Treść opublikowana przez Azunia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to prawda vario, trzeba jechać jak przed dzień bożego narodzenia - myśleć za wszystkich dookoła...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przy okazji jak byś przetestował, to opowiedz wrażenia z jazdy :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to trochę masz, uważaj jak pojedziesz, lubią stać misiaki w taką pogodę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a którędy jedziesz?
-
Co myślicie o psach "ras bojowych"???
ja tam nie chcę psów ras "bojowych", sąsiadki miały, jedna obok mnie dostała dobermana od syna a miała jakiegoś kundla.Jej syn, weterynarz, karmił psa surowym mięsem i jej też kazał, któregoś dnia rzucił się na tego jej kundla i gdyby nie szybka interwencja, psa by nie było, miał założone 16 szwów. Druga sąsiadka miała amstafa, który pogryzł mojego psa (14 szwów), jak szła z nim na spacer i ja stałam na smyczy z moim, ten jej sie wyrwał. Psa musiała uśpić bo chciałam jej wytoczyć proces. Wszyscy się bali wejść na posesje po tym zdarzeniu, a nawet wcześniej listonosz zawsze zostawiał awizo w skrzynce bo bał sie wejść, bo to bydle może go pogryźć. Ja dziękuje za takie psy, niewiadomo ci im odbije, mogą być nawet cudownie spokojne i dobrze wychowane, bez krzyków i bicia, ale i tak trzeba mieć świadomość że jak pies kogoś pogryzie, to właściciel jest za to odpowiedzialny. Jak kupować psa, to ze sprawdzonej hodowli, tam, gdzie matka nie była specjalnie agresywna, bo przeważnie szczenięta mają temperament po matce.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
W kaliszu też pruszy, ale jeszcze nie jest tak źle
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobrze że w listopadzie było ciepło...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć Musashi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wrzuciłam coś do projektów
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ide se poszperać w photoshopie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
właśnie, za co?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ta, a nasza Anetka to najstarsza....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czego chcecie od słowa "chłopcy", odmłodziłam was troszkę, to chyba nic złego?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z mojej strony to tylko propozycja, proszę się nie bulwersować, jeśli komuś nie pasuje to możemy zostać przy tym co jest aktualnie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
podobnie jest w AKP we Wrocku, tam spot jest co niedziele pod mostem milenijnym o 19:00, jeśli ktoś nie może to go nie ma, ale jeśli nawet nie ma neta, to wie z tam spot jest i jedzie, bo jest stała data i godzina, czasem jest mało osób a czasem dużo bo wtedy można rozplanować sobie sprawy tak, by niedziela była do dyspozycji.[br]Dopisany: 07 Styczeń 2009, 10:44_________________________________________________Przemek sądzę że też wolałby mieć już wyznaczone kiedy spot, przynajmniej inne wyjazdy łatwiej byłoby mu zaplanować.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale co?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to jest tylko propozycja sprecyzowania konkretnie kiedy są organizowane spoty, jestem ciekawa zdania Iva i Musashiego[br]Dopisany: 07 Styczeń 2009, 10:30_________________________________________________o właśnie nike21, wtedy można sobie zaklepać ten dzień że jedziesz na spota
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mam propozycję ustalenia konkretnych terminów spotów, np. co druga niedziela miesiąca, albo jak wolicie częściej to każda pierwsza i trzecia niedziela miesiąca, wtedy osoba która nie ma tymczasowo neta będzie zawsze mogła przyjechać na spot, bo wie kiedy, miejsca możemy zmieniać, np. jak jest zimno to jakaś galeria - parking, a jak ciepło to parking na św. Jerzego czy coś w tym stylu, co wy na to? wtedy można by zrobić dwa projekty na pierwszą stronę i spokój. co o tym sądzicie?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a może wolisz - jaśnie szanowni panowie?