Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. nie taki golas ... r8 wystepowalo tez z fisem czerwonym ... takim jak w a4 b5 ;D ps. szkoda ze nie masz pakietu carbon wewnetrznego i zewnetrznego robi robote ...
  2. a masz wykres ? na te 438ps :> ? r8 4.2 to bardzo fajne szybkie auto ... do lansu i do szybkiej jazdy zarowno na prostej ale i po zakretach ale na "papierze" odstaje od konkurencji. co nie zmienia faktu ze dalej robi mega wrazenie na ulicy. ps. fajnie by bylo jakbys zalozyl osobny nowy temat o swojej r8 i dodal wiecej zdjec bo chetnie przeczytam jakis dokladniejszy opis i wrazenia oraz obejrze ta sztuke
  3. s5 coupe przedlift ma 4.2 354KM s5 polift coupe / s5 sportback i s5 cabrio oraz s4 b8 maja 3.0 333KM rs6 c6 ma 5.0 tfsi a nie 5.2fsi i jest to 5.0 + 2 turbiny i 560KM s6 c6 ma 5.2 fsi bez turbin i 435KM s6 c7 ma 4.0 TFSI i 420KM s8 d4 ma 4.0 TFSI i 520KM RS6 c7 ma 4.0TFSI i 560KM i akurat sie z szymeniem zgadzam bo sam widzialem testy w ktorym s8 d4 robilo 3.5s do 100km/h a sam najpierw w to nie wirzylem... w testach ktore czytalem z gazet mierzone s7 ktore ma ten sam silnik co s6 c7 i 0-100 robilo 4.2 z testu wiec mysle ze te 3.9- 4.0 do 100km/h jest realne natomiast dane typu 3.7 to audi samo podalo ale do 60 mph czyli 96km/h Niestety w tym aucie pomiedzy 96 a 100km/h jest zmiana biegu ktora trwa tyle co nic ale jednak cos trwa i pare dziesiatych czasu zabiera. druga sprawa to taka ze r8 4.2 FSI nigdy za bardzo nie jechalo ( w teoretycznym tego slowa znaczeniu ) bo jest tam silnik 4.2 fsi ktory jak kazdy wie lubie zbierac w sobie nagar i nie trzymac mocy ( na racingforum sa wykresy aut typu 330-380KM ) ale r8 mimo ze " nie jedzie " w porownaniu do s6 c7 o tej samej mocy .... to pewnie frajda z prowadzenia, wyglad, oraz ogolny FUN jest duzo lepszy pozatym r8 to juz stosunkowo stare audi w porownaniu do s6 c7 ( a zwlaszcza silnik wolnossacy 4.2fsi vs 4.0TFSI ) i skrzynia tez w porownaniu do s-tronic`a ( chyba stronic tam siedzi ? ) z s6 c7 to juz tez "wiekowa" konstrukcja. to tez prawda 1. temat spalania 2. temat osiagow gdzie ludzie sie sprzeczaja o dziesiate sekundy 3. temat diesel vs gaz vs benzyna to trzy najfajniejsze tematy ;D
  4. i tak dla mnie to nie ma znaczenia czy do 100 czy do 96 bo w codziennej jezdzie i tak te auto jest ponadprzecietnie szybkie fajny silnik audi wyszedl w polaczeniu z ta skrzynia i tyle ... nigdybym nie pomyslal ze tak ciezkie auto o mocy "tylko" 420KM moze tak jechac
  5. szymeniu mi akurat z tego filmiku wychodzi ponad 4s akurat przed 100km/h jest zmiana biegow ale do 100km/h mi wychodzi o 4.5s za to do 60mp/h moze wyjsc te ~3.9s
