Treść opublikowana przez Azunia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
szefie, załatwione, doszliśmy do konsusu z Tomem co nie Ive?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Musashi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak cię to podnieca to mów sobie co chcesz rozumiem, że szydzisz z ludzi bo cię to jara, tylko przecieraj sobie monitor, bo sie niedoczytasz za którąś szyderą...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Iverson, są granice, gdzie szydera zamienia się w wredną docinkę, a ty już nie pierwszy raz ten sam temat piłujesz, a to mnie już wkur*ia, więc zakończ ten temat bo to już nie jest dla mnie szyderą a wredną docinką, w dodatku wyssaną z palca! [br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 14:37_________________________________________________Musashi, jak Iverson skończy to pierd*****e to wyluzuje, narazie to jego gadanie działa na mnie jak płachta na byka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak, jesteśmy małżeństwem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wyluzuj...szydera idzie nie! czasem przeginasz facet! więc skończ z tym![br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 14:29_________________________________________________ja mam tez z ciebie szydzić, że grubasek z ciebie a że jesteś niski, to wyglądasz jak piłka do futbolu?!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak, a czemu pytasz? a to nie widzisz ,ze Yelo taki smutny chodzi są po ślubie i popatrz jak chłopak wymarniał Ive, shut up!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Serdecznie witam na forum
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to ok
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario--->Musashi GG: 4887167
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: no myśle...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie ma szans , po pijaku skojarzę jeszcze co bułeczka ,a co parówka hyhyhy nooo... jeszcze hot doga ci się zachce i będzie prze***--chlapane
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
chętnie służę pomocą
-
Wspomnienia R8 i A8
Dajcie mi takie jedno R8 A8 też wezmę :drool: Pięknie, po prostu pięknie, siora moja to by się... z zazdrości, nie tylko o autko ale i o tapicerkę czerwoną, bo ona ma kuku na punkcie czerwonego
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Fajnie, ale lampy środkowe masz w ramce, i każdą oddzielnie, a żaden z tych modeli nie pasuje grillem. [br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 12:20_________________________________________________oraz auto nie posiada migaczy przednich przy samych lampach :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: jeszcze przez przypadek orientacje zmienisz
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
lampy podobne, ale grill nie :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
grzaniec jest świetny na przeziębienie, wypić a potem od razu do wyrka- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć wszystkim! Ale mi narobiłeś ochotę na grzańca nike21 - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00