Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Azunia

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Azunia

  1. i znów cisza
  2. Witam na forum
  3. Albo... zabrać im drinki i też polać czystej.. popieram, jak się dużo je, w tym dużo tłustego, to się za szybko nienawalisz
  4. może powinnam powiedzieć, że niepowinnam mieć dzieci, bo mogę sobie zaszkodzić albo dziecku, dlatego niechcę więcej dzieci
  5. są i wózki dla bliźniąt, po co dwa?! może nie trzeba planować, ale jak się jest ostrożnym to niespodzianek niebędzie ja w życiu takie sprawy wolę planować, poza tym nie chce więcej dzieci :gwizdanie:
  6. w naszą audiczkę wózek się mieści spokojnie, poza tym przyszłościowo nie planuję rodzeństwa dla małej :gwizdanie:
  7. Fajny furacz, ale dla mnie avant odpada
  8. Cześć Maciuś
  9. Witam na forum
  10. Wiem Madas że to twoja, zjadłam "madas" w dobrze, a u ciebie? Fajna ta twoja córa, ale kawa jej posmakowała Pierwszy wers był do Vario, drugi mial iść tak: Fajna ta twoja córa madas, ale kawa jej smakowała ale spieszyłam się i tak to wyszło
  11. Witam na forum
  12. Witam na forum
  13. Witam na forum
  14. Witam na forum
  15. chyba tak Pepin, te dwie panieneczki młodziutkie co wczoraj były z tobą to twoje córki?
  16. dobrze, a u ciebie? Fajna ta twoja córa, ale kawa jej posmakowała
  17. Witam na forum
  18. Witam na forum
  19. ale fakt, ludzie koło nas się przeciskali a my też się ściskaliśmy by się zmieścić przy stoliku. Ale gdzie znajdziemy więcej miejsca? Madas masz pomysł? Może jakąś rezerwacje wstępnie gdzieś możnaby zrobić
  20. Fakt, było miło, mam nadzieje że 25go będzie jeszcze milej Musashi czekamy na fotki
  21. Witam na forum
  22. cześć, nastrój u mnie dobry, szkoda tylko że tak szybko sie zmyliśmy do kalisza a i tak na światełko nie zdążyliśmy a jak twój nastrój dzisiaj?
  23. Witam na forum
  24. Witam na forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.