Treść opublikowana przez Azunia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
od 5 lat radzę sobie sam w kuchni i zobacz jak dobrze wyglądam, biedny ten Yelo jak nawet z wodą masz problemy świetny dowcip :laghing2: :laghing2:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Najpierw trzeba przeczytac zaległości, potem trzeba obiad zrobic a na wieczor moze bedzie czas zeby cos napisac a co, ty robisz obiad? - niewierzę! :gwizdanie: a co wygladam na takiego co nie moze?? W co wierzysz to mnie nie interesuje, ja wiem swoje i robie swoje. Zrobienie obiadu to nie jest wielka sztuka, Wy kobiety uważacie że jesteście niezastąpione w tym?? ja tak nie myślę, ale żadkością jest facet który umie ugotować obiat, a co dopiero to lubić gotować
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hallelujah , polać mu Ive, ty sie nie udzielaj, jedyne co potrafisz, to ugotować wodę na miękko, i czasami zdarza ci się ją przypalić :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak??! - to chcę spróbować twojej kuchni..... :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
za co za żywota
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Najpierw trzeba przeczytac zaległości, potem trzeba obiad zrobic a na wieczor moze bedzie czas zeby cos napisac a co, ty robisz obiad? - niewierzę! :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Musashi tobie Ive też powinien dać.. :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a wy co tu tak czytacie, pawlik79, FAFAŁ1, 84mlody, pisać coś!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i pół kilo mięsa na obiad w chińskiej knajpie :polew: łeptowina w 5 smakach :polew: kujćak :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i pół kilo mięsa na obiad w chińskiej knajpie :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie, bo ja bym go pogryzła :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pekinczyki są popierd***ne sąsiadka kiedyś miała i gryzł wszystkich, nawet własnego pana, kurdupel jeden [br]Dopisany: 09 Styczeń 2009, 14:29_________________________________________________ale się zbulwersowałam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
Plują na moją A4
popieram, trzeba zamknąć ten temat, bo już bezsensowna dyskusja z tego wniknęła.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dasz radę Musashi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no, a ty sie lenisz :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co tu taka cisza?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum [br]Dopisany: 09 Styczeń 2009, 12:31_________________________________________________Zapraszam do spotów poznańskich http://www.a4-klub.pl/smf/spot_pozna324ski_niedziela_11012009_king_cross_poziom_2_godz1600-t16926.0.html
-
ktoś sobie jaja robi
A bo sie uniesłem.. wena twórcza go uniosła
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
W kaliszu mimo że mroźno, to słonecznie