Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Azunia

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Azunia

  1. od 5 lat radzę sobie sam w kuchni i zobacz jak dobrze wyglądam, biedny ten Yelo jak nawet z wodą masz problemy świetny dowcip :laghing2: :laghing2:
  2. Najpierw trzeba przeczytac zaległości, potem trzeba obiad zrobic a na wieczor moze bedzie czas zeby cos napisac a co, ty robisz obiad? - niewierzę! :gwizdanie: a co wygladam na takiego co nie moze?? W co wierzysz to mnie nie interesuje, ja wiem swoje i robie swoje. Zrobienie obiadu to nie jest wielka sztuka, Wy kobiety uważacie że jesteście niezastąpione w tym?? ja tak nie myślę, ale żadkością jest facet który umie ugotować obiat, a co dopiero to lubić gotować
  3. hallelujah , polać mu Ive, ty sie nie udzielaj, jedyne co potrafisz, to ugotować wodę na miękko, i czasami zdarza ci się ją przypalić :gwizdanie:
  4. tak??! - to chcę spróbować twojej kuchni..... :gwizdanie:
  5. za co za żywota
  6. Najpierw trzeba przeczytac zaległości, potem trzeba obiad zrobic a na wieczor moze bedzie czas zeby cos napisac a co, ty robisz obiad? - niewierzę! :gwizdanie:
  7. Musashi tobie Ive też powinien dać.. :gwizdanie:
  8. a wy co tu tak czytacie, pawlik79, FAFAŁ1, 84mlody, pisać coś!
  9. i pół kilo mięsa na obiad w chińskiej knajpie :polew: łeptowina w 5 smakach :polew: kujćak :polew:
  10. i pół kilo mięsa na obiad w chińskiej knajpie :polew:
  11. nie, bo ja bym go pogryzła :polew:
  12. Pekinczyki są popierd***ne sąsiadka kiedyś miała i gryzł wszystkich, nawet własnego pana, kurdupel jeden [br]Dopisany: 09 Styczeń 2009, 14:29_________________________________________________ale się zbulwersowałam
  13. Witam na forum
  14. Witam na forum
  15. Witam na forum
  16. Azunia odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    popieram, trzeba zamknąć ten temat, bo już bezsensowna dyskusja z tego wniknęła.
  17. dasz radę Musashi
  18. Witam na forum
  19. Witam na forum
  20. no, a ty sie lenisz :gwizdanie:
  21. a co tu taka cisza?
  22. Witam na forum [br]Dopisany: 09 Styczeń 2009, 12:31_________________________________________________Zapraszam do spotów poznańskich http://www.a4-klub.pl/smf/spot_pozna324ski_niedziela_11012009_king_cross_poziom_2_godz1600-t16926.0.html
  23. Azunia odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    A bo sie uniesłem.. wena twórcza go uniosła
  24. Witam na forum
  25. W kaliszu mimo że mroźno, to słonecznie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.