Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Azunia

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Azunia

  1. w domu, trochę w poznaniu.... trochę wycieczek mieliśmy. czasem trzeba sie od wszystkiego odciąć i pobyć samemu
  2. o wilku mowa jestem, przez parę dni zrobiliśmy sobie wolne :gwizdanie: widziałam dodane projekty do naszej "galerii", nawet niezłe, ale czegoś im brakuje jak Wam rozpoczął się rok 2009? jakieś postanowienia były?
  3. Witam na forum
  4. Witam na forum
  5. Witam na forum
  6. Witam na forum
  7. Witam na forum
  8. o kim ta mowa?!
  9. nie, od wigilii leży trochę, a ty Ive, w kaliszu czy Tbg?
  10. co koniec?! lepiej powiedz od kogo wiesz, co ci ludzie pisali przy głosowaniu [br]Dopisany: 29 Grudzień 2008, 10:57_________________________________________________nie żebym chciała kogoś wkopać, ależ skąd, ale nienależy tak robić, mi Przemek też nie pokazał co o mnie piszą...
  11. miał xero od prezesa zawsze tak jest ze dostaje sie wglad na opinie na swoj temat? nie, to jest kasowane, zanim przeczyta to bnowy klubowicz, na którego temat jest debata. nie wolno tego czytać kandydatowi, to łamanie regulaminu.
  12. miał xero od prezesa jasne, ale kandydatom jest niewolno czytać tego, sam dobrze wiesz...
  13. tak apropos, to od kogo wiesz, madas, jakie opinie były na twój temat? kto ci powiedział?
  14. przyganiał kocioł garnkowi :gwizdanie: btw. madas26, jeszcze się nie przyzwyczaiłam do twojego różu
  15. Witam na forum
  16. Witam na forum
  17. Witam na forum
  18. Witam na forum
  19. Witam na forum
  20. Witam na forum
  21. Witam na forum
  22. Witam my na sylwka idziemy do mojej siory, ona też ma córkę, ale ma 5 lat prawie, nasza dostanie jeść, pójdzie spać i będzie cisza. madas, skoro twoja pannica mała jest taka rozbrykana to masz niezłe ziółeczko, cieszę się, że nasza jeszcze jest grzeczna, ale ciekawe co będzie za rok

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.