09-2011 at 12:59 ---------- Wczoraj doszly nowe czesci do mojej b7-ki Bedzie jeszcze kompletne sprzeglo z dwumasem oraz zuzyte czesci zawieszenia i moze wpadnie stabilizator przedni od rs4,jak starczy kasiorki ---------- Post dopisany 09-09-2012 at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany 06-07-2012 at 12:25 ---------- Chcialbym uaktualnic posta i tak w pierwszej kolejnosci do autka wpadly nowe tarcze i klocki hamulcowe,zawieszenie bilstein B12,kompletne sprzeglo z dwumasem,zostaly takrze wymienione wszystkie filtry i olej i jak narazie po 2tys km wszystko bangla,a ponizej dodaje fotki na nowym zawieszeniu
  8. Ale trzeba cos przerabiac czy pasuje P&P,oczywisci z dwumasem
  9. Mam takie pytanko czy pasuje sprzeglo od silnika BRD do BRE,gdyz za nidlugo bede wymienial sprzeglo,a w przyszlosci chcialbym zrobic program i czy orginalne sprzeglo od BRE wytrzyma zwiekszenie mocy silnika?
  10. Akjam co to za kolorek tych zaciskow? ---------- Post dopisany at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany at 11:20 ---------- Akjam co to za kolorek tych zaciskow?
  11. No dokladnie gosciu was bierze pod wlos :gwizdanie:Chociaz owiewki na szybe i pseudo antene to sam wymodzil :polew:bo na pierwszych zdjeciach tego nie bylo
  12. Koszt zderzaka to 3200 na gotowo [br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 10:01_________________________________________________ Na zywo nie jest tak zle,bo fotki tego nie oddaja,ale jak sie obnizy to efekt bedzie porazajacy
  13. Dzieki za ostrzezenie
  14. No i po prawie rocznej przerwie wypadaloby odgrzac kotleta :rolleyes:A mianowicie na autko wskoczyl tylni stabilizator od rs4,ledy w postojowki i zderzaczek s-line,a niedlugo bedzie gleba -30mm i listwy od s4 .Zastanawiam sie jeszcze na lusterkami od rs4 ale to w przyszlosci jak bedzie kasa :> Kilka fotek z nowym zderzaczkiem
  15. Wystarczy dorzucic rezystorki i problem z glowy
  16. No super wyglada,ja w niedziele widzialem s4 b8 w kolorze khaki mat tez niezle wygladala i nawet walnolem fotki
  17. Prosze http://moto.allegro.pl/audi-a4-dtm-spojler-i1605177688.html
  18. Komplet nakladek bez podstopnicy ma nr 8E1 064 200,a z podstopnica 8E1 064 205,oczywiscie te nakladki sa do manuala
  19. Co myslicie o takim modzie http://www.subito.it/accessori-auto/sedili-recaro-a4-s4-savona-21040669.htm
  20. Part number: 1ML805903 Dzieki i zycze bezawaryjnej jazdy
  21. Furka ladnusia i mody niczego sobie :kox:A wiesz moze jaki ta dokladka od cupry ma numer?
  22. Pisałeś mi na gg, że 6 tyś. :gwizdanie: Wynikałoby z tego, że ma jakieś 100 gier i to wszystkie "NAJ". No, ale dobra nie wiedziałem, że jest tyle top gier.. Biorąc pod uwagę, żę dopiero zacząłeś grać - to zanim przelecisz przez wszystkie tytuły w które warto pograć to te, w które są teraz po 200zł będą kosztować już 40 zł. Więc nie przesadzajmy - gry nie są takie drogie Watpie w to,jak chcesz kupic jakas nowa gierke w itali to musisz zaplacic jakies 50-60 euro,to znaczy zeby wydac 6 tys zl na gry wystarczy kupic jakies 25 gierek a nie sto :gwizdanie: [br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 12:25_________________________________________________ nie radzę. sony już zapowiedziało że będzie banować spiracone konsole słuchaj , Sony w swojej historii zapowiedziało i nie wykonało juz tylu spraw , ze moim zdaniem nie ma sie czym martwić też jestem tego zdania a jak niby sprawdzą że mam spiraconą??? Przecież nikt mi nie każe się z netem łączyć No chyba,ze chcesz sciagnac jakas aktualizacje i wtedy cie beda mieli,lub gdy kupisz nowa wersie nfs zeby dostac bonusy musisz sie zalogowac.Jednym slowem najlepiej kupowac tylko orginaly wszystko chodzi jak talala i dodatkowo masz jeszcze aktualizacje systemu
  23. Dlaczego nie,juz widzialem gdzies ogloszenie a4 cabrio z scietom kierownica w kolorze szarym :gwizdanie:mysle ze jak poszukasz to znajdziesz
  24. A moze by tak ESKADRA B7
  25. Ilu ludzi tyle opini,jedni wola bladynki a inni brunetki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.