  6. od 3:40 sie zaczyna wiem ze to troche OT ale ... s6 c7 robi realnie 3.9s do 100km/h a katalogowo ma niby jakos 4.8s ( tak znalazlem w internecie, jesli to bledne dane to niech mnie ktos poprawi ) s8 d4 ktore jest o 100KM mocniejsze robi realnie 3.5s do 96km/h katalogowo ma chyba 4.2s do 100km/h wiec skoro rs6 c7 ma katalogowo 3.9s to mysle ze zejdzie ponizej 3.5s do 100km/h audi tym silnikiem rozje*alo wszystkich
  7. widziana ok 16:00 kolo castoramy w Zielonej Górze
  8. szymeniu ale nie kazdy kupujac auto wielkosci ok 5metrow patrzy na 2sek roznicy do 200km/h pozatym wg mnie panamera z zewnatrz jest brzydka ale w srodku gniecie a6/s6/s7 pozatym jezdzilem troche panamera 4s i turbo .... i dla mnie to jest idealne auto. Mala kierownica, fajne prowadzenie, fajny dzwiek silnika. Ja bym przecierpial jej wyglad.... a to czy jest szybsza do 200km/h czy wolniejsza o 2s mi nie robi roznicy. No i tak jak napisales ... placi sie za znaczek za znaczek audi tez placisz ... bo rownie dobrze mogles kupic VW lub FORDA albo Dacie ... jakby na to nie patrzec tez doplaciles za znaczek i jakas tam klase auta... a to ze za znaczek porsche placi sie wiecej ? coz prawo rynku... popyt i tak jest wiec dla mnie to logiczne, bo Panamera jest pozycjonowana wyzej niz A6 czy nawet S6. Jak patrzysz na tak na osiagi to trzeba bylo kupic Nissana GTR ktory jako nowe auto chyba najwiecej daje osiagow w stosunku do ceny. Pozatym mialem poprzednie S6 C6 5.2 V10 ( wiem ze nie umywa sie do C7 ) ... i dla mnie auto bez szalu ogolnie. Wole swoja starsza o 2 lata A8 .... bo nie kazdemu robi roznica 1s do 100km/h.... Mi za to podoba sie przestronnosc a8, wykonanie i dzwiek wolnossacej v8. W pewnym przedziale cenowym wiekszosc aut jest tak dobra ze potem wybor to naprawde kwesia gustu i indywidualnych upodoban oraz tego ile chce sie doplacic za 'znaczek' wzgledem innej marki.
  9. nie wiem po co co chwile porownania s6 do 'kazdego' auta. Moze byc szybsze od gts`a, nie przecze temu, ale czy te pare sekund robi komus roznice w codziennej jezdzie ? W sumie nie wiem co w tym dziwnego ze jest szybsze masa pewnie podobna, skrzynia tu i tu bardzo dobra, moc podobna, tylko ze gts to wolnossak ... ;> pozatym tak jak dziadek napisal... nie tylko za osiagi sie placi...
  10. turdzi duzo wypiles % jak to pisales ?
  11. przeciez to norma ze w silnikach turbo bedzie spalany olej tylko teraz ciekawe ile to jest ta jedna kreska ? na 4000km jakby ci ubylo 1L to i tak bym sie cieszyl ciekawe ile masz w ksiaze wpisana normalne dopuszcalne zuzycie oleju zapewne "bezpieczne" dla audi 1L/1000 km
  12. za***iście wyglada na tych rotiformach i takim zawiasie idealnie. Tak powinna wypuszczac fabryka
  13. Które są brzydkie. mi sie bardzo podobaja
  14. +1 dokladnie i fotele ze wzorem plastra miodu ;O no i poszerzenia ktorych niestety w s6 c7 nie ma ....
  15. Auto fajne... wyglada dobrze ale zdjecia znowu robione żelazkiem :/
  16. aaa kumam wszystko jasne napisales srodek piekny i wykonanie lepsze wiec myslalem ze to sie do tego tyczylo ale juz wiadomo
  17. tez tak mysle wg mnie linia a7 wcale nie jest ladna nowy cls czy bmw 6 gran coupe gniota te auto tak samo jak panamera jest brzydka z zewnatrz tak samo a7 zeby nie bylo dziadek to a5 sportback tez mi sie nie podoba ale jak wiadomo sa gusta i gusciki i komus sie podoba a7 komus a5 sportback a komus panamera a znowu cls i bmw 6 gc nie aczkolwiek nie mowie ze a7 jest paskudne bo chetnie bym takie przytulil w s-line ale bardziej podoba mi sie a6 c7 w s-line . ( Audi Exclusive Sighting: Suzuka Grey A6 at International Press Launch in Italy - Blogs - Fourtitude.com ) Tylko znowu wnetrza tych aut przy a8 d4 i panamerze i ich lezacych tunelach srodkowych wypadaja marnie ps. malik powiedz mi ile 4.2tdi w budzie q7 pali przy normalnej jezdzie po srednio zakorkowanym miescie ? bo z tego co narazie slyszalem to 3.0tdi w q7 ok 12-14L pali w miescie a jestem ciekaw ile 4.2tdi pali wiecej ---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ---------- przeciez a6 c7 i a7 maja dokladnie taka sama deske rozdzielcza ;> wiec wykonanie pewnie tez jest takie samo. Tak mi sie przynajmniej wydaje ;> a nie chce mi sie wierzyc zeby audi lepiej zrobilo a7 niz a6 c7 ... bo to jakby a7 sie wywodzi z a6 c7 wiec klasa porownywalna. tak jak cls i e klasa...
  18. fajne koło reszta ch*jnia a fajne bo moje ps. podeslij mi fotke mojej na 17"
  19. za***iście wyglada ale ... jest jedno ale brakuje sciemy z przodu
  20. winczako dzieki streetrace teraz czekam na twoj wynik u mnie: 180km/h - 3000obr/min
  21. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    Jakis czas temu byla rozmowa o spalaniu ... i ostatnio pare razy udalo mi sie zrobic wynik sredniego spalania z trasy ( mega oszczednie 90-110/120km/h ). Wiem ze to nie byla za dluga trasa .... ale to pokazuje ze jadac oszczednie mozna spokojnie zejsc do ok 9-10L na 100km.... obroty przy 100km/h sa na poziomie 1600obr/min z tego co pamietam ( ale reki sobie uciac nie dam ) ostatnio tez sie trafil slub kolegi ....z calkiem ciekawa rejestracja: a tutaj moja i topora obok siebie:
  22. Ja tez sie stalem wlasnie posiadaczem iphone`a wczesniej mialem rozne telefony .... teraz wybor padl na iphone mialem do wyboru: htc one x, galaxy s3, iphone 4, iphone 4s, iphone 5 w zwiazku z tym ze nie lubie sie wiazac abonamentami to od zawsze uzywam telefonow na karte bez umow ... wiec iphone 5 odpadl ze wzgledu na cene na obecna chwile 3300zl + zostala reszta... htc one x i galaxy s3 ... htc one x odpadl bo w testach jest ciut gorszy niz galaxy s3 iphone 4 odpadl bo jest troche gorszy niz 4s wiec zostaly 2 telefony iphone 4s i galaxy s3 galaxy s3 naprawde fajny telefon .... ale zeby go wygodnie obsługiwać trzeba mieć dłoń wielkości bochenka chleba. pozatym ze jest niewygodny, duzy i strasznie plastikowy to za***isty telefon .... i dlatego wybralem 4s, bo jest ladny, porzadnie wykonany, idealnie miesci sie w dloni ... pozatym chyba nie odstaje az tak mocno od s3. brat tez sobie go odrazu kupil i mial dokladnie te same spostrzezenia co ja co do wymienionych telefonow. teraz czas poszukac jakiegos fajnego futerala, i gadzetow do iphonow ... oraz przydatnych aplikacji wiec jesli ktos cos jeszcze ma do polecenia czego tu nie bylo to dawac ;D no i oczywiscie mamy rebus ... robic JB czy nie ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